GDZIE i JAK zarobić pieniądze? 64 sposoby + [ZAROBKI] jakie…

Jak zarobić pieniądze i ustawić się na przyszłość? albo po prostu dorobić do wypłaty? wiedz, że każdy zadaje sobie to pytanie, (niektórzy nawet codziennie po przebudzeniu), lecz tak naprawdę nie każdy jest w stanie znaleźć w sobie tyle motywacji, żeby po przeczytaniu artykułu – zacząć działać niemal od razu – z miejsca! Poniższy artykuł to zbiór wg. mnie najlepszych pomysłów na zarabianie pieniędzy.

Musisz pamiętać, że każdy milioner miewał w swoim życiu porażki, kluczem do sukcesu wtedy, okazywało się dążenie do celu mimo poniesionych porażek! Przed Tobą liczne próby i porażki chyba, że wybierzesz bardzo mądrze to, co chcesz w życiu robić! a więc do dzieła…!

SPIS TREŚCI:

Czas na zarabianie przez internet!

zarabianie-przez-internet
Zobacz jak zarabiać przez internet!

Klikanie w reklamy i wypełnianie ankiet

Praca ta, polega na rejestracji w danym serwisie internetowym, który umożliwia zarabianie pieniędzy siedząc przed komputerem. Wkrótce po rejestracji dostaniesz na e-maila różne zadania, są to: klikanie w reklamy, wypełnianie ankiet, gra we wskazane gry, czy robienie zakupów we wskazanym sklepie internetowym. Zadania stawiane pracownikom są bardzo łatwe, dziennie wystarczy poświęcić na klikanie około godziny. Można rejestrować się w kilku różnych firmach i zwielokrotnić swoje zarobki. Ile zarobię? od 200 do 400 zł/msc.

Opcje binarne

jak-zarobic-pieniadze-opcje-binarne

Na czym polega zarabianie na opcjach binarnych? Jest to bardzo ciekawy sposób na zarabianie pieniędzy! Handluje się akcjami, surowcami czy walutami. Trzeba oczywiście mieć jakiś kapitał, żeby wpłacić go na daną platformę. Żeby zacząć zarabiać na opcjach binarnych, należy uprzednio zapoznać się z tym modelem zarabiania. Można też stracić swoje wpłacone pieniądze. Im więcej nauczysz się o danym rynku, np. rynku surowców, tym lepiej na tym wyjdziesz!

Handel kryptowalutami

Zarabianie na kryptowalutach to też bardzo ciekawy sposób na powiększenie budżetu. Tak jak w handlowaniu opcjami binarnymi, tak i tutaj pojawia się ryzyko utraty kapitału. Jak handlować kryptowalutami? to dość proste, rejestrujesz się na którejś z większych giełd kryptowalutowych, kupujesz kryptowalutę i sprzedajesz ją gdy jej cena wzrośnie, można też zamieniać różne rodzaje kryptowalut między sobą. Opcji strategicznych jest setka! Polecam dużo poczytać przed zainwestowaniem pieniędzy! Ile zarobię? nie ma górnej granicy :-)

Zarabianie na blogu

Najprościej założyć blog na CMS WordPress, oczywiście uprzednio musisz mieć pomysł na prowadzenie bloga. Warto wybrać tematykę na której się znasz i którą można w jakiś sposób spieniężyć. Najczęściej na prowadzeniu bloga zarabia się wstawiając w treści artykułu, reklamy AdSense. Można też zarabiać na wpisach sponsorowanych. Opcji zarabiania na blogu jest mnóstwo… Zarobki przy ruchu 50.000 wizyt/msc to około 1.000 zł.

