Jak sprawdzić w jakich bankach mój mąż ma konta bankowe?

Kategoria: RóżneJak sprawdzić w jakich bankach mój mąż ma konta bankowe?
Jola zapytał 1 miesiąc temu

Jak sprawdzić w jakich bankach mój mąż ma konta bankowe? bo ostatnio przyłapałam go kilka razy na kłamstwie i prawdopodobnie ma kochankę, a ja jestem obecnie na chemioterapii. Ja wiem tylko o jednym koncie bankowym, chcę się przygotować na najgorsze, żeby mnie nie zaskoczył. Mam nadzieję, że jeszcze trochę pożyję a mam jeszcze 12-letniego syna.

1 odpowiedzi
Grzegorz Szwaciński Personel odpowiedział 1 miesiąc temu

Witam serdecznie,

niestety nie mam dla Pani dobrych informacji. Muszę wyjaśnić, że nie posiada Pani żadnych narzędzi, dzięki którym można sprawdzić, czy mąż posiada dodatkowe konta bankowe. Jako żona nie jest Pani kompetentna, by otrzymać od wybranych banków informacje, czy mąż posiada rachunki bankowe, kredyty lub pożyczki.

Jedynym rozwiązaniem, by otrzymać odpowiedź na pytanie, czy mąż posiada nieznane Pani konta bankowe, jest szczera z nim rozmowa. Jeżeli nie wierzy Pani mężowi, należy wymusić na nim wygenerowanie raportu BIK.

W zestawieniu BIK powinny znaleźć się informacje na temat posiadanych zobowiązań bankowych oraz rachunków bankowych, jeśli mają dopuszczone salda ujemne, czyli tzw. debety na koncie.

Dodatkowo, jak kobieta kobiecie, chcę życzyć Pani dużo siły, wytrwałości i zdrowia. Znalazła się Pani w trudnej sytuacji zdrowotnej, ale ma dla kogo żyć, dlatego uważam, że nie może Pani tracić energii na zastanawianie się, czy mąż postępuje uczciwie.

prawnik

Nazywam się Katarzyna Janas-Bajson i udzielam najtańszych porad prawnych w Polsce

PROMOCJA TYLKO DZIŚ!

119 zł na 35 zł

Radzę wziąć sprawy we własne ręce i uregulować sprawy rodzinne, a przynajmniej spróbować ratować małżeństwo i rodzinę, jeśli jest jeszcze na to choćby odrobina szansy.

Twoja odpowiedź