Jak spłacić dług na karcie kredytowej bez stałych dochodów?

jak-spłacić-kartę-kredytową-szybko

Jak szybko i skutecznie spłacić 6000 zł zadłużenia na karcie kredytowej bez stałych dochodów i wysokiej kwocie minimalnej z której po wpłacie zaraz korzystam?

Wiele banków, a nawet większość z nich które oferują karty kredytowe, oprócz możliwości zadłużenia się na karcie w ramach przyznanego przez bank limitu, oferuje także rozłożenie długu na karcie kredytowej na raty.

Wtedy nie musisz oddawać całości długu na karcie, czy ciągle spłacać kwotę minimalną, możesz od razu rozłożyć cały dług na karcie kredytowej na raty. Jak rozłożyć takie zadłużenie na raty?

Możesz to zrobić za pomocą bankowości elektronicznej jeśli posiadasz taki dostęp, lub udając się osobiście bezpośrednio do placówki bankowej w której masz kartę kredytową. Ja np. mam konto w WBK i mają tam taką opcję bezpośrednio w panelu:

ratio-na-karcie-kredytowej

Usługa ratio na karcie kredytowej

jak-splacic-karte-kredytowa-w-ratach

Jak rozłożyć dług na raty?

Po wydaniu bankowi takiej dyspozycji, bank zapyta czy chcesz rozłożyć na raty jedynie aktualny dług który masz na karcie kredytowej (w Twoim przypadku 6.000 zł), czy zechcesz rozłożyć na raty cały limit jaki bank przydzielił na Twojej karcie kredytowej.

Zanim zdecydujesz się rozłożyć dług na karcie kredytowej na raty, wypytaj pracownika banku o wszelkie opłaty, jakie będziesz musiała ponieść! Niektóre banki, pobierają opłatę %-centową od kwoty jaką rozłożą na raty. I czasem bywa, że skorzystanie z rat na karcie kredytowej, jest wysoce nieopłacalne!

Koniecznie też zajrzyj do artykułu: jak zarobić/dorobić dodatkowe pieniądze do wypłaty. Zwiększając comiesięczne wpływy, szybciej wyjdziesz z zadłużenia, jest to aktualnie najlepszy pomysł na spłatę długów na karcie!

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

Oceń nasz artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...