Mamy dług w Profi Credit dokładnie jedną ratę, mamy opóźnienie, a grożą więzieniem wujkowi. Co mogę zrobić?

Oj co ja się naczytałam na temat windykacji Profi Credit… ludzie bardzo często narzekają, że Profi Credit bardzo źle traktuje dłużników, między innymi straszą więzieniem – tak jak w Waszym przypadku.

Jak się bronić przed windykacją Profi Credit?

Przede wszystkim musisz mieć pełną świadomość, że nie masz obowiązku i nikt Cię do tego nie przymusi, aby w ogóle rozmawiać z windykacją Profi Credit! dłużnik nie ma takiego obowiązku!

Windykacja Profi Credit jest niczym w porównaniu z uprawnieniami i możliwościami komornika i tylko on ma prawo prowadzić postępowanie windykacyjne!

Jak odeprzeć atak windykacji Profi Credit?

Kiedy kolejny raz się z Tobą skontaktują, poinformuj ich, że nie masz już ochoty z nimi rozmawiać i kolejne działania jakie podejmą w Twoim kierunku, uznasz za zastraszanie lub nachodzenie.

Takie działania niezwłocznie zgłosisz na Policję pod zarzutem podejrzenia popełnienia przestępstwa!

… to powinno im zamknąć usta!

Stosowanie gróźb karalnych (że wujek pójdzie do więzienia), aby wymusić zwrot należności jakie jesteście winni Profi Credit – może trafić nawet do prokuratury, bo to zastraszanie w czystej postaci!

Traktowanie z szacunkiem

Jeśli grożono Tobie lub wujowi już wiele razy, to myślę, że możecie to zgłosić na Policję nawet dziś. Firma Profi Credit da Wam spokój, bo będzie się obawiała podjąć wobec Was jakiekolwiek kroki, aby nie narazić się prokuraturze.

Bardzo często widać na forach, jak ludzie skarżą się na windykację Profi Credit, że dzwonią i grożą wizytą w mieszkaniu w obecności rzeczoznawcy celem zajęcia ruchomości na poczet długu. Oto jeden z przykładów:

windykacja-profi-credit

… a tu grożą nachodzeniem dłużnika w pracy!

profi-credit

Udostępnień 0