Dług w PROFI CREDIT - grożą więzieniem?! • JakwyjśćZdługów.pl

Zobacz jak wyjść z długów! jak oszczędzać i jak zarobić pieniądze!

Każdy dług jest zły! ZOBACZ jak wyjść z długów, jak oszczędzać i jak zarobić pieniądze na spłatę zadłużenia! Jak się pozbyć długów komorniczych. Co to jest pętla zadłużenia – jak jej uniknąć i jak wyjść z zadłużenia!

Dług w PROFI CREDIT – grożą więzieniem?!

Mamy dług w Profi Credit dokładnie jedną ratę, mamy opóźnienie, a grożą więzieniem wujkowi. Co mogę zrobić?

Oj co ja się naczytałam na temat windykacji Profi Credit… ludzie bardzo często narzekają, że Profi Credit bardzo źle traktuje dłużników, między innymi straszą więzieniem – tak jak w Waszym przypadku.

Jak się bronić przed windykacją Profi Credit?

Przede wszystkim musisz mieć pełną świadomość, że nie masz obowiązku i nikt Cię do tego nie przymusi, aby w ogóle rozmawiać z windykacją Profi Credit! dłużnik nie ma takiego obowiązku!

Windykacja Profi Credit jest niczym w porównaniu z uprawnieniami i możliwościami komornika i tylko on ma prawo prowadzić postępowanie komornicze!

Jak odeprzeć atak windykacji Profi Credit?

Kiedy kolejny raz się z Tobą skontaktują, poinformuj ich, że nie masz już ochoty z nimi rozmawiać i kolejne działania jakie podejmą w Twoim kierunku, uznasz za zastraszanie lub nachodzenie.

Takie działania niezwłocznie zgłosisz na Policję pod zarzutem podejrzenia popełnienia przestępstwa!

… to powinno im zamknąć usta!

Stosowanie gróźb karalnych (że wujek pójdzie do więzienia), aby wymusić zwrot należności jakie jesteście winni Profi Credit – może trafić nawet do prokuratury, bo to zastraszanie w czystej postaci!

Traktowanie z szacunkiem

Jeśli grożono Tobie lub wujowi już wiele razy, to myślę, że możecie to zgłosić na Policję nawet dziś. Firma Profi Credit da Wam spokój, bo będzie się obawiała podjąć wobec Was jakiekolwiek kroki, aby nie narazić się prokuraturze.

Bardzo często widać na forach, jak ludzie skarżą się na windykację Profi Credit, że dzwonią i grożą wizytą w mieszkaniu w obecności rzeczoznawcy celem zajęcia ruchomości na poczet długu. Oto jeden z przykładów:

windykacja-profi-credit

… a tu grożą nachodzeniem dłużnika w pracy!

profi-credit

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...

PORADNIK:JAK NIE PŁACIĆ DŁUGÓW?

Zobacz co robić, żeby uniknąć płacenia długów! tylko LEGALNE SPOSOBY!

4 Comments

 1. Negro

  możliwościami komornika i tylko on ma prawo prowadzić postępowanie windykacyjne! :D :D :d A od kiedy komornik zajmuje się windykacją ???? :D :D

  • Janina Gołębiecka

   Janina Gołębiecka

   Przepraszam za „przejęzyczenie” oczywiście chodziło postępowanie komornicze. Dzięki za uważne czytanie Negro.

 2. Negro

  „Firma Profi Credit da Wam spokój, bo będzie się obawiała podjąć wobec Was jakiekolwiek kroki, aby nie narazić się prokuraturze.” dobry Boże, kto to pisze ???
  Art. 353. § 1. Zobowiązanie polega na tym, że wierzyciel może żądać od dłużnika świadczenia, a dłużnik powinien świadczenie spełnić. Wierzyciel czyli w tym wypadku strona pokrzywdzona ma pełne prawo upominać się o zwrot swojej własności. Kogoś w tym artykule nieźle powiozło. STOP dopalaczom.

  • Janina Gołębiecka

   Janina Gołębiecka

   Firmy windykacyjne bardzo często łamią lub naginają prawo zastraszając i nękając dłużników, nie mają do tego prawa.

NAPISZ KOMENTARZ