Zobacz jak wyjść z długów! jak oszczędzać i jak zarobić pieniądze!

Każdy dług jest zły! ZOBACZ jak wyjść z długów, jak oszczędzać i jak zarobić pieniądze na spłatę zadłużenia! Jak się pozbyć długów komorniczych. Co to jest pętla zadłużenia – jak jej uniknąć i jak wyjść z zadłużenia!

Dług w PROFI CREDIT – grożą więzieniem?!

Mamy dług w Profi Credit dokładnie jedną ratę, mamy opóźnienie, a grożą więzieniem wujkowi. Co mogę zrobić?

Oj co ja się naczytałam na temat windykacji Profi Credit… ludzie bardzo często narzekają, że Profi Credit bardzo źle traktuje dłużników, między innymi straszą więzieniem – tak jak w Waszym przypadku.

Jak się bronić przed windykacją Profi Credit?

Przede wszystkim musisz mieć pełną świadomość, że nie masz obowiązku i nikt Cię do tego nie przymusi, aby w ogóle rozmawiać z windykacją Profi Credit! dłużnik nie ma takiego obowiązku!

Windykacja Profi Credit jest niczym w porównaniu z uprawnieniami i możliwościami komornika i tylko on ma prawo prowadzić postępowanie komornicze!

Jak odeprzeć atak windykacji Profi Credit?

Kiedy kolejny raz się z Tobą skontaktują, poinformuj ich, że nie masz już ochoty z nimi rozmawiać i kolejne działania jakie podejmą w Twoim kierunku, uznasz za zastraszanie lub nachodzenie.

Takie działania niezwłocznie zgłosisz na Policję pod zarzutem podejrzenia popełnienia przestępstwa!

… to powinno im zamknąć usta!

Stosowanie gróźb karalnych (że wujek pójdzie do więzienia), aby wymusić zwrot należności jakie jesteście winni Profi Credit – może trafić nawet do prokuratury, bo to zastraszanie w czystej postaci!

Traktowanie z szacunkiem

Jeśli grożono Tobie lub wujowi już wiele razy, to myślę, że możecie to zgłosić na Policję nawet dziś. Firma Profi Credit da Wam spokój, bo będzie się obawiała podjąć wobec Was jakiekolwiek kroki, aby nie narazić się prokuraturze.

Bardzo często widać na forach, jak ludzie skarżą się na windykację Profi Credit, że dzwonią i grożą wizytą w mieszkaniu w obecności rzeczoznawcy celem zajęcia ruchomości na poczet długu. Oto jeden z przykładów:

windykacja-profi-credit

… a tu grożą nachodzeniem dłużnika w pracy!

profi-credit

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...


12 komentarzy

 1. Negro

  możliwościami komornika i tylko on ma prawo prowadzić postępowanie windykacyjne! :D :D :d A od kiedy komornik zajmuje się windykacją ???? :D :D

  • Janina Gołębiecka

   Janina Gołębiecka

   Przepraszam za „przejęzyczenie” oczywiście chodziło postępowanie komornicze. Dzięki za uważne czytanie Negro.

 2. Negro

  „Firma Profi Credit da Wam spokój, bo będzie się obawiała podjąć wobec Was jakiekolwiek kroki, aby nie narazić się prokuraturze.” dobry Boże, kto to pisze ???
  Art. 353. § 1. Zobowiązanie polega na tym, że wierzyciel może żądać od dłużnika świadczenia, a dłużnik powinien świadczenie spełnić. Wierzyciel czyli w tym wypadku strona pokrzywdzona ma pełne prawo upominać się o zwrot swojej własności. Kogoś w tym artykule nieźle powiozło. STOP dopalaczom.

  • Janina Gołębiecka

   Janina Gołębiecka

   Firmy windykacyjne bardzo często łamią lub naginają prawo zastraszając i nękając dłużników, nie mają do tego prawa.

  • Tomasz

   hehe chyba cie koleś już pogięło całkowicie, taki wasz windykator nic nie może, nawet do mieszkania nie może przyjść bez zgody właściciela, a jedynie komornik:)

  • aniela

   pierdzielisz głupoty… w trakcie spłacania długu wg terminu umowy, nie maja prawa nachodzić i nękać. Dopiero po obowiązującym okresie umowy mogą żądać od Ciebie zaległości długu.. mogą przypominać ale nie straszyć, nękać jak to usilnie i bezskutecznie robi windykacja z profitu….

 3. Gosia

  Profi Credit przechodzi sam siebie, nie dość, że nachodzą w pracy i straszą. Ale z tym zrobiłam prządek kiedy powiedziałam,że jest karalne nachodzenie w pracy jak szybko się pojawił tak szybko uciekł. Ale to jest pikuś, bo mam spłacony kredyt a żąda windykator ode mnie 3.000 zł jeszcze. I W SOBOTĘ POD MOJA NIEOBECNOŚĆ WSZEDŁ DO MOJEGO DOMU O GODZ 12 WIEDZĄC DOBRZE, ŻE JESTEM W PRACY. TO JESZCZE NIC, WINDYKATOR ZMUSIŁ MOJEGO PARTNERA ŻEBY ZADZWONIŁ DO MNIE KIEDY ODEBRAŁAM WYRWAŁ MU TEL I ZACZĄŁ MNIE WYZYWAĆ. SKANDAL ALE NIE odpuszczę…

  • Janina Gołębiecka

   Janina Gołębiecka

   To chyba nie był windykator Gosiu a jakiś bandzior?! takie rzeczy należy zgłaszać na POLICJĘ, do czego bardzo Cię namawiam… poza tym, skory windykator z ProfiCredit żąda od Ciebie jakichś należności, które im się nie należą, bo kredyt jest spłacony, to podchodzi to pod wyłudzanie i taki czyn jest karalny. Radzę nie iść na Policję a od razu do prokuratury. Trzymam za Ciebie kciuki, nie daj się tej firmie windykacyjnej…

   • Zofia

    Marcin J. windykacja Profit Credit z nr telefonu 334846128 jest to osoba która zastrasza, gnębi,nęka …Powinna się nim Policja zająć…

 4. SANDRA

  Potrzebuje pomocy, ProfiKredyt wysłał list do mojej pracy, że nie płacę kredytu i teraz mam zajęcie komornicze, firma moja płaci z mojej wypłaty jakaś część pieniędzy na konto Profi Credit, ale oni twierdzą, że to nie komornik tylko firma co ściąga dług i że nie dostają pieniędzy żadnych, grożą sądem i wizytą w domu, co mogę zrobić?

 5. Tomaszgoscinski198230

  ten negro to windykatoir profi credit zznam go hehe

 6. Ola

  dziś dzwoniła do mnie windykatora z nr 16 732 3121…… straszyła mnie windykacją, niestety raty są płacone co miesiąc i ta idiotka tego nie wie, poza tym: mają tak skonfigurowane nr telefoniczne, ze dzwonią z rożnych i nikt nie zna podstawowego numeru tel. Nękają bezpodstawnie… dlaczego policja się nimi nie zajmie? gdzie prokurator ?

NAPISZ KOMENTARZ