Porady prawne online

Porady prawne są bardzo drogie, często ze względu na ich koszt, rezygnujemy z pomocy prawnika i albo ignorujemy problem (udając, że go nie ma), albo sami próbujemy go rozwiązać, godząc się na poniesienie ryzyka wynikającego z naszej niewiedzy.

23eNa szczęście są prawnicy, którzy przez to, że świadczą porady prawne online i nie wynajmują biura, sekretarki itd., mogą obniżyć koszt porady prawnej, dlatego właśnie w tym miesiącu jestem w stanie udzielić Ci porady prawnej online za jedyne 35 zł, zwykle jest to minimum 100 zł.

Dlaczego warto skorzystać z mojej porady prawnej online?

Poniżej wymieniłam najważniejsze zalety porad prawnych online, koniecznie się z nimi zapoznaj, a przekonasz się, jak niewiele dzieli Cię od uzyskania porady przy minimum wysiłku z Twojej strony!

Wygoda

Porada prawna online to ogromna wygoda – nie musisz umawiać się na spotkania z prawnikami, wszystkie wskazówki dotyczące Twojego problemu otrzymasz Online. Nie musisz więc nawet wychodzić z domu!

Porada w kilka godzin!

Jeśli potrzebujesz pilnej porady prawnej, to jesteś we właściwym miejscu! porad prawnych udzielam w ciągu kilku godzin od wpłaty. Nie musisz czekać 24h na samą wycenę porady…

Anonimowość

Aby otrzymać poradę prawną online, nie potrzebuję żadnych Twoich danych osobowych! jedyne co będę potrzebować, to Twój adres e-mail, abym mogła powiadomić Cię o gotowej poradzie prawnej.

Zrozumiały język

Udzielam porad prawnych w prostym języku bez specjalistycznych zwrotów. Niestety prawnicy często używają zwrotów, które dla osoby niezwiązanej z prawem są nie do zrozumienia…

Porada na piśmie

Jeśli udasz się po poradę prawną do lokalnej kancelarii prawnej, to otrzymasz poradę w formie ustnej, którą ciężko zapamiętać i zwykle już na drugi dzień, część otrzymanych od prawnika wskazówek gdzieś ginie. Ja poradę przekażę Ci w formie pisemnej i w dowolnym momencie możesz do niej wrócić. Mało tego – poradę możesz nawet wydrukować!

Jak zadać mi pytanie?

Zobacz na przykładzie: wystarczy, że klikniesz Przycisk z moim zdjęciem, znajdujący się z prawej strony ekranu na samym dole, a otworzy się okienko do wpisania treści zapytania:

jak-uzyskac-porade-prawna-online