Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem? OPINIE o e-booku

O wartości poradnika „Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem” najlepiej świadczą opinie czytelników…

ebook-jak-wyjsc-z-dlugow-poradnik-2

Wszystkich czytelników zachęcamy do pozostawienia swoich opinii w komentarzach.

***

Zakupiłam  poradnik, czytam i płaczę, tyle tam jest o mnie, nie wiedziałam, że ktoś może mieć tak podobnie, jeszcze nie skończyłam, bo każde zdanie czytam prawie dwa razy (choć dobrze czytam), ale chce zrozumieć, poznać, co mną powodowało, gdy zadłużałam się!

***

Długo się zastanawiałam, czy kupić Pani poradnik, ponieważ liczę się w ostatnim czasie z każdym groszem. Nie żałuję i serdecznie gratuluję.

ebook-jak-wyjsc-z-dlugow-poradnik-2

Książka bardzo mi pomogła. Otworzyła oczy na bardzo wiele spraw, szczególnie związanych z oszczędzaniem. Jest mądra, wyważona i obiektywna. Daje dużo wsparcia psychicznego. Każde zdanie jest bardzo budujące.

***

Jest to chyba jedyna książka na rynku, która udziela tak bardzo konstruktywnych rad osobom zadłużonym. Polecam ten e-book! bo jest pisany ręką doświadczenia!

***

Żałuję jedynie, że odkryłam tego e-booka tak późno, ponieważ wiele rzeczy bym sobie oszczędziła, w tym wiele zdrowia! stres wywołany długami spowodował u mnie pewne problemy zdrowotne, a mogła sobie tego przecież zaoszczędzić, w porę reagując na powstające długi i pętlę zadłużenia. Nie popełniajcie tych samych błędów – szkoda zdrowia – szkoda życia…

***

Dzisiaj kupiłem w Empiku Pani e-book  i przeczytałem prawie cały, jednym tchem.

***

Nie będę się rozpisywał o tym, że jest niezwykły, bo pewnie takich listów dostaje Pani wiele. Wg. mnie jest to obowiązkowa lektura dla każdego, kto ma problemy z długami…

***

Powiem tylko, że jestem pełen uznania. Książka napisana jest konkretnie, zwięźle, rzeczowo i po prostu świetnie

***

Jestem b.świeżo po lekturze Pani hiper dobrze napisanej książki. Jest super! Mam 24 lata, jestem świeżo po studiach i w przyszłym roku zamierzam rozpocząć studia doktoranckie.

Dzięki lekturze Pani książki zdecydowałam, na co poświęcić ten rok. Chcę pomóc wyjść moim rodzicom z długów. Moje własne zobowiązania są b.niewielkie, natomiast sytuacja w rodzinie jest tragiczna – nie będę się tu rozpisywać na ten temat, bo historia jakich wiele. Mam nadzieję, że znajdę w sobie taką siłę, żeby chociaż ogarnąć skalę problemu (a zawsze od niego uciekałam), a następnie go rozwiązać.

***

Jest Pani jak Ewa Chodakowska dłużników – wpiera dobrym słowem i pozwala wierzyć w nowy początek.

Dziękuję!

