Dokonaj płatności aby uzyskać indywidualną poradę prawną!

Nikt nie lubi pracować za darmo (Ty pewnie zresztą też nie), dlatego proszę o symboliczną wpłatę w wysokości 35 zł za przygotowanie profesjonalnej odpowiedzi na Twoje pytania.

Tylko dziś – udzielę porady prawnej w okazyjnej cenie:
35 zł 119 zł PROMOCJA!
Oferta ważna jeszcze przez:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

UWAGA: Jestem teraz ONLINE, więc odpowiedź na Twoje zapytanie przygotuję w ciągu kilku godzin (otrzymasz ją jeszcze dziś). Aby dokonać symbolicznej wpłaty za pomocą szybkich płatności DotPay, kliknij poniższy przycisk: “Korzystam z promocji i zamawiam poradę

Jestem prawniczką, ukończyłam Studia prawnicze – Uczelnia Łazarskiego w Warszawie, wydział Prawa. Obecnie pracuję w Kancelarii Adwokackiej oraz Sądzie Rejonowym Wydział Cywilny. Już kilkaset osób skorzystało z mojej pomocy, dołącz do nich i pozwól mi zająć się Twoimi problemami!

Zobacz, w czym specjalizuję się najbardziej:

 • Przedawnienie długów i uchylenie się od ich spłaty
 • Układanie planu i pomoc w wychodzeniu z długów
 • Pomoc w walce z komornikiem i firmą windykacyjną
 • Odzyskiwanie pieniędzy od firm, pracodawców i osób fizycznych
 • Przedawnienie długów i upadłość konsumencka
 • Umarzanie długów w ZUS i US
 • Czyszczenie BIK i KRD
 • Dziedziczenie długów
 • Abonament RTV
 • Alimenty
 • Rozwód
 • Sprawy rodzinne

9 powodów – dlaczego warto skorzystać z mojej pomocy prawnej Online

Wygoda

Zdalne porady prawne to ogromna wygoda – nie musisz umawiać się z prawnikami na mieście, wszystkie wskazówki, jak postąpić w danej sprawie otrzymasz przez internet. Nie musisz więc wychodzić z domu i narażać się na ryzyko zarażenia Koronawirusem.

Porada w kilka godzin

Jeśli potrzebujesz pilnej porady prawnej, to jesteś na właściwej stronie, ponieważ porad prawnych udzielam w ciągu kilku godzin od momentu zaksięgowania wpłaty.

Anonimowość

Aby otrzymać ode mnie poradę prawną, nie potrzebuję żadnych Twoich danych osobowych! jedyne co będę potrzebować, to Twój adres e-mail, abym mogła powiadomić Cię o gotowej poradzie prawnej. Gwarantuję pełną anonimowość.

Gwarancja profesjonalizmu

Serwis Jakwyjsczdlugow.pl istnieje nieprzerwanie od 8 lat i co miesiąc odwiedza go około 300 tysięcy osób. Na przestrzeni tych wszystkich lat mieliśmy do czynienia niemal z każdym scenariuszem problemu, dlatego możesz być pewny/pewna, że porada prawna, którą otrzymasz, będzie poparta wieloletnim doświadczeniem.

Gwarancja umówionej ceny!

Dzięki zastosowaniu nowych technologii internetowych (porada prawna online) otrzymasz pełnowartościową poradę, bez konieczności dopłacania nawet przy skomplikowanych sprawach.

Porada w formie tekstowej

Jeśli udasz się po poradę prawną do lokalnej kancelarii prawnej, to otrzymasz poradę w formie ustnej, którą ciężko zapamiętać i zwykle już na drugi dzień, część otrzymanych od prawnika informacji „wyparowuje”. Ja poradę prawną przekażę Ci w formie tekstowej i w dowolnym momencie możesz do niej wrócić. Mało tego – poradę możesz nawet wydrukować!

Akcje promocyjne

Co jakiś czas przeprowadzam akcję promocyjną na moje usługi. W tym okresie obniżam na krótki czas cenę porady prawnej. Jeśli uda Ci się załapać na taką akcję promocyjną, zyskasz nawet 84 zł!

Zrozumiały język

Udzielę Ci porady i wskazówek w prostym codziennym języku. Niektórzy prawnicy udzielający porad prawnych mają to do siebie, że posługują się językiem niezrozumiałym i bardzo specjalistycznym. Ja natomiast zadbam o jasny przekaz i zrozumiałe dla każdego wskazówki!

Prosty dostęp do prawnika

Teraz każdą sytuację wymagającą porady prawnej, skonsultujesz z prawnikiem od ręki, jedyne co potrzebujesz to adres e-mail i dostęp do internetu! Nie musisz wychodzić z domu, tracić czas na dojazdy i narażać się na ryzyko zakażenia koronawirusem!