Przyniosą pożyczkę wprost do domu – [RECENZJA] 5 firm!

Czy przyniosą pożyczkę wprost do domu? (pożyczka udzielana w domu klienta) czy takie firmy pożyczkowe wciąż istnieją? choć wielu osobom wydaje się przeżytkiem, nadal żyje i ma się dobrze.

Rozwój elektroniki i popularne dzięki niemu pożyczki internetowe nie wyparły pożyczek udzielanych w domu klienta – podobnie, jak smartfony nie uśmierciły telefonów stacjonarnych.

Cóż, niektórzy z nas nie mają nawet konta w banku. Właśnie wtedy, pożyczka z dostawą do domu pozostaje jedynym rozwiązaniem, choć… sięgają po nią również posiadacze kont bankowych.

Wszystko to zależy po prostu od naszych preferencji. Jeśli wolimy uzyskać pożyczkę bezpośrednio do ręki, w formie gotówki, pożyczka domowa jest jak znalazł.

Nie należy ona dzisiaj do standardu, ale niektóre instytucje pozabankowe oferują taką opcję. Decydując się na nią, wszelkie formalności załatwimy w domowym zaciszu z przedstawicielem danej firmy pożyczkowej.

Przyniosą pożyczkę wprost do domu

przyniosa-pozyczke-wprost-do-domu

Jakie instytucje mają w swoich ofertach taką usługę i przyniosą pożyczkę wprost do domu klienta?

Możemy wymienić tutaj:

Przeanalizujemy te oferty:

Provident

pożyczka-domowa-provident
Pożyczka udzielana w domu klienta

Provident oferuje nam pożyczki w gotówce, innymi słowy – pożyczki od ręki. Działa to w ten sposób, że doradca klienta zjawia się z gotówką w miejscu naszego zamieszkania i dokładnie tak samo – osobiście – przychodzi do nas co tydzień po ratę pożyczki.

W szczegółach oferty Providenta znajdziemy zachęcające usługi, jak np. okresową przerwę w spłacaniu pożyczki. Warty wspomnienia jest fakt, że w przypadku śmierci pożyczkobiorcy, Provident gwarantuje zniesienie obowiązku spłaty.

By wziąć pożyczkę w Provident, należy:

  • mieć ukończone osiemnaście lat,
  • posiadać ważny dowód osobisty
  • oraz stałe źródło dochodu.

Możemy dodzwonić się do Providenta przez okrągłe siedem dni tygodnia – ponadto, firma ta może pochwalić się 45-oma oddziałami w całej Polsce.

Strona internetowa firmy Provident zaopatrzona jest w kalkulator pożyczki, który umożliwia klientom całkiem prosto i sprawnie dostosować raty pożyczki do zapotrzebowania i możliwości. W witrynie znajdziemy także zakładkę, która zawiera najpopularniejsze pytania klientów. A więc: przyniosą pożyczkę wprost do domu? zgadza się, firma pożyczkowa Provident ma taką usługę w swojej ofercie!

Optima

domowa-pożyczka-optima
Pożyczka udzielana w domu klienta

To kolejna firma pożyczkowa oferująca pożyczki w domu klienta. Optima umożliwia pożyczkobiorcom wybór optymalnego terminu spotkania z doradcą. Posłuży on pomocą w zakresie formalności i odpowiedziami na nasze pytania.

Mało tego – jeśli decyzję o pożyczce już podjęliśmy, gotówka zostanie nam dostarczona nawet przy okazji pierwszej wizyty przedstawiciela. Nowi klienci firmy pożyczkowej Optima mogą liczyć na pożyczkę ratalną do 4 000 złotych.

Dla stałych klientów przewiduje się pożyczki nawet do 20.000 złotych na maksymalny okres dwóch lat.

W firmie pożyczkowej Optima można wnioskować o pożyczkę, mając już kredyt w banku, a wnioskowanie nie należy do trudnych zadań. Wręcz przeciwnie – Optima uczyniła zadość komfortowi klienta, tworząc sporo opcji kontaktu.

Mamy tu zarówno infolinię, jak i możliwość zostawienia zgłoszenia na stronie www. Możemy też wpaść do jednej z placówek Optimy, ulokowanych na terenie całego kraju.

Home kredyt

pożyczka-domowa-homekredyt
Pożyczka udzielana w domu klienta

Home Kredyt dysponuje ofertą pożyczek na raty od 3000 zł do 10.000 złotych, przy czym możemy je spłacać od sześciu do nawet 36 miesięcy.

W przypadku Home Kredyt jednak, wnioskowanie o pożyczkę odbywa się przez specjalny formularz na oficjalnej stronie internetowej firmy.

