Kim jesteśmy?

grzegorz-szwacinskiWitaj w naszym serwisie Jakwyjsczdlugow.pl, nazywam się Grzegorz Szwaciński i jestem jego właścicielem. Od lat interesuję się szeroko pojętą branżą finansów, a w szczególności pomaganiem w wychodzeniu z długów. Nie rekomenduję, nie sprzedaję i nie oferuję żadnych ofert pożyczkowych, czy kredytów konsolidacyjnych – bo nie na tym polega misja tego serwisu. Naszym celem jest pomoc osobom zadłużonym w odzyskaniu ich płynności finansowej i edukacja w gospodarowaniu budżetem domowym. Można mnie znaleźć tutaj:

Ponadto z przyjemnością mogę pochwalić się, że serwis Jakwyjsczdlugow.pl istnieje nieprzerwanie od 2012 roku, a więc za nami już 7 lat istnienia!

 

jakwyjsczdlugow-webarchive-org

 

Oprócz mnie, w serwis mocno zaangażowana jest Katarzyna Janas-Bajson. Kasia jest prawnikiem, który odpowiada za udzielanie darmowych porad prawnych. Kasia opisuje siebie w ten sposób:

 

katarzyna-janas-bjonsonDoświadczenie zawodowe w pracy prawnika zaczęłam zdobywać w sądzie. Obowiązki spoczywające na asystencie sędziego pozwoliły mi zyskać nie tylko bogatą wiedzę, ale także nauczyć się pracowitości, rzetelności i pokory. Obecnie uczestniczę w wielu ciekawych projektach biznesowych i analitycznych. Doradzam osobom fizycznym, współpracuje z podmiotami zajmującymi się obrotem nieruchomościami, piszę i publikuje. Moja specjalizacja to prawo zobowiązań, upadłość konsumencka oraz służebność przesyłu.

Moja edukacja:

  • Obecnie praca w Kancelarii Adwokackiej oraz Sądzie Rejonowym Wydział Cywilny.
  • Staż zawodowy Sąd Rejonowy oraz Urząd Gminy.
  • Studia prawnicze – Uczelnia Łazarskiego w Warszawie, wydział Prawa.

Można mnie znaleźć tutaj: LinkedIn

 

iwona-wendelTrzecim członkiem naszej drużyny, jest główna pomysłodawczyni i założycielka serwisu Iwona Wendel, autorka jedynego w Polsce e-booka dotyczącego wychodzenia z długów. E-book zyskał duży szacunek na rynku publikacji elektronicznych, ponieważ wiedza w nim zawarta, wywodzi się wprost z doświadczenia, jakie Iwona zyskała, wychodząc z długów sięgających niemal pół miliona złotych. E-book nosi nazwę: Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem – 12 kroków do wolności.

 

janina-golebieckaCzwartym członkiem naszej ekipy jest Pani Janina Gołębiecka. Pani Janina jest z nami już bardzo długo. Jej doświadczenie i znajomość branży pożyczkowej opiera się o doświadczenie, jakie zdobyła, pracując w jednej z największych firm pożyczkowych w Polsce, zna więc branżę długów, windykacji i postępowań egzekucyjnych na wylot. A oto jak siebie opisuje sama Pani Janina:

Witaj, mam na imię Janina, na blogu zajmuję się doradzaniem osobom znajdującym się w ciężkiej sytuacji finansowej, a także osobom mającym problemy z firmą windykacyjną lub komornikiem. Doświadczenie swoje w tym zakresie zdobyłam na studiach licencjackich, a później magisterskich we Wrocławiu, a także jako pracownik jednej z większych firm pożyczkowych w Polsce. Obecnie zawodowo spełniam się, pisząc dla serwisu Jakwyjsczdlugow.pl.


Nasze certyfikaty:

firma-wirygodna-finansowo

laur-zaufania-logo

Skontaktuj się z nami poprzez:

email: kontakt@jakwyjsczdlugow.pl
Wiadomość na Facebook-u

Odpowiemy najszybciej, jak się da.

Operatorem wszystkich płatności w naszym serwisie jest: dotpay