Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem! ebook + Wzory pism

Długi, komornik, firma windykacyjna, wpis w BIK, KRD to ogromny problem, jeśli potrzebujesz darmowej porady, zadaj pytanie ekspertowi. W serwisie znajdziesz także wzory pism, oraz taniej kupisz ebook: Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem – 12 kroków, autorką jest Iwona Wendel – założycielka tego bloga. Zachęcam też do komentowania wpisów! tam także możesz zadawać pytania!

Ujawniam największy sekret, dlaczego nie masz pieniędzy!

Dlaczego nie masz pieniędzy? oto jest tajemniczy powód, a właściwie dwa: Bo wydajesz za dużo, lub bo zarabiasz za mało! No i dobrze, teraz możecie się obrazić, hejtować mnie i powiedzieć, że takim ekspertem to każdy z Was jest. Rozwiązanie jest jednak właśnie tak oczywiste.

Piszecie do mnie, co możecie zrobić, aby mieć więcej pieniędzy na spłatę długów. No to skoro pytacie, to znaczy, że nie znaliście wcześniej tej tajemnicy, tak?

A prawdziwe rozwiązanie zagadki brzmi: nie pytaj, co mogę zrobić, tylko jak to mogę zrobić.

Co powinieneś / powinnaś zrobić – dokładnie wiesz. Więcej zarabiać, mniej wydawać. Ta informacja powinna Cię ucieszyć, dlatego że już wiesz, co masz zrobić, wszystko, czego musisz się NAUCZYĆ – nauczyć, czyli nie odkrywać wielką tajemnicę ukrytą w dalekim kraju w samym środku piramidy, tylko znaleźć i przyswoić wiedzę  – to JAK to  zrobić.

Jak zarabiać więcej, jak mniej wydawać. I już.

Jest to bardzo proste. Nie mówię, że jest łatwe – trzeba jednak poświęcić nieco czasu, trzeba się wysilić, trzeba poszukać informacji, przeczytać ebooka, zrobić jakiś kurs, poczytać kilka blogów i wdrażać, wdrażać, wdrażać.

Następnym razem nie pisz do mnie: co mogę zrobić, aby mieć więcej pieniędzy. Zapytaj mnie: jak mogę zarobić pieniądze? Jak mogę wydawać mniej? Tego właśnie uczę.

To nie jest tak, że ja posiadłam jakiś sekret jak wyjść z długów. Nie. Ja się nauczyłam paru rzeczy, a najważniejsza z nich to jak zarabiać pieniądze. Oczywiście, wiem też, jak żyć z długami, jak negocjować z wierzycielami, jak zarządzać długami, ale podstawowa kwestia to pieniądze.

Do tej pory wiedzieliśmy, jak je pożyczać. Teraz trzeba się tego oduczyć i przyzwyczaić, że trzeba coś zrobić, czegoś się nauczyć, żeby pojawiły się pieniądze.

W Dniu Dziecka życzę Wam, aby Wasze wewnętrzne dziecko nigdy nie zamieniło się w wiecznie skrzywionego mazgaja, który płacze, że Antoś ma lepsze zabawki, i – jeśli macie dzieci – żebyście nigdy już nie musieli czuć się winni, że Wasze dzieci ponoszą konsekwencje Waszych wyborów. Dla nich właśnie, nauczcie się zarabiać pieniądze.

Już za dużo czasu zmarnowałeś! – Już! Zacznij dziś!

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...


1 Comment

  1. Piotr

    W moim przypadku, akurat zarabiam za mało i wydaje mi się, że jest to też powód u większości polaków :P

NAPISZ KOMENTARZ