Umowa rezerwacyjna wynajmu mieszkania – wzór PDF + DOC

Kategoria: Wzór pismaUmowa rezerwacyjna wynajmu mieszkania – wzór PDF + DOC
Azejfer zapytał 3 miesiące temu

Dzień dobry. Jestem wynajmującym i szukam umowy rezerwacyjnej najmu mieszkania. Znalazłem w wyszukiwarce waszą stronę i zapoznałem się z artykułem. Czy podany wzór, który jest płatny, spełni oczekiwania właśnie wynajmującego, czy jest on bardziej skierowany do przyszłego najemcy? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam, Adam.

2 odpowiedzi
Grzegorz Szwaciński Personel odpowiedział 3 miesiące temu

Dzień dobry, przygotowany przez nas wzór umowy rezerwacyjnej wynajmu mieszkania jest przeznaczony i dla Wynajmującego (właściciela lokalu) jak i dla Najemcy. Obie strony, jako strony umowy rezerwacyjnej – mogą taką umowę pobrać i dać drugiej stronie do podpisania, zabezpieczając tym samym swoje interesy. Wzór umowy pobierze Pan poniżej:
Umowa rezerwacyjna najmu mieszkania wzór

Piotr T. odpowiedział 2 miesiące temu

Podpisana jest umowa rezerwacyjna wynajmu mieszkania, czy mogę ją zerwać? Czy jest jakaś możliwość wycofania się bez straty wpłaconej kwoty opłaty rezerwacyjnej za najem, ponieważ teraz poprosiłem o umowę finalną do wglądu i nie odpowiadają mi w niej zapisy i nie chce podpisać jej, ponieważ w niej wszystko jest napisane i zabezpiecza głównie wynajmującego natomiast mnie nie. Myślę, że osoba wynajmująca nie ma dobrej opinii i chciałbym odstąpić od umowy rezerwacyjnej najmu mieszkania, pozdrawiam Piotr T.

Twoja odpowiedź