Zgoda sąsiada na przyłącze wodociągowe WZÓR pdf i doc

Forum prawneKategoria: Wzór pismaZgoda sąsiada na przyłącze wodociągowe WZÓR pdf i doc
AvatarJan K. zapytał 1 miesiąc temu

Witam, wiem już, że potrzebna mi jest zgoda sąsiada na przyłącze wodociągowe, nigdzie nie mogę znaleźć rzetelnego wzoru pisma, czy mogę prosić o pomoc w sporządzeniu takiego pisma, najlepiej w formacie .PDF?

Kupiłem działkę budowlaną, rozmawiałem z sąsiadem i nie ma żadnych problemów, żeby się podłączył do wodociągu, chciałbym mieć to jednak na piśmie, stąd właśnie potrzebuję wzór pisma: zgoda sąsiada na przyłącze wodociągowe. Proszę o pomoc.

3 odpowiedzi
AvatarErykson odpowiedział 1 miesiąc temu

Witam, mam pozwolenie na podłączenie wody od sąsiada, też chcę mieć to na piśmie, bo za rok,dwa czy pięć lat może się okazać, że sąsiad zmienił zdanie, a tak to będę miał jego zgodę na piśmie. Na chwilę obecną przyłącze wodociągowe przez działkę sąsiada jest możliwe, chcę kuć żelazo póki gorące, poproszę też o wzór oświadczenia.

Grzegorz SzwacińskiGrzegorz Szwaciński Personel odpowiedział 1 miesiąc temu

Wniosek o wyrażenie zgody na wykonanie przyłącza wodociągowego to mimo wszystko bardzo ważny dokument, ponieważ bez zgody sąsiada, nie będziecie mogli tego przyłącza wykonać, ponadto przy naprawdę uciążliwym sąsiedzie, sprawa może nawet trafić do sądu, gdzie ciągnąć się może nawet kilka lat.

Jeśli więc rozmawialiście z sąsiadami i wyrażają oni na dzień dzisiejszy zgodę na podłączenie się do rurociągu, warto tę wolę udokumentować na piśmie, dając sąsiadowi do podpisania stosowne oświadczenie, którego wzór zamieszczam poniżej:

Zgoda sąsiada na przyłącze wodociągowe wzór pdf doc

Zgoda-sasiada-na-przylacze-wodociagowe-wzor-pdf-doc
Zgoda sąsiada na przyłącze wodociągowe wzór pdf doc

Podobne wątki: Zgoda sąsiada – WZÓR PISMA

AvatarEmi odpowiedział 1 miesiąc temu

a co jeśli jest brak zgody sąsiada na przyłącze wodociągowe, pytałem o powód dlaczego nie? to dostałem odpowiedź: „nie bo nie!”. Jakie mam możliwości i co mogę zrobić by móc się podłączyć pod rurociąg?

Twoja odpowiedź