Mini stronki

Zarabianie na mini stronkach, to coś z goła innego niż prowadzenie i rozwijanie bloga. Zasada zarabiania opiera się tutaj na znalezieniu “niszy”, co to jest nisza <— opisałam w tym artykule. Szukamy więc niszy gdzie nie ma dużej konkurencji i łatwo się przebić w wyszukiwarce Google. Stawiamy mini stronki tematycznie ze sobą powiązane , np. stronki o cukrzycy, pielęgnacji długich włosów, przepisach kulinarnych itp. Piszemy ściśle ze sobą powiązane artykuły, lub zlecamy je do napisania copywriterowi. Następnie wrzucamy jednostki AdSense na stronę i zaczynamy pozycjonowanie mini stronek. Wraz ze wzrostem ruchu na stronach, będą rosły Twoje zarobki z AdSense.

Zarabianie na YouTube

Jak zarobić pieniądze na YT? Trzeba przyznać, że jest nieco cięższy kawałek chleba. Musisz mieć chwytliwy pomysł na publikowanie materiałów wideo, które będą chciały być oglądane przez użytkowników YouTube. Do tego wymagany jest sprzęt do nagrywania (może być smartfon), oraz umiejętność do sklejania i cięcia materiałów wideo. Jeśli Twój kanał YouTube staje się popularny, zarabiasz na reklamach, na lokowaniu produktów i innych kampaniach wizerunkowych. Krążą w sieci informacje, że za każde 100 000 wyświetleń naszych filmów na YouTube, zarabiamy ok. 200-300 zł. Nieźle prawda?

Zarabianie na pisaniu tekstów (copywriting)

Wystarczy zarejestrować się na którejś z giełd dla copywriterów i wybrać sobie zlecenie na napisanie artykułu. Ile może zarobić copywriter? ja najczęściej piszę za stawkę: 7 zł/1.000 znaków. Na jednym tekście zatem, można zarobić od 20 do 50 zł. Jest to bardzo wygodna praca. Naprawdę polecam! Miesięcznie zarabiam około 1.000 zł. w tym miejscu polecam Ci wpis: Praca – pisanie artykułów tematycznych.

Sprzedawanie e-booka

Jeśli specjalizujesz się w czymś i znasz brakujące luki informacyjne w internecie, to dlaczego by na tym nie zarabiać? Przy ciekawym e-book-u, można zarobić nawet kilkaset złotych/msc. Mówię o przedsięwzięciu na małą skalę. Temat sprzedaży e-booków znam bardzo dobrze bo sama sprzedaję jeden poradnik. Codziennie przychodzą e-maile o wpłacie od kupujących :-) Na dowód:

zarabianie-na-ebook-ach

Tłumaczenia

Jak zarobić szybko pieniądze znając któryś z języków perfekcyjnie? zostań tłumaczem! zarabiać można tłumacząc teksty i pisma online. Jeśli dobrze czujesz się tłumacząc teksty, to zostań tłumaczem przysięgłym! zwielokrotnisz swoje zarobki! To także świetny sposób na zarobienie pieniędzy… zarobki są nawet do 1.000 zł przy dorywczej aktywności.

Grafik komputerowy

Jeśli masz w ręku “to coś” i dobrze znasz programy takie jak CorelDraw, Flash czy Photoshop, to ta praca jest właśnie dla Ciebie. Zarobki grafika kształtują się proporcjonalnie do jego doświadczenia w ww. programach. Im bieglej się w nich poruszasz, tym więcej zarobisz. Zacznij od projektowania banerów i wizytówek, z czasem rozwijaj swój warsztat i zdobywaj nowe umiejętności. Grafik komputerowy, to bardzo przyszłościowy kierunek, zainwestuj w siebie!

Dropshipping

Jeśli interesuje Cię handel, a nie masz jeszcze wystarczającego kapitału żeby kupić towar, to dropshipping jest właśnie dla Ciebie! Jak działa dropshipping? Ty jako sprzedawca, jedyne o co musisz zadbać, to reklama swojego sklepu internetowego. Reszta, czyli ekspozycja produktów i obsługa zamówień, leży po stronie hurtowni. Twoim największym zadaniem, jest przyciąganie do sklepu jak najwięcej dobrze stargetowanych klientów. Zarobić można nawet kilka tys. miesięcznie.

