Jestem ofiarą spisku funkcjonariuszy publicznych

Kategoria: RóżneJestem ofiarą spisku funkcjonariuszy publicznych
Sławomir zapytał 6 miesięcy temu

Jestem ofiarą spisku funkcjonariuszy publicznych, co potwierdzają opinie kilku biegłych sądowych, posiadam status pokrzywdzonego od lutego 2005 r. Posiadam mnóstwo dowodów na ten fakt działań tzw. SITWY, co trwa do chwili obecnej, a chce wyjść na prostą i stać się równouprawnionym obywatelem co gwarantuje Konstytucja. Proszę o pomoc. Klient

1 odpowiedzi
Prawnik Katarzyna Janas-Bajson Personel odpowiedział 6 miesięcy temu

Witam serdecznie,

niestety nie mogę udzielić Ci pomocy, na jaką liczysz przez fakt, że Twoje pytanie jest bardzo ogólne. Nie odniosłeś się do problemów i nie wiem, czego Twoja sprawa dotyczy. Mogę jedynie zakładać, że masz na myśli organy ścigania – Policję, Prokuraturę, lub Sądy. Być może chodzi Ci o komornika.

Niemniej jednak tak jak napisałam wyżej, mam za mało szczegółów, by móc rzetelnie podejść do tematu.

Mogę jedynie napisać, że jeśli jesteś stroną postępowania, posiadasz szereg uprawnień, w tym możliwość składania zażaleń na wydawane w toku sprawy postanowienia/decyzje.

Natomiast w razie zaistnienia jakichś nieprawidłowości, możesz zwrócić się do organu nadrzędnego o objęcie postępowania nadzorem.

Możesz również poprosić o zajęcie się sprawą odpowiednie instytucje. Pamiętaj, że w naszym kraju działa np. Rzecznik Praw Obywatela oraz inne ważne urzędy, które mają za zadanie nieść pomoc pokrzywdzonym przez urzędników obywatelom.

Ja natomiast postaram się ukierunkować Cię, pisząc, co możesz zrobić dalej, jeśli jeszcze raz napiszesz do mnie, opisując swój problem.

Twoja odpowiedź