Czytelnicy radzą podwyższyć cenę E-BOOKa – nie ZROBIĘ tego!

Dlaczego nie podwyższę ceny e-booka? bo Ty właśnie potrzebujesz pomocy! Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem. 12 kroków do wolności, to e-book Pani Iwony Wendel, e-book, który naprawdę pomaga spojrzeć na długi od nieco innej strony.

Struktura e-booka jest bardzo prosta, jest to 12 kroków, które pomogą Ci odkryć właściwe sposoby na wyjście z długów, nawet jeśli Twoja sytuacja finansowa jest dość ciężka…

Otrzymaliśmy już kilka maili od osób, które zakupiły poradnik, często pada pytanie, dlaczego sprzedajemy e-book tak tanio?

przecież pomoc firmy wyciągającej ludzi z długów jest tak bardzo droga! Często liczona w tysiącach złotych, dlaczego więc e-book kosztuje jedyne 24,99 zł? za 92 strony wiedzy?!

Blog skupia się w głównej mierze na pomocy osobom w ciężkiej sytuacji finansowej, osobom mającym długi. Taka Nasza misja – pomagać! korzystaj!

To co, może mały przedsmak tego, co znajdziesz w e-booku?

Za każdym razem, gdy komornik wchodził na moje konto, czułam się jak zgwałcona. Czułam się jak wyrzutek. Nawet zabić się nie mogłam, bo zostawiłabym moje dziecko nie dość, że bez pieniędzy to jeszcze z taką traumą.

Ale o tym nie piszą ani w gazetach, ani w poradnikach. Udają, że wiedzą, co robić, ale nie wiedzą, bo nie mogą wiedzieć. Jak nie oszaleć, tonąc w długach, jak przetrwać i wyjść z tego piekła, wie tylko ten, kto tę drogę sam przeszedł. Kto poczuł tę bezsilność i ten strach.

Zanim osiągnęłam dno, sprowadziłam sobie na głowę prawie 30 wierzycieli i prawie pół miliona długu. Byłam pewna, że z takiego szamba nie ma już wyjścia. Wyobrażasz to sobie? Zdajesz sobie sprawę, ile telefonów, monitów, pism od komornika itp. codziennie otrzymywałam?

….

Wpadłam w głęboką depresje, bywały tygodnie, że nie przestawałam płakać, a moja córka na to patrzyła. Bywały dni, że z bezsilności, poczucia osaczenia i bólu krzyczałam na nią tak strasznie, że moje własne dziecko się mnie bało.

Zostałam sama, odeszłam od nieodpowiedzialnego i agresywnego partnera, ale i tak wszyscy mnie opuścili, bojąc się, że zarażą się nieszczęściem. Unikali mojego wzroku i mojego towarzystwa, ze strachu, że poproszę o pomoc.

Bywały dni, że wraz z 2-3 letnią córeczką nie miałam gdzie mieszkać. Z marnym wózeczkiem typu parasolka, obwieszonym torbami z naszymi rzeczami, za ostatnie pieniądze wynajmowałam pokój w obskurnym hotelu robotniczym.

Sama mogłabym spać na ulicy, z dzieckiem musiałam się gdzieś przespać. Łykałam upokorzenie wraz z łzami i prosiłam członków dalszej rodziny o większe i mniejsze pożyczki, żeby mieć co jeść i gdzie spać.

Co godzinę nawiedzała mnie myśl, taki wyraźny obraz, skalpel na moim nadgarstku. Mimo że popełniając samobójstwo nie wybrałabym chyba akurat tego sposobu, taki obraz prześladował mnie non stop. W nerwach rzucałam sprzętami, rozbijałam szklane i plastikowe pojemniki, szaleńczo płacząc, rwałam na sobie ciuchy.

….

Czy wierzysz już w moje kompetencje, że mogę coś powiedzieć o życiu w długach i
z wierzycielami?

….

Postanowiłam zgłębić temat długów i zadłużenia nie tylko w aspekcie prawnym, gdzie nie ma miejsca na indywidualnego człowieka, jego osobisty problem i trudności.