Forex, Plus500 i GPW

Jak zarobić godziwe pieniądze na tych platformach? tylko poprzez naukę i analizę danego rynku bardzo dogłębnie, oraz obserwowanie danych mikro i makroekonomicznych! Musisz mieć świadomość, że przez dźwignię którą stosują te platformy, można szybko się wzbogacić i można równie szybko stracić swoje oszczędności. Zaczynaj od małych kroków i małych kwot!

Kodowanie i inne drobne prace programistyczne

Jeśli specjalizujesz się w czymkolwiek, np. tworzenie stron, banery, prowadzenie profili firmowych w social media, linkbuilding, komentowanie (tzw. szeptanka), to możesz ogłosić się na poniższych serwisach i łapać zlecenia:

 • oferia.pl
 • www.zlecenia.przez.net
 • www.freelancer.com
 • www.oferteo.pl
 • koduj.pl
 • zleceusluge.pl
 • www.freelanceria.pl
 • www.elance.com
 • www.odesk.com
 • www.guru.com

Jak zarobić pieniądze – prace fizyczne!

Roznoszenie ulotek i gazet z supermarketów

roznoszenie-ulotek
Jak zarobić dodatkowe pieniądze? a może roznoszenie ulotek?

Jest to opcja na zarobienie dodatkowych pieniędzy, ale nie dla wszystkich. Najlepsze stawki za roznoszenie gazet i ulotek, są w dużych miastach. Można poszukać takiego zajęcia w lokalnej gazecie, czy w parabankach, gdzie roznosi się ulotki dotyczące szybkich chwilówek. Na roznoszeniu ulotek i gazetek, można zarobić  nawet do 500 zł/msc.

Prace ogrodowe – koszenie trawy i odśnieżanie parkingów

koszenie-trawy

Żeby znaleźć wiosną i latem zlecenia na koszenie trawy, trzeba przejść się po osiedlach, gdzie znajdują się domki jednorodzinne i podpytać mieszkańców, czy nie chcieli by takiej usługi! Te same domy możesz odwiedzić zimą i podpytać czy nie trzeba by czegoś odśnieżyć!? Społeczeństwo jest coraz bogatsze, a ludzie coraz bardziej leniwi, szczególnie Ci mający dużo pieniędzy (nie ma co im się dziwić prawda?:).

Jeden mój znajomy z dzieciństwa, tak właśnie rozpoczął swój dobrze teraz prosperujący biznes. Sam odśnieżał parkingi i podjazdy, teraz zatrudnia do tego ludzi, mam maszyny i obsługuje markety w mieście. Odśnieża parkingi i ściąga śnieg z dachu, gdy nagromadzi się go tam dużo. Na początku tylko szukał sposobu jak szybko zarobić parę złotych, teraz jest właścicielem firmy odśnieżającej. Miesięcznie, na początek można zarobić kilkaset złotych.

Opieka nad starszymi osobami i dziećmi

opieka-nad-osobami-starszymi

Jest to dobry sposób na dorobienie, szczególnie dla tej damskiej części osób czytających artykuł. Jeśli więc lubisz dzieci, a dzieci lubią Ciebie, to dlaczego nie połączyć przyjemnego z pożytecznym? Ogłoś się w internecie, np. na darmowych lokalnych ogłoszeniach i grupach na Facebook-u, że zaopiekujesz się dziećmi lub osobami starszymi. Opieka nad osobami starszymi, to też dobry sposób żeby zarobić trochę dodatkowych pieniędzy. Zarobki nawet do 1.000 zł/msc.

Wynoszenie śmieci i wyprowadzanie psów na spacer

wyprowadzanie-psów-na-spacer

Jeśli jesteś mieszkańcem blokowiska, to zostaw na każdej klatce ogłoszenie, że oferujesz takie usługi. Po usługę na pewno zgłoszą się starsze, zamożne osoby, którym bardzo często, nie chce się wychodzić ze śmieciami lub psem, gdy na dworze jest zimno. Zarobisz 100- 300 zł/msc.

