Dziennik zajęć wychowawcy kolonijnego wypełniony

Forum prawneKategoria: Wzór pismaDziennik zajęć wychowawcy kolonijnego wypełniony
Krzysiek G. zapytał 2 lata temu

Dzień dobry, jak wypełnić dziennik wychowawcy kolonijnego? szukałem w Internecie i nic nie znalazłem, przeszukałem chyba wszystkie strony edukacyjne. W dzienniku kolonijnym wpisuje się w każdym dniu zajęcia, jakie się prowadziło, ale nie wiem, jak zacząć i w jakiej konkretnie formie taki dziennik prowadzić.

Bardzo przydałby mi się już wypełniony dziennik zajęć wychowawcy kolonijnego, taki przykładowo wypełniony dziennik znacznie ułatwiłby mi wypełnienie dziennika, zresztą nie tylko mi, bo widać na forach, że wiele osób szuka takiego przykładowego wypełnienia. Pozdrawiam.

3 odpowiedzi
Grzegorz Szwaciński Personel odpowiedział 2 lata temu

Prowadzenie dziennika kolonijnego wpisuje się w zakres obowiązków wychowawcy kolonijnego. Zatem oprócz podstawowych obowiązków typu:

  • zapewnienie uczestnikom kolonii bezpieczeństwa,
  • aktywnej formy wypoczynku,
  • realizację zadań przewidzianych w planie kolonii,
  • sprawowanie opieki nad uczestnikami wypoczynku,

wychowawca musi prowadzić dziennik zajęć realizowanych podczas wypoczynku.

Natomiast sam dziennik zajęć wychowawcy kolonijnego powinien zawierać szereg informacyjnych, a także opis samych zajęć dzień po dniu, w każdym dniu powinniśmy wyszczególnić zajęcia w szczegółowym przedziale czasowym, mam tu na myśli wyszczególnienie gier i zabawach, czy innych zajęć edukacyjnych i wycieczek.

Każdy dzień powinien zawierać więc plan dnia z adnotacją o zajęciach, jakie się wydarzyły tego dnia.

Dziennik zajęć grupy kolonijnej zawiera przykładowe zajęcia prowadzone z uczestnikami kolonii, przykładowe wypełnienia takiego dziennika kolonijnego pobierzesz poniżej:

Dziennik-zajec-wychowawcy-kolonijnego-wypełniony-wzor-pdf-doc

Dziennik zajęć wychowawcy kolonijnego wypełniony

Ustawa o systemie oświaty oraz Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży nakłada na organizatorów, oraz samych wychowawców wiele obowiązków.

Krzysiek G. odpowiedział 2 lata temu

Dziękuję.

Mariusz Różal odpowiedział 2 lata temu

pobrałem wypełniony dziennik wychowawcy kolonijnego – dziękuję i pozdrawiam.