Interesowała mnie przede wszystkim psychologia, ponieważ człowiek nadmiernie zadłużony coraz bardziej staje się zagrożony z powodów psychologicznych:

 • depresja,
 • nerwica,
 • fobie,
 • choroby a w końcu i samobójstwa.

Zdałam sobie sprawę, że u podstaw naszej skłonności do zadłużania musi leżeć coś więcej, niż nam się wszędzie zarzuca.

Cały okres poprzedzający zadłużenie jest tylko chwilowym uśpieniem choroby. Przeczytałam tyle historii dłużników, że myślałam że nie przestanę płakać…

Długi to problem psychiczny

To nie jest poradnik finansowy na temat kredytów. Długi nie są problemem finansowym, ale psychologicznym. To coś jak z dietami. Niektórych interesuje tylko efekt, szybkie zrzucenie wielu kilogramów.

Coraz więcej szarlatanów sprzedaje takie właśnie rozwiązania. Tymczasem dobra dieta, a co za tym idzie dobry poradnik, to przede wszystkim właściwa droga do uzyskania pożądanego efektu.

Trwałego efektu, tak aby nigdy już nie powrócił. Tak, aby przejąć nad nim kontrolę i mimo chwilowych problemów, zawsze móc odnaleźć właściwą drogę.


Daj mi szansę, przeczytaj cały poradnik i wprowadź go w życie. Daj sobie szansę, zobaczysz, że się uda.

Iwona Wendel

Klikając w poniższy baner, zaczniesz zmieniać swoje życie! Nie odkładaj tego na kiedy indziej, bo ten dzień prawdopodobnie nie nadejdzie już NIGDY!

ebook-jak-wyjsc-z-dlugow-poradnik-2

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

Oceń mój artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Wpis pochodzi z kategorii: , ,

O autorze

7 komentarzy w “Czytelnicy radzą podwyższyć cenę E-BOOKa – nie ZROBIĘ tego!”
 1. Jarosław Turbasa

  Pewnie, że szacun! Trzeba w siebie wierzyć i znać swoją wartość!

 2. Dziękuję droga redakcjo, że udostępniasz ebook Pani Iwony Wendel w tak atrakcyjnej cenie, dzieki Wam i dzięki Pani Iwonie poskładałem swoją sytuację finansową do kupy, nie było lekko, miałem długi różnego rodzaju, od kredytów i pożyczek bankowych po chwilówki w firmach pozabankowych a nawet pożyczki od osób prywatnych. Z ebookiem w ręku usiadłem do rozwiązywania swoich problemów i układania strategii na wyjście z zadłużenia, dziś po 7 miesiącach stwierdzam, że polecam tego Allegrowicza! zakup ebooka był strzałem w dziesiątkę… nie wahajcie się, kupcie ebook i zapoznajcie się z jego treścią…

 3. POLECAM TEN EBOOK, dziękuję że jesteście, z tego co czytałem na różnych forach, to nie tylko ja jestem zadowolona z treści jaką napotkałam w tym EBOOKU! ebook Pani Iwony Wendel dał mi ogromnego kopniaka motywacyjnego, od dwóch miesięcy realizuję plan wyjścia z długów, który opracowałam po przeczytaniu tych 12 kroków. To prawda jeśli chodzi o firmy specjalizujące się w pomocy osobom będącym w długach, firmy te biorą nawet kilka tysięcy złotych za udzielenie pomocy wyjściu z długów, czy warto ryzykować i płacić aż tyle kasy, to sami musicie się nad tym zastanowić… ebook kosztuje grosze… co to dzisiaj jest niecałe 25zł????????

 4. Bardzo fajny motywujący EBOOK! udało mi się go kupić w promocji. tak jak pisze Kaja, czym dziś jest te niecałe 25 zł?! dwie bułki, chleb, mleko, kostka masła i pętko wędliny… jeśli chodzi o treść zawartą w ebook-u, to najbardziej podobały mi się kroki 0d 3 do 11 :D Pozdrowienia dla Pani Iwony Wendel!

 5. Faktycznie – cena jest bardzo niska, jak na informacje w nim zawarte – ksiazka warta swojej ceny na 100%

Comments are closed.