Modlitwa o cud wyjście z długów + [WIDEO]

Modlitwa o cud wyjście z długów to jedna z wielu form wsparcia w trudnej sytuacji. Długi mniejsze lub większe przydarzają się każdemu, a pętla kredytowa nie wybiera…

Czy modlitwa o wyjście z długów rzeczywiście pomaga? i tu Cię zaskoczę, bo poznałem naprawdę wiele osób, które oprócz obrania i realizacji strategi wychodzenia z długów, także modlą się…

Modlitwa o cud wyjście z długów

Osoby, które się modlą, wydają się być spokojniejsze, bardziej wyrafinowane w działaniach, nie panikują i ufają Bogu, że pomoże im przejść cało przez tę jakże trudną drogę.

Modlitwa do Judy Tadeusza w problemach finansowych (bo o niej właśnie mowa) to modlitwa do patrona, który słynął z wypraszania łask w rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw.

Modlitwa do Judy Tadeusza w problemach finansowych

swiety-juda-tadeusz

Oto treść modlitwy:

Święty Judo Tadeuszu, przyjdź nam z pomocą w naszych obecnych problemach finansowych. Widzisz, że odkąd znaleźliśmy się w tym trudnym położeniu, przeżywamy wiele upokorzeń, nie mogąc sprostać naszym wydatkom i spłacić zaciągniętych długów.

Święty Judo Tadeuszu, wiesz dobrze, że nie prosimy o bogactwo, jeśli jego posiadanie nie jest zgodne ze świętą wolą Boga wobec nas.

Pragniemy jedynie, abyś wyprosił nam łaskę zaspokojenia naszych bieżących potrzeb i wywiązania się z przyjętych zobowiązań.

Błagamy Cię, święty Judo Tadeuszu, uzyskaj dla nas wsparcie finansowe, którego tak pilnie potrzebujemy w naszych obecnych trudnościach finansowych. Amen.

Jeśli problem z długami, z jakimi się borykasz, cechuje się jakimiś szczególnymi okolicznościami, wtedy modlitwę możesz też lekko zmodyfikować…

Przykład:

W przypadku nękania przez firmę windykacyjną i windykatorów, na końcu modlitwy możesz dodać kolejną zwrotkę modlitwy, a w niej prośbę do Boga o łaskę o spokój.

Modlitwa do Judy Tadeusza w problemach finansowych przynosi nie tylko ulgę, ale i poczucie wsparcia w oddłużaniu. Wracając na tę stronę i modląc się systematycznie, odkryjesz w sobie dodatkowe pokłady siły w walce z długami.

Którą ścieżką podążasz?

Modlitwa-o-cud-wyjscie-z-dlugow

Momenty zwątpienia miewa każdy z nas, szczególnie jeśli chodzi o problemy finansowe, jednak w tych jakże ciężkich chwilach, warto zwrócić się do Judy Tadeusza, by pomógł nam przezwyciężyć tę ciężki rozdział naszego życia.

To o czym jeszcze warto wspomnieć, to dwie drogi podążania w wychodzeniu z długów:

  1. Pierwsza ścieżka zakłada wychodzenie z długów, które rozpoczyna się od regularnego modlenia się do Judy Tadeusza. Jest to droga, którą najczęściej podążają osoby głęboko wierzące.
  2. Druga ścieżka, to modlitwa o wyjście z długów, po którą sięgamy, kiedy wszystkie inne sposoby zawiodły i pozostaje nam tylko modlić się do Judy Tadeusza.

Do której grupy osób należysz? i kto ma tutaj największe szanse na wyjście z długów? to nie ma znaczenia, ważne, że Juda Tadeusz zawitał w Twoim sercu i zamierzasz połączyć modlitwę o cud wyjście z długów ze strategią na oddłużenie.

W tym miejscu pragnę polecić Ci poradnik Pani Iwony Wendel, która poradziła sobie z ogromnym długiem i dziś może cieszyć się życiem jako osoba wolna finansowo. Zachęcam Cię w takim razie do przeczytania tego wpisu: Jak wyjść z długów – 12 kroków do wolności?

Na koniec zachęcam Cię, aby poniżej, w sekcji komentarze wpisać swoje prośby i błagania do św. Judy Tadeusza:

prosby-do-sw-judy-mateusza

Oceń mój artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Wpis pochodzi z kategorii: , , ,

O autorze