Kancelaria Signi – SMS dostałem [OPINIE] i sposoby windykacji

Forum prawneKategoria: WindykacjaKancelaria Signi – SMS dostałem [OPINIE] i sposoby windykacji
AvatarPatryk49 zapytał 1 rok temu

Kancelaria Signi rozsyła jakieś SMS-y, dziś dostałem SMS-a o treści:

„Szanowni Państwo, informujemy, ze Państwa sprawa została zakwalifikowana do kolejnego etapu – postępowania egzekucyjnego. Kancelaria Signi”

Nie wiem za bardzo, o co chodzi i za jaki dług to jest wezwanie. Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą firmą windykacyjną?

4 odpowiedzi
Grzegorz SzwacińskiGrzegorz Szwaciński Personel odpowiedział 1 rok temu

Kancelaria SIGNI, to firma windykacyjna, która pomaga wierzycielom odzyskać pieniądze.

Dane rejestrowe:

Kancelaria Signi S.A.
ul. Antoniego Słonimskiego 1-1A
50-304 Wrocław
NIP: 8982225778

AvatarAdam odpowiedział 1 rok temu

Też kiedyś do mnie pisali, dostałem SMS-a, że kancelaria prosi o pilny kontakt. Nie napisali o co dokładnie chodzi więc zignorowałem tego SMS-a. Minęło kilka miesięcy i nic więcej nie dostałem od nich, jest cisza.
Miałem jakieś długi – owszem, ale nie uchylam się od ich spłaty, obecnie nie pracuję i nie mam z czego tych pożyczek spłacić.

AvatarBartłomiej odpowiedział 1 rok temu

Witam, spłaciłem pożyczkę z opóźnieniem, nie wiedziałem, że jest jakaś niedopłata, chodzi pożyczkę w SMS Kredyt. Teraz windykacja SIGNI nęka mnie telefonami i SMS-ami, niestety nie mogę dodzwonić się do SIGNI, w SMS Kredyt nie chcą udzielić żadnych informacji, nie wiem co robić. Jak rozmawiać z tą firmą windykacyjną? czy mogę zażądać dokumentów potwierdzających, że mam jakieś długi?

AvatarZDT odpowiedział 9 miesięcy temu

Żenada – dzwoni do mnie automat z Signi już o siódmej rano. Jak odbierasz, to nie wiadomo, ile będziesz czekał, jak dzwonisz czekasz i czekasz i czekasz. W końcu zadzwoniłem do siedziby i dowiedziałem się, że pod moim numerem poszukują zupełnie kogoś innego osoby, której nazwiska nawet nie znam. Obiecali, że wykreślą jak nie to na Policję tępić tych ludzi, bo myślą, że im wszystko wolno.

Twoja odpowiedź