Zobacz jak wyjść z długów! jak oszczędzać i jak zarobić pieniądze!

Każdy dług jest zły! ZOBACZ jak wyjść z długów, jak oszczędzać i jak zarobić pieniądze na spłatę zadłużenia! Jak się pozbyć długów komorniczych. Co to jest pętla zadłużenia – jak jej uniknąć i jak wyjść z zadłużenia!

OPINIE O PORADNIKU

O wartości poradnika najlepiej świadczą opinie czytelników.

Poniżej zamieszczamy tylko niektóre z nich.

Wszystkich czytelników zachęcamy do pozostawienia swoich opinii w komentarzach.

Za wszystkie serdecznie dziękujemy – autorka i serwis Jak wyjść z długów.

 

***

 

zakupilam  poradnik, czytam i placze , tyle  tam jest  mnie, niewiedzialam ,ze ktos moze miec tak podobnie , jescze nie skonczylam , bo kazde zdanie czytam prawie dwa razy (  choć dobrze czytam-)  ) , ale chce zrozumiec , poznac , co mna powodowalo

 

***

 

Długo się zastanawiałam, czy kupić Pani poradnik, ponieważ liczę się w ostatnim czasie z każdym groszem.

 

Nie żałuję i serdecznie gratuluję.

 

Książka bardzo mi pomogła. Otworzyła oczy na bardzo wiele spraw-szczególnie związanych z oszczędzaniem. Jest mądra, wyważona i obiektywna. Daje dużo wsparcia psychicznego. Każde zdanie jest bardzo budujące.

 

Jest to chyba jedyna książka na rynku, która udziela tak bardzo konstruktywnych rad osobom zadłużonym.

 

Żałuję jedynie, że odkryłam ją tak późno, ponieważ wiele rzeczy bym sobie oszczędziła

 

***

 

 

Dzisiaj kupiłem w Empiku Pani e-book  i przeczytałem prawie cały, jednym tchem.

 

Nie będę się rozpisywał o tym, że jest niezwykły, bo pewnie takich listów dostaje Pani wiele.

 

Powiem tylko, że jestem pełen uznania. Książka napisana jest konkretnie, zwięźle, rzeczowo i po prostu świetnie

 

***

 

Jestem b.świeżo po lekturze Pani hiperdobrze napisanej książki. Jest super! Mam 24 lata, jestem świeżo po studiach i w przyszłym roku zamierzam rozpocząć studia doktoranckie.
Dzięki lekturze Pani książki zdecydowałam na co poświęcić ten rok. Chcę pomóc wyjść moim Rodzicom z długu. Moje własne zobowiązania są b.niewielkie, natomiast sytuacja w rodzinie jest tragiczna – nie będę się tu rozpisywać na ten temat, bo historia jakich wiele. Mam nadzieję, że znajdę sobie taką siłę, żeby chociaż ogarnąć skalę problemu, a zawsze od niego uciekałam, a następnie go rozwiązać.
Jest Pani jak Ewa Chodakowska dłużników – wpiera dobrym słowem i pozwala wierzyć w nowy początek.

Dziękuję!

***

Udostępnień 0

2 Comments

 1. katarzyna

  Pani Iwono od około miesiąca mam Pani poradnik.Przeczytałam go już kilka razy.Muszę powiedzieć że jest rewelacyjny. Walczę z długami od jakiegoś czasu sporo spłaciłam,ale jeszcze mam dużo do spłaty.Muszę powiedzieć że dużo mi dało przeczytanie Pani poradnika.Przede wszystkim zrozumiałam,ze oprócz tego iż jestem dłużnikiem jestem także normalnym człowiekiem który zasługuje na w miarę normalne życie.W pogoni za pieniędzmi i za pracą w wiadomym oczywiście celu przestałam zwracać uwagę na wszystko co mnie do tej pory otaczało.To dzięki przeczytaniu tego poradnika dotarło do mnie że powinnam więcej czasu przeznaczyć dla mojej nastoletniej córki,zająć się sobą,znalezć czas na to co wcześniej dawało mi radość i chęć do życia.Te problemy finansowe tak mnie przytłoczyły że funkcjonowałam w zupełnie innym świecie.Oczywiście nadal dużo pracuję spłacam wszystko według planu który sobie już dawno nakreśliłam tylko teraz już jakoś robię to bardziej spokojnie.Muszę powiedzieć,że opracowane przez Panią kroki wyjścia z długów na pewno przynoszą rezultaty,niektóre podobne podejmowałam jeszcze przed przeczytaniem poradnika inne oczywiście stopniowo wprowadzam dostosowując je do mojej sytuacji i muszę powiedzieć ze wszystko układa się dobrze.Na pewno jeszcze potrzebuje czasu na zamkniecie tego przykrego okresu w moim życiu,ale to dzięki Pani mądrym słowom opisanym w tym poradniku uzyskałam spokój można powiedzieć ducha.Przestałam się po prostu bać.Nie czuję już takiego paraliżującego strachu który w niczym mi nie pomagał a na pewno niszczył bardzo moja koncepcję wyjścia z długów.Dlatego bardzo Pani Iwono dziekuję za ten poradnik i naprawdę polecam osobom które chcą w jakiś sposób uporać sie z długami i normalnie godnie żyć

  • Zaklinaczka długów

   Pani Kasiu bardzo dziękuję za Pani komentarz. Cieszę się, że kroki pomagają, w nich naprawdę jest moc.
   Rozmawiałam ostatnio z moją córką, już nastolatką, na temat jej dzieciństwa. Powiedziała, że gdybyśmy kiedyś nie mieszkały na strychu i nie robiły mebli z oklejonych kolorowym papierem kartonów, dziś pewnie nie umiałaby docenić tego co ma, nie czułaby takiej frajdy.
   Dodała również, że miała fantastyczne dzieciństwo, że owszem bywała czasem smutna, ale to dlatego….. że ja byłam smutna, bo jeszcze wtedy nie wiedziałam, że jestem najlepszą mamą na świecie i że ona jest szczęśliwa!
   Daje do myślenia.
   Trzymam kciuki Pani Kasiu, w każdej sytuacji najważniejsze jest nasze nastawienie i to, na czym koncentrujemy uwagę. Pozdrawiam i życzę jeszcze wiele dobrego!

Leave a Reply