Jak napisać odwołanie od decyzji ubezpieczyciela?

Forum prawneKategoria: Wzór pismaJak napisać odwołanie od decyzji ubezpieczyciela?
Dol. zapytał 12 miesięcy temu

Witam. Jak napisać odwołanie od decyzji ubezpieczyciela? zgłaszam szkodę do ubezpieczalni Vegas w sprawie uszkodzenia telewizora.

Gdy zgłaszałam sprawę, powiedziałam tej pani która przyjmowała zgłoszenie, że w trakcie przeprowadzki telewizor został uszkodzony i nie jestem w stanie powiedzieć w którym momencie został uszkodzony, ponieważ gdy zabrałam go od mamy działa i przywiozłam go tylko 7 km do nowego miejsca, wyjmując go z pudełka i podłączając kabel, postawiłam go na komodzie.

Jest miejsce uderzenia i kolorowe kreski i prawdopodobnie poszła matryca 5 ta pani zapytała się mnie jak był zapakowany telewizor powiedziałam jej, że był zapakowany w oryginalne pudełko, w folię styropian …wszystko, pytała się mnie, ile kilometrów na godzinę jechaliśmy autem, więc powiedziałam, że tak jakby jest dostosowany tak, żeby jechać, że nikt w niego nie puknął ani stuknął, że nie jestem w stanie powiedzieć w którym momencie ten telewizor został uszkodzony.

Dziś dostałam od firmy ubezpieczeniowej decyzję odmowną i na decyzji pisze, że stwierdzam, że nie nie są znane okoliczności w jakich powstała szkoda, jak to jest możliwe, skoro jej mówię, że prawdopodobnie gdy go przewróciłam, coś musiało się stać, chciałabym o pomoc jak napisać takie odwołanie od decyzji ubezpieczyciela, żebym dostała zwrot pieniążków lub nowy telewizor?

1 odpowiedzi
Grzegorz Szwaciński Personel odpowiedział 12 miesięcy temu

Jak najszybciej proszę złożyć odwołanie od wydanej przez ubezpieczalnię decyzji. Gotowy do pobrania wzór odwołania od decyzji ubezpieczyciela pobierzesz poniżej:

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela wzór

odwolanie-od-decyzji-ubezpieczyciela-wzor-pdf-doc-word

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela wzór