***

ebook-jak-wyjsc-z-dlugow-poradnik-2

13 komentarzy w “Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem? OPINIE o e-booku”
 1. Pani Iwono od około miesiąca mam Pani poradnik.Przeczytałam go już kilka razy.Muszę powiedzieć że jest rewelacyjny. Walczę z długami od jakiegoś czasu sporo spłaciłam,ale jeszcze mam dużo do spłaty.Muszę powiedzieć że dużo mi dało przeczytanie Pani poradnika.Przede wszystkim zrozumiałam,ze oprócz tego iż jestem dłużnikiem jestem także normalnym człowiekiem który zasługuje na w miarę normalne życie.W pogoni za pieniędzmi i za pracą w wiadomym oczywiście celu przestałam zwracać uwagę na wszystko co mnie do tej pory otaczało.To dzięki przeczytaniu tego poradnika dotarło do mnie że powinnam więcej czasu przeznaczyć dla mojej nastoletniej córki,zająć się sobą,znalezć czas na to co wcześniej dawało mi radość i chęć do życia.Te problemy finansowe tak mnie przytłoczyły że funkcjonowałam w zupełnie innym świecie.Oczywiście nadal dużo pracuję spłacam wszystko według planu który sobie już dawno nakreśliłam tylko teraz już jakoś robię to bardziej spokojnie.Muszę powiedzieć,że opracowane przez Panią kroki wyjścia z długów na pewno przynoszą rezultaty,niektóre podobne podejmowałam jeszcze przed przeczytaniem poradnika inne oczywiście stopniowo wprowadzam dostosowując je do mojej sytuacji i muszę powiedzieć ze wszystko układa się dobrze.Na pewno jeszcze potrzebuje czasu na zamkniecie tego przykrego okresu w moim życiu,ale to dzięki Pani mądrym słowom opisanym w tym poradniku uzyskałam spokój można powiedzieć ducha.Przestałam się po prostu bać.Nie czuję już takiego paraliżującego strachu który w niczym mi nie pomagał a na pewno niszczył bardzo moja koncepcję wyjścia z długów.Dlatego bardzo Pani Iwono dziekuję za ten poradnik i naprawdę polecam osobom które chcą w jakiś sposób uporać sie z długami i normalnie godnie żyć

  1. Zaklinaczka długów

   Pani Kasiu bardzo dziękuję za Pani komentarz. Cieszę się, że kroki pomagają, w nich naprawdę jest moc.
   Rozmawiałam ostatnio z moją córką, już nastolatką, na temat jej dzieciństwa. Powiedziała, że gdybyśmy kiedyś nie mieszkały na strychu i nie robiły mebli z oklejonych kolorowym papierem kartonów, dziś pewnie nie umiałaby docenić tego co ma, nie czułaby takiej frajdy.
   Dodała również, że miała fantastyczne dzieciństwo, że owszem bywała czasem smutna, ale to dlatego….. że ja byłam smutna, bo jeszcze wtedy nie wiedziałam, że jestem najlepszą mamą na świecie i że ona jest szczęśliwa!
   Daje do myślenia.
   Trzymam kciuki Pani Kasiu, w każdej sytuacji najważniejsze jest nasze nastawienie i to, na czym koncentrujemy uwagę. Pozdrawiam i życzę jeszcze wiele dobrego!

 2. Dawid Nękalski

  Bardzo długo tkwiłem w długach, jeszcze dłużej nie wierzyłem, że jakikolwiek ebook może mi wyjść z długów, które de fakto nękają mnie aż od 7 lat! miałem dosyć, dałem sobie dwa wyjścia, albo ucieknę za granicę i będę żył całe życie jak pod miotłą, albo stawię czoła swoim długom. Po przeczytaniu ebooka Jak wyjść z długów 12 kroków do wolności postanowiłem zostać w kraju i zawalczyć o swoje życie. To była dobra decyzja, dziękuję Pani Iwono! odmieniła Pani moje życie! Dziś widząc banery “szybkie chwilówki na dowód” śmieję się w sobie drwiąc z mojej głupoty którą kiedyś popełniłem. Dziękuję jeszcze raz za otworzenie mi oczu! Polecam poradnik Jak wyjść z długów 12 kroków do wolności!!!!!!!!!

 3. Ja swoje długi narobiłem będąc szczeniakiem, w końcu przyszedł czas, na rodzinę, dziecko i oczywiście na pójście do pracy. Bardzo szybko zostałem namierzony przez komornika. Nie mieliśmy z czego żyć, już nie wspomnę o stresie jaki przeżyłem, w końcu mieliśmy na utrzymaniu dziecko. Ebook Pani Iwony Wendel kupiłem 2 lata temu, otworzyły mi się oczy na pewne sprawy, nabrałem motywacji skrupulatnie krok po kroku zacząłem wychodzić z długów, jestem dozgonnie wdzięczny za to, że taki ebook powstał! dzięki! oczywiście polecam wam go.

