Umowa rezerwacyjna wynajmu mieszkania – wzór PDF + DOC

Forum prawneKategoria: Wzór pismaUmowa rezerwacyjna wynajmu mieszkania – wzór PDF + DOC
Azejfer zapytał 1 rok temu

Dzień dobry. Jestem wynajmującym i szukam umowy rezerwacyjnej najmu mieszkania. Znalazłem w wyszukiwarce waszą stronę i zapoznałem się z artykułem. Czy podany wzór, który jest płatny, spełni oczekiwania właśnie wynajmującego, czy jest on bardziej skierowany do przyszłego najemcy? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam, Adam.

2 odpowiedzi
Grzegorz Szwaciński Personel odpowiedział 1 rok temu

Dzień dobry, przygotowany przez nas wzór umowy rezerwacyjnej wynajmu mieszkania jest przeznaczony i dla Wynajmującego (właściciela lokalu) jak i dla Najemcy. Obie strony, jako strony umowy rezerwacyjnej – mogą taką umowę pobrać i dać drugiej stronie do podpisania, zabezpieczając tym samym swoje interesy. Wzór umowy pobierze Pan poniżej:
Umowa rezerwacyjna najmu mieszkania wzór

umowa-rezerwacyjna-najmu-mieszkania-wzor-pdf-doc

Umowa rezerwacyjna najmu mieszkania – wzór

Piotr T. odpowiedział 12 miesięcy temu

Podpisana jest umowa rezerwacyjna wynajmu mieszkania, czy mogę ją zerwać? Czy jest jakaś możliwość wycofania się bez straty wpłaconej kwoty opłaty rezerwacyjnej za najem, ponieważ teraz poprosiłem o umowę finalną do wglądu i nie odpowiadają mi w niej zapisy i nie chce podpisać jej, ponieważ w niej wszystko jest napisane i zabezpiecza głównie wynajmującego natomiast mnie nie. Myślę, że osoba wynajmująca nie ma dobrej opinii i chciałbym odstąpić od umowy rezerwacyjnej najmu mieszkania, pozdrawiam Piotr T.