Po wypełnieniu formularza Home Kredyt dzwoni do wnioskodawcy, by wstępnie ocenić jego zdolność kredytową. Jeśli rozmowa ta przebiegnie pomyślnie, przedstawiciel firmy zjawi się w domu klienta, aby spisać wniosek.

Niemniej, podpisać umowę pożyczki można także w placówce Home Kredyt. Co istotne, kiedy przedstawiciel Home Kredyt ma nas odwiedzić, musimy przygotować dwa dokumenty, a mianowicie dowód osobisty i inny dokument, który potwierdza naszą tożsamość.

Bocian Pożyczki

pożyczka-domowa-bocian-pożyczki
Pożyczka udzielana w domu klienta

Z reguły, Bocian Pożyczki zajmuje się udzielaniem pożyczek dedykowanych działalnościom gospodarczym, oraz pożyczek domowych. Co do tych drugich, ciekawostką jest, że najmniejszą kwotą, o jaką można wnioskować, jest 600 złotych.

Bocian Pożyczki rozciąga przed klientem całkiem elastyczny okres spłaty pożyczki – można spłacać ją przez 35,44 bądź 52 tygodnie.

Warto nadmienić, że po zakończonym sukcesem wnioskowaniu o pożyczkę, będziemy mieli gotówkę doręczoną do domu w przeciągu doby lub dwóch.

A jak wygląda to wnioskowanie? Przejrzyście – mamy tu cztery etapy. Pierwszy z nich to kontakt z Bocianem, a da się to zrobić telefonicznie, poprzez SMS-a lub stronę www.

Później ma miejsce telefoniczna rozmowa z konsultantem. W etapie trzecim doradca klienta wykonuje do nas telefon.

Wtedy ustalany z nim dokładny termin spotkania, by wejść na ostatni etap, a więc spotkać się z doradcą i otrzymać od niego gotówkę. By ostatecznie uzyskać pożyczkę, trzeba spełnić tylko dwa wymogi: mieć 18-75 lat oraz numer PESEL.

Pożyczki do domu klienta – wady i zalety

Pożyczki domowe to świetna opcja dla tych wszystkich, którzy nie posiadają konta w banku.

Przedstawiciel instytucji pozabankowej dostarcza pieniądze bezpośrednio do miejsca zamieszkania, więc wszelkie formalności załatwia się, nie wychodząc z domu i tak samo jest z otrzymaniem pieniędzy.

Gdy nastąpi czas spłaty należności, pracownik firmy znów nas odwiedzi, w wiadomym celu.

Jeśli chodzi o pożyczki ratalne, będziemy gościć takiego pracownika co tydzień lub co miesiąc. Trzeba przyznać, że to doskonałe rozwiązanie dla osób starszych, a także tych, którzy do internetu podchodzą z nieufnością.

Niemniej, pożyczka domowa oznacza także dodatkowe koszty – to nie tylko odsetki, ale też pokrywanie kosztów obsługi w domu. Jest tego tyle, że ostatecznie płacimy średnio o 25% więcej niż w razie pożyczki online. Minusem jest też fakt, że pożyczki internetowe są znacznie szybsze niż pożyczki z dostawą do domu.

Pożyczka domowa a zwrot pieniędzy

Jeśli data zwrotu pieniędzy już się zbliża, a my nie mamy akurat potrzebnej kwoty, lepiej jest uprzednio skontaktować się z daną firmą i poinformować ją o tym.

W przeciwnym razie doradca zapuka do naszych drzwi na próżno, w związku z czym zapłacimy nie tylko za jego przyjazd, ale też karną opłatę za sam fakt, że doradca przybył niepotrzebnie. Tzw. monit :-)

Pewne firmy pożyczkowe za każdy tego typu przyjazd potrącają dodatkowe opłaty. Zanim więc podpiszemy umowę o pożyczkę domową, dobrze wczytajmy się w regulamin konkretnej firmy.

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

Oceń mój artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Wpis pochodzi z kategorii: , ,

O autorze

2 komentarzy w “Przyniosą pożyczkę wprost do domu – [RECENZJA] 5 firm!”
  1. mam przeterminowane chwilówki, a komornik zabiera z konta bankowego pieniądze dla siebie, mam zadłużenie które ciągle rośnie 535502540 nie wiem czy takie sprawy można dać do sądu?

  2. Witam, szukam właśnie takiej firmy pożyczkowej co przyniosą pożyczkę wprost do domu, mam problemy z poruszaniem się i wychodzenie na miasto w poszukiwaniu lokalnej firmy pożyczkowej nie wchodzi raczej w grę…

Comments are closed.