 4. Mi ebook Jak wyjść z długów 12 kroków do wolności pomógł w zdobyciu motywacji do wyjścia z długów. Zadłużenie jakie miałam to było 64 tys zł. Taka duża kwota przez bardzo długi czas odciągała mnie swoją wielkością od podjęcia walki z zadłużeniem. Ebook Jak wyjść z długów 12 kroków do wolności wydobył ze mnie pokłady motywacji o których nie miałam pojęcia, wszystkiego dobrego Pani Iwono! dzięki :*

 5. Jak wyjść z długów 12 kroków do wolności kupiłem 2 miesiące temu, dzięki ebookowi wyhamowałem pętle zadłużenia która zaciskała się na mojej szyi. W momencie kiedy zaciąganie pożyczek na spłatę innych pożyczek nie domykało się finansowo, zostałem że tak powiem zbombardowany listami i telefonami od wierzycieli, był to bardzo ciężki okres. Ebook Pani Iwony Wendel pomógł mi spojrzeć na długi nieco inaczej i dzięki temu byłem w stanie wszystko sobie poukładać i znaleźć właściwą strategię na wychodzenie z długów. Polecam Jak wyjść z długów 12 kroków do wolności, dobrze wydane 25 zł :)))

 6. Dobry poradnik, warto kupić! Mi wyjście z długów zajęło 9 miesięcy, jestem na zero i zaczynam dopiero budować budżet i oszczędności. Pozdrawiam! G.K.

 7. Nie wiem dlaczego ebook kosztuje tylko 25 zł, dokładnie 24,99 zł ;-) jest warty wiele więcej, POLECAM kupić ebook zamiast wynajmować firmy które pomagają wyjść z długów, tu zapłaciłam 25 zł a firma weźmie co najmniej parę tysięcy zł. zależy jakie macie długi. Warto kupić Jak wyjść z długów 12 kroków do wolności – opinia stałej czytelniczki bloga!

 8. Własnie kupiłem poradnik Jak wyjść z długów 12 kroków do wolności – mam nadzieję że się nie zawiodę, bo opinie ma naprawdę bardzo dobre! Dam znać :-)

 9. Dlaczego Jak wyjść z długów 12 kroków do wolności kosztuje niecałe 25 zł? jak kupowałam płaciłam 34 zł! co do treści ebooka to każda z 92 stron jest warta Twojego czasu. Polecam ebook! tzn polecam tego Allegrowicza!

 10. KurkaDomowa

  Dobry poradnik! długi które miałam (bo już nie mam:) spłaciłam) narobił mój mąż, Pani Iwona pomogła mi bardzo… świetny poradnik na wieczór w fotelu!

 11. Też polecę Jak wyjść z długów 12 kroków do wolności, załapałam się na promocję 29,99 zł. Ebook przeczytałam jednym tchem. Świetne porady i przedstawienie długów w formie w jakiej nigdy bym nie pomyślała, że można przedstawić. Fajne arkusze do używania i wypełniania. Polecam książkę!

 12. Witam, piszę do państwa z prośbą o radę, jak skutecznie moglibyśmy wraz z żoną zapanować nad swoim zadłużeniem? które doprowadziły do tego, że na ich spłatę idzie praktycznie całość naszych wynagrodzeń. Zacznę od tego, że spłacamy długi systematycznie i nie posiadamy żadnych zaległości, ani komorników. Oboje z żoną pracujemy na umowach na czas nieokreślony…

  Nasze zadłużenie to blisko 270 tys. zł…. w skład tego wchodzi kredyt w banku, gdzie do spłaty zostało 181 tys. z ratą 2400 zł, kolejny kredyt w banku 47 tys. z ratą 920 zł, dwa kredyty chwilowkowe w sumie 8 tys.zł. gdzie raty to 350 zł, kredyt w parabanku na 20 tys. z ratą 700 zł oraz dwa debety na koncie, mój 12 tys. i żony 5 tys…

  niestety jak widać, jest tego sporo i już nie wiemy jak z tym sobie poradzić… szczególnie że nie posiadamy nic, co mogłoby posłużyć za zastaw np. jakaś nieruchomość itp., bardzo proszę o jakąś radę lub jakąkolwiek pomoc, co moglibyśmy zrobić lub gdzie się kierować po pomoc z takim zadłużeniem… z góry dziękuję za poświęcony nam czas i pomoc…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *