Wypowiedzenie umowy multimedia WZÓR

Forum prawneKategoria: Wzór pismaWypowiedzenie umowy multimedia WZÓR
Dawid zapytał 4 lata temu

Witam, jak wypowiedzieć umowę w MULTIMEDIA? chciałbym zrezygnować z ich usług i nie ponosić żadnych kosztów, kar itd.

Z Multimedii wziąłem telewizję ponad rok temu, była to umowa na czas nieokreślony. Jak powinno brzmieć wypowiedzenie umowy by było skuteczne?

3 odpowiedzi
Grzegorz Szwaciński Personel odpowiedział 4 lata temu

Rezygnacja z usługi Multimedia jest jak najbardziej możliwa, zanim jednak wystosujesz wypowiedzenie umowy, sprawdź do kiedy dokładnie masz ważną umowę.

Jeśli wypowiesz umowę Multimedia wcześniej niż termin przewidziany w umowie, którą podpisałeś, Multimedia może naliczyć Ci jakieś kary umowne.

Okresy wypowiedzenia w Multimedia są następujące:

  • Telewizja – min. 3 miesiące przed zakończeniem umowy,
  • Internet i Telefon – min. 1 miesiąc przed zakończeniem umowy.

Czyli jeśli Internet bądź telefon kończy Ci się 31 grudnia, to wypowiedzenie składasz w listopadzie, jeśli natomiast Telewizja kończy się 31 grudnia, to wypowiedzenie należy złożyć we wrześniu.

Rezygnację z usługi możesz przeprowadzić drogą listową, wtedy wypowiedzenie umowy o świadczenie usług przez Multimedię, wysyłamy listem poleconym. W takim przypadku okres wypowiedzenia liczy się od dnia, w którym Multimedia odebrała Twój list.

jak-rozwiazac-umowe-z-multimedia

Wypowiedzenie wysyłamy na adres:

Multimedia Polska S.A,
ul. T. Wendy 7/9
81-341 Gdynia

Poniżej zamieszczam wzór wypowiedzenia:

Wypowiedzenie umowy multimedia wzór

Pozostaje jeszcze jedna bardzo ważna kwestia: Zwrot sprzętu Multimedia po rozwiązaniu umowy

Kończąc współpracę z Multimedią, należy zwrócić sprzęt, który od nich wypożyczyłeś. Oczywiście chodzi o modemy, telefon i inne sprzęty niezbędne do realizacji przez Multimedię usług.

Sprzęt należy dostarczyć do najbliższego punktu Obsługi Klienta Multimedia w ciągu 3 dni od daty rozwiązania umowy. Jeśli nie dotrzymasz tego terminu, poniesiesz karę w wysokości 1 zł za każdy dzień zwłoki, a po 90 dniach, zostanie doliczona karna opłata w wysokości 240 zł w przypadku Internetu i telefonu i 150 zł w przypadku dekodera telewizyjnego.

Podobne wyszukania:

  • multimedia wypowiedzenie umowy wzór
  • multimedia rezygnacja z umowy wzór
  • multimedia wypowiedzenie umowy druk
  • multimedia rozwiązanie umowy
  • wypowiedzenie umowy telewizji multimedia wzór
  • wypowiedzenie umowy internet multimedia

Podobne tematy:

zniesmaczony klient Multimedia odpowiedział 4 lata temu

Nie wiem co Multimedia a może już Vectra, co oni odwalili, ale pomieszali programy telewizyjne, pozmieniali numery kanałów, wcześnie programy były na kanałach od 1 do 200, a teraz jest od 100 do 800 – wszystkie kanały porozrzucane. Z tego powodu chcę wypowiedzieć umowę z Multimedia, nie mam zamiaru skakać z programu 305 na 808m gdzie wcześniej programy te były obok siebie, kto teraz zapamięta wszystkie nowe numery? do końca umowy zostały mi dwa miesiące, ale już teraz składam wypowiedzenie umowy, znalazłem lepszą telewizję i za współpracę z Multimedia dziękuję!!!!!!!

Janusz odpowiedział 3 lata temu

Dzień dobry! Jak zrezygnować z usług Multimedia? Chciałbym nie przedłużać umowy z Multimedia Polska i w konsekwencji zwrócić sprzęt, ale jestem inwalidą i nie mogę tego zrobić osobiście. Czy mogę odesłać sprzęt kurierem lub pocztą wraz z listem rezygnacyjnym? Proszę o szczegółową instrukcję krok po kroku. Z góry dziękuję za pomoc. Z życzeniami naprawdę przyjemnego dnia, Janusz