Witam. Od 2006r. jestem na emeryturze. Nie w 100% z własnej winy, mam zajęcie komornicze części mojej emerytury. Po prostu komuś zaufałem, i płacę
cały czas.

W dalszym ciągu mojego życia, z powodu choroby udaru mózgu, byłem zmuszony dodatkowo się zadłużyć na sumę około 30.000 zł z przeznaczeniem na leczenie i rehabilitację prywatnie, bo tylko tak mogłem wrócić do pełnego zdrowia i sprawności fizycznej. PROSZĘ o POMOC.


Witaj, bardzo ubolewam nad tym co Ci się przytrafiło, mam nadzieję, że wracasz szybko do zdrowia. Mam świadomość, że fakt posiadania długów, nie pomaga w tej sytuacji, ale musisz stawić im czoła.

Długi to także choroba, choroba na którą choruje coraz więcej ludzi, coraz więcej rodzin, niestety nie istnieje lek dla wszystkich, chociaż tak – istnieje – tylko bardzo trzeba tego chcieć… każdy jest w stanie wyjść z długów…

Pisałeś, że masz zajęcie komornicze na emeryturze <– klikając w ten link, sprawdzisz czy komornik zabiera Ci właściwą sumę pieniędzy i kwota wolna od potrącenia komorniczego – nie jest przez komornika „naruszona”.

Niestety nie napisałeś nic o wysokości Twojej emerytury czy innych szczegółach, więc ciężko mi jest Tobie cokolwiek doradzić. Wydaje mi się, że musi zostać tak jak jest obecnie, ponieważ nie wyobrażam sobie Ciebie idącego do jakiejkolwiek pracy, aby przyspieszyć wychodzenie z długów.

Mam nadzieję, że Twoje sprawy zdrowotne i te finansowe, szybko poukładają się w całość. Trzymamy za Ciebie kciuki życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, bo zdrowie jest zawsze najważniejsze!

Co warto jeszcze przeczytać?