Wzór podania o wspolny wyjazd do sanatorium – WNIOSEK

Forum prawneKategoria: DługiWzór podania o wspolny wyjazd do sanatorium – WNIOSEK
AvatarKolyska zapytał 1 miesiąc temu

Witam, chodzi o wspólny wyjazd do sanatorium, jak to zrobić? czy to w ogóle możliwe? a jeśli tak, to czy mogę prosić o wzór podania o wspólny wyjazd do sanatorium?

Chcę wyjechać razem z koleżanką i nie wiemy jak się za to zabrać, jak sporządzić podanie o wspólny wyjazd, żeby NFZ skierował nas obie do tej samej miejscowości w tym samym terminie? będę wdzięczna za odpowiedź.

1 odpowiedzi
Grzegorz SzwacińskiGrzegorz Szwaciński Personel odpowiedział 1 miesiąc temu

Zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2008 r. Nr 164, poz. 1027, z późn. zm.) wspólny wyjazd do sanatorium jest możliwy, dotyczy to zarówno małżonków jak i innych osób bliskich.

Skierowanie małżonków lub osób sobie bliskich do tego samego zakładu lecznictwa uzdrowiskowego i wspólne zakwaterowanie w tym samym terminie jest więc prawnie możliwe, jeśli jest możliwe, warto o taki wspólny wyjazd się starać.

Aby zwiększyć swoje szanse na wspólny wyjazd do sanatorium, należy wysłać oba skierowania razem (w jednej kopercie) i dodatkowo załączyć poniższy wzór wniosku:

Wzór podania o wspólny wyjazd do sanatorium

wzor-podania-o-wspolny-wyjazd-do-sanatorium-pdf-doc
Wzór podania o wspólny wyjazd do sanatorium

Nawet jeśli skierowania do sanatorium pochodzą od dwóch różnych lekarzy – to nie stanowi to żadnego problemu!

Podobne tematy:

Podobne wyszukania:

  • podanie o wspólne sanatorium wzór

Twoja odpowiedź