Ankieta, czyli jak mogę Ci jeszcze lepiej pomóc. Blog Jak wyjść z długów istnieje już prawie 6 lat. Na początku pisałam rzadziej, w tej chwili udaje mi się coraz częściej publikować artykuły.

Piszę na podstawie mojego doświadczenia i tego, czego na bieżąco się uczę. Wiem jednak, że każda historia długów może być inna i być może Ty potrzebujesz jeszcze innych informacji i wskazówek.

Ankieta

W ostatnich dniach, do wszystkich, którzy otrzymują newsletter, przesłałam link do anonimowej ankiety, z prośbą o odpowiedzi na pytania. Są to pytania o to, co Was najbardziej interesuje w tematyce wychodzenia z długów, jakie są Wasze największe problemy.

Próbuję się też dowiedzieć, co Wam się najbardziej podoba i czego się nauczyliście. Bardzo się cieszę, że w większości ankiet wyrażacie duże zadowolenie z wiedzy zawartej na blogu i że korzystacie z niej na co dzień.

Jest jednak parę osób, które na pytanie, czego się nauczyłeś z bloga, odpowiadają „nic” albo „nie czytam bloga”. Hmm, mam wielką obawę, że jeżeli pośród kilkudziesięciu artykułów, które są na tej stronie, dłużnik nie znalazł nic, czego mógłby się nauczyć, albo nawet nie chce mu się bloga czytać – to raczej ciężko takiej osobie pomóc.

Mam wrażenie – i wynika to trochę z ankiety – że są to osoby, które ewidentnie szukają dużych i łatwych pieniędzy. Nie chcę czytać, nie chcę się uczyć, powiedz gdzie i jak zarobić dużą kasę. No niestety, z góry uprzedzam, w tym wypadku nie pomogę i odsyłam do stron pt. „Jak stać się milionerem w ciągu jednej nocy”.  Przy czym przyznam, że poza filmem „Niemoralna propozycja” to ja nie znam innych możliwości tak szybkiego wzbogacenia, ale kimże ja jestem, aby zabronić Ci marnować Twój czas na szukanie?

Masz ochotę wypełnić ankietę?

Jeśli chcesz mieć wpływ na to, co jest publikowane na blogu, wypełnij proszę tę całkowicie anonimową ankietę.

W pytaniach o Twój cel, czy największy problem, proszę bądź szczegółowa / szczegółowy. Ja wiem, że chcesz wyjść z długów i że Twoim problemem są długi. Chodzi mi o bardziej konkretne problemy na ten moment, czyli np. co sprawia Ci największą trudność, czy stanowi największe wyzwanie: znalezienie sposobu na dodatkowych dochód? negocjacje z komornikiem? zarządzanie finansami? relacje w rodzinie i wśród znajomych?

  Jak rozmawiać z windykatorem - fragment ebooka "Jak żyć z długami"
  Uzależnienie od kredytów - 10 objawów choroby kredytowej
  8 TRIKÓW na problemy finansowe w firmie! [PORADNIK]
  Jak rozpoznać złe decyzje, czyli podstępna pętla zadłużenia!
  Jak wyjść z długów? - razem raźniej...
Udostępnień 0