Układanie towaru i inwentaryzacja w marketach

praca-w-markecie-inwentaryzacja

Każdy market potrzebuje ludzi do pracy, często poszukiwany jest tzw. “wykładacz towaru” “układacz towarów” lub “merchandiser“, lub osoby, które przeprowadzą inwentaryzację w markecie, inwentaryzacja w marketach głównie polega na liczeniu towaru, inwentaryzacja najczęściej przeprowadzana jest pod koniec roku. Bardzo proste zajęcie, a czas leci przy tym błyskawicznie! Ile można zarobić? nawet do 1.000 zł!

Mycie samochodów lub samych szyb samochodowych

zarabianie-na-myciu-szyb-na-skrzyzowaniach

Jeśli chcesz szybko zarobić dodatkowe pieniądze, to weź wiaderko i myjkę w ręce, kup płyn do mycia szyb i wyrusz w miasto. Najlepiej stanąć na stacji benzynowej, albo na dużym zakorkowanym ciągle skrzyżowaniu. Od razu przyznam, że dziewczyny mają łatwiej :-). Na myciu samochodów w skali miesiąca można zarobić nawet do 3.000-4.000 zł! pracując dzień w dzień!

Polerowanie butów

zarabianie-na-pucowaniu-butów

To kolejny sposób na szybkie dorobienie pieniędzy. Najlepsze są miejsca gdzie przechadzają się zamożni ludzie. Np. różne urzędy, teatr czy inne tego typu kulturalne obiekty. Warto mieć ze sobą podnóżek, żeby klient miał na czym oprzeć stopę! Zarobki pucybuta? do kilkuset zł/msc.

Zbieranie jabłek, truskawek, porzeczek itp.

zarabianie-na-zbieraniu-owoców

Idzie lato, przez kolejne 2-3-4 miesiące, sady i plantacje owoców na okrągło będą potrzebowały rąk do pracy. Jeśli się zgłosisz i będziesz dobrze zbierać owoce, to na pewno długo będziecie razem współpracować! W tym okresie, jesteś w stanie zarobić 2-3 tys zł. Jest to praca na akord, więc jeśli masz szybkie ręce, to zarobić możesz nawet jeszcze więcej.

Jak zarobić na rysowaniu i malowaniu?

zarabianie-na-malowaniu

Rysowanie portretów na ulicy

Jeśli masz w ręku “to coś”, czyli dar przekładania rzeczywistości na papier za pomocą farb, to możesz całkiem nieźle na tym zarobić! Ten sposób na zarabianie, szczególnie dobrze sprawdza się w miejscowościach turystycznych, w okresie wakacyjnym. Możesz malować portrety osób albo ich karykatury!

Rysownik

Sama jakiś czas temu szukałam osoby, która rysowałaby czarno-białe grafiki do moich artykułów. Wiele osób mi odmówiło, ze względu na inne prowadzone projekty. Widać gołym okiem, że jest zapotrzebowanie na rysowników komputerowych. Zacznij rysować, zbuduj portfolio ciekawych prac i zacznij się reklamować. Zyskasz w ten sposób stałych klientów na rysunki.

Zarabianie na graniu na instrumencie i śpiewaniu

jak-zarobić-na-graniu-na-gitarze

Własny kanał YouTube

Jeśli masz piękny głos i trochę warsztatu, to zacznij nagrywać tzw. covery znanych utworów. Nie tylko będziesz mieć szanse na pokazanie się światu, ale i zaczniesz zarabiać na reklamach na YouTube jeśli Twoje nagrania będą cieszyły się dobrą oglądalnością. Jeśli dodatkowo jesteś ładna/przystojny, to Twój kanał zyska zapewne jeszcze więcej fanów!

