DLACZEGO WARTO KUPIĆ PORADNIK?

Każdy dłużnik, szukając wyjścia z sytuacji, miał niejedno złe doświadczenie. Zastanawiasz się więc, czy warto poświęcić swój czas i wydać pieniądze na poradnik. Dlaczego zatem powinieneś przeczytać ten poradnik?

ebook-jak-wyjsc-z-dlugow-poradnik-2

1. Nareszcie poczujesz, że nie jesteś sam

Wyobraź sobie, że nagle czujesz, że nie jesteś sam. Ktoś Cię rozumie, ktoś przeszedł dokładnie to, co Ty teraz przechodzisz. Zna każdy Twój dzień, Twój strach i panikę przy każdym dzwonku telefonu. Czytasz poradnik i myślisz sobie “to o mnie, to wszystko prawda”. I niemal chce Ci się płakać, bo tak długo byłeś sam i czułeś się najgorszy i najgłupszy na świecie…

Czy codziennie czujesz się bezwartościowym nieudacznikiem? czy czujesz, że zawiodłeś wszystkich i wszyscy Tobą gardzą? czy wydaje Ci się, że sprowadziłeś na siebie i bliskich takie kłopoty, jakie nie przytrafiają się nikomu innemu?  czy czujesz, że drugiej tak beznadziejnej i bezużytecznej osoby to na pewno nie ma?

Wiem, że tak się czujesz. Czułam się tak samo i tak samo czują się osoby, którym pomagam. Najczęściej ich pierwszą reakcją jest ulga, że nareszcie ktoś ich rozumie, że nie są sami, że ktoś też to przeszedł.

Mimo że praktyczne kroki są przy wychodzeniu z długów bardzo ważne, dla mnie ważny jest też człowiek. Dla mnie nie jesteś dłużnikiem, petentem. Jesteś człowiekiem, ze swoim prawem do życia, którego odmawiają nam wierzyciele i komornicy, traktując nas tylko jak złodziei i maszynkę do robienia pieniędzy, lub teren, który można złupić do cna.

Czytając mój poradnik, poczujesz się ponownie częścią społeczności, przestaniesz być wyrzutkiem, przestaniesz wciąż się obwiniać i karać za to, co wg Ciebie zrobiłeś źle.

2. Masz aż 50% szans, że poradnik Ci pomoże wyjść z długów

Jeśli masz wątpliwości, pomyśl, są dwa wyjścia: albo mój system dla Ciebie zadziała, albo nie zadziała. Gdy nie przeczytasz poradnika, na pewno nie zadziała, a Ty dalej będziesz w tym samym punkcie i uwierz mi, za parę miesięcy znowu odwiedzisz tę stronę, kupisz poradnik, ale będziesz miał za sobą kilka miesięcy koszmaru i być może pogorszenia sytuacji. Ten czas może działać dla Ciebie.

3. Zyskasz pewność siebie

Nawet jeśli uznasz, że ten poradnik niewiele Ci pomógł – choć tak na pewno nie będzie – to będzie dowód, że szukasz wyjścia z sytuacji.

Każdy dłużnik bardzo potrzebuje wiary, że coś od niego zależy, potrzebuje odzyskać szacunek do siebie i skuteczności swoich działań.

Przecież ostatnio co nie zrobiłeś, zawiodło. Chciałeś uciszyć wierzycieli, wziąłeś kolejny kredyt i to okazało się kolejnym błędem. Przestajesz więc ufać własnym decyzjom, boisz się, że znowu poczujesz się jak idiota.

Gdy toniesz w długach, dzwoni lub pisze do Ciebie 20 wierzycieli – ja ich tylu miałam i wielu moich czytelników również ma po 20 kredytów – wydaje Ci się, że nie możesz nawet o krok się poruszyć, utknąłeś w miejscu i nic  już od Ciebie nie zależy.

Kupno i przeczytanie tego poradnika da Ci świadomość, że nie czekasz na mannę z nieba, że bierzesz się za bary z problemem. Bo ja Ci nie obiecuję kredytu, pożyczki czy innych szybkich pieniędzy. I wiesz to już na początku. Jeśli więc kupisz i przeczytasz poradnik, udowodnisz samemu sobie, że zmieniłeś myślenie, że już nie czekasz na zbawcę z kredytem, że chcesz zawalczyć o swoje życie.

A to jest najlepsza droga do odzyskania energii, wiary i dobrych pomysłów. tkwiąc w depresji i samotności nic mądrego nie wymyślisz.

4. Zyskasz na czasie

ebook-jak-wyjsc-z-dlugow-poradnik-2

Wszystko co możesz znaleźć w internecie, jest również w poradniku.

Poradnik oprócz mojej metody, opisów instytucji, sytuacji i sprawdzonych porad zawiera wszystkie rzetelne i prawdziwe informacje, na które trafisz przeszukując miesiącami internet.

Możesz opuścić tę stronę i dalej przeszukiwać internet, aby znaleźć dobre rady. Ale ja to już dawno zrobiłam, wiesz? nie ma takiej informacji na temat długów, której bym nie przeczytała.  W poradniku zawarłam przede wszystkim te, które mi pomogły, ale przytaczam też inne, zwłaszcza te bezsensowne, aby ostrzec przed wyborem danego rozwiązania.

Internet to gigantyczny gar, do którego spływają zarówno wartościowe informacje, jak i ścieki.

Spędziłam wiele miesięcy co noc przeczesując kolejne fora, strony internetowe, również te zagraniczne.  95% informacji pokrywa się niemal wszędzie, więc często jest tak, że jak poznałeś jedną stronę to znasz też pozostałe.

Można powiedzieć, że Poradnik zawiera w sobie taką ściągę z tego, co znajdziesz w internecie, na dodatek sprawdzoną na mnie. A oprócz tych informacji otrzymasz wiele innych, nowych i mój własny, przeze mnie przetestowany sposób wyjścia z długów.