Udzielanie korepetycji z grania na instrumencie

Jak zarobić na korepetycjach? to proste! Korepetycje to bardzo fajny sposób na dodatkową kasę. Wystarczy, że zaczniesz ogłaszać się na lokalnych serwisach ogłoszeniowych i tematycznych grupach FB, oczywiście sukces na zarabianiu na “korkach”, zależeć będzie od Twoich umiejętności nie tylko muzycznych, ale i od tego, jak efektywnie będziesz przekazywać wiedzę swoim podopiecznym!

Granie w weekendy w pubach

Jeśli masz w sobie trochę talentu muzycznego, to odwiedź puby, kluby i knajpy w pojedynkę lub całą swoją muzyczną ekipą i zaproponuj zagranie jedną noc za darmo. Jeśli show wyjdzie Wam dobrze, właściciel zapewne zaproponuje Wam stałą współpracę. Warto odwiedzić więcej klubów, żeby mieć jak największe obłożenie w miesiącu!

Granie na ulicy

Jeśli jesteś otwartą osobą i nie wstydzisz się śpiewania na ulicy, to zostań ulicznym grajkiem. Bardzo ciekawy sposób na zarobienie pieniędzy. Najlepiej wypada okres wakacyjny, zwiększysz zarobki jeśli pojedziesz do dużego miasta lub innego miejsca gdzie jest wielu turystów. Lokalna społeczność nie jest tak chętna do wrzucania drobnych do kapelusza jak właśnie turyści z zagranicy. Poza tym, lepiej niech ktoś wrzuci 1 euro niż 1 złoty :-)

Zespół weselny/didżej

Jeśli masz talent muzyczny, to możesz założyć 2-3-4 osobowy zespół weselny. Może to być didżej i wokalistka, wokalistka i gitarzysta czy wokalistka, gitarzysta i perkusista i może ktoś grający na organach? Na potwierdzenie, że jest to dobry biznes, mogę Ci zdradzić, że moja sąsiadka która często przychodzi do mnie na kawę, jest właśnie wokalistką w zespole weselnym. Kalendarz na dwa lata do przodu jest zapełniony, zostało im jedynie kilka pojedynczych weekendów w okresie weselnym.

Jak zarobić na fotografii?

zarabianie-na-fotografowaniu

Sesje zdjęciowe

Jeśli dysponujesz dobrym aparatem, np. lustrzanką i programem do obróbki zdjęć, możesz zacząć robić sesje zdjęciowe. Zbuduj swój fanpage na Facebook-u i tam promuj swoją twórczość. Im większy zbudujesz zasięg, tym więcej zyskasz klientów. Zacznij od sesji zdjęciowych dla rodziny, przyjaciół i znajomych, tak zbudujesz fundamenty biznesu “z polecenia”.

Fotoblog

Załóż photoblog i tam wrzucaj najlepsze swoje zdjęcia. Najlepiej ukierunkować się daną tematykę. Zdjęcia o wszystkim i o niczym nie zapiszą się w pamięci osób odwiedzających blog. Jeśli masz ciekawe zdjęcie, to dlaczego nie wrzucić go na płatne portale oferujące sprzedaż praw autorskich do zdjęć? Jedno dobre zdjęcie możesz sprzedać nieograniczoną ilość razy! to naprawdę dobry biznes! pod warunkiem oczywiście, że masz talent do robienia dobrych zdjęć!

Jak zarobić na graniu w gry?

zarabianie-na-graniu-w-gry

Turnieje dla graczy

Coraz więcej powstaje turniejów dla graczy online. Musisz wybrać daną grę, w której takie turnieje są często organizowane. Następnie wyspecjalizuj się w niej. Gdy już staniesz się dobrym graczem, będziesz miał dostęp do turniejów. W niektórych grach, turnieje gdzie za zajęcie pierwszego miejsca jest do wygrania po kilkaset euro, organizowane są co tydzień! Wszystko w Twoich rękach!

Streaming online

Jeśli masz dar do mówienia do ludzi i nie brakuje Ci słownictwa przy opisywaniu rzeczy które robisz na ekranie monitora, to możesz zacząć zarabiać na streamowaniu gameplay-ów. Czyli pokazujesz publicznie jak grać w grę żeby wygrać, zdradzasz różne sztuczki i na różne sposoby zabawiasz swoich widzów :-)

Czy da się zarobić na sporcie?

Sędziowanie

Pierwsze co zrób, to kurs na sędziowanie w danej dyscyplinie sportowej. Kurs może trochę kosztować, ale jeśli dodatkowo interesujesz się sportem, to będzie to dla Ciebie świetna szansa na pogłębienie wiedzy sportowej. Za sędziowanie bierze się też nie najgorsze pieniądze, wszystko pod warunkiem, że jesteś w stanie poświęcić weekendy na to zajęcie! Miesięczne zarobki przy sędziowaniu to nawet do 1000 zł w sezonie!

Ochroniarz w klubie

Jeśli chodzisz na siłownię, jesteś dobrze zbudowany, lub/i ćwiczysz sztuki walki, to jest to świetna okazja żeby połączyć przyjemne z pożytecznym.

Trener

Wiesz wiele o diecie i ćwiczeniach? dobrze pływasz technicznie lub uprawiasz jakiś inny sport w którym odnosisz sukcesy? dlaczego nie wykorzystasz swojego talentu do trenowania innych? Wielu ludzi szuka specjalistów z danej dziedziny sportowej, chcemy być coraz lepsi i mamy coraz większe ambicje! wykorzystaj to i ogłoś się w internecie!

Zarabianie na modelingu

Hostessa

To zawód który wymaga ładnej buzi i zgrabnego ciała. Zatrudnienie możesz znaleźć na dużych imprezach, np. motoryzacyjnych czy na różnych targach. Jeśli mieszkasz w dużym mieście lub w jego pobliżu, to tam na okrągło coś się dzieje i jest wiele okazji żeby dorobić trochę pieniędzy!

Profil YouTube lub blog

Jeśli wiedziesz ciekawy styl życia i masz co pokazać swoim widzom, to załóż taki kanał, w którym uchylisz rąbek tajemnicy ze swojego prywatnego życia. Dobrze radzą sobie kanały i blogi o kosmetykach, zdrowym odżywianiu i modzie.

Profil na Instagramie

Jak zarobić na wrzucaniu swoich prywatnych zdjęć na Insta? Jeśli nie masz zbyt wiele do przekazania w formacie wideo czy w formie tekstu, to może same zdjęcia z krótkim komentarzem? Piękne zdjęcia, pięknych miejsc, z krótkim tajemniczym zwrotem, zawsze będą w cenie! namagnesuj swoją publikę!

Zarabianie na sprzedaży

MLM

Zarabianie na MLM zależy wprost proporcjonalnie od Twojego zaangażowania w projekt! MLM jest często krytykowane, ale nie chodzi nam o nieuargumentowane słowne przepychanki, a o dobry sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy! Poszukaj programu który będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy! do wyboru masz np:

 • gogvo.com – hosting, domeny, narzędzia dla internetowych marketerów
 • fmgroup.pl – kosmetyki
 • worldventures.com – wycieczki, wczasy
 • herbalife.pl – suplementy diety
 • monavie.com – wellness
 • acneuro.com – usługi telekomunikacyjne
 • amway.pl – kosmetyki, środki czystości
 • avon.pl – kosmetyki
 • oriflame.com – kosmetyki

Handlowanie ubraniami

Jest to jak podejrzewam, wymarzony sposób na zarabianie pieniędzy dla większości kobiet. Jak zarobić na ubraniach? to proste! Wystarczy, że w dni dostawy odwiedzisz tzw. ciucholandy i kupisz ciekawe ubrania, w dobrym stanie i w dobrej cenie. Teraz kup manekina i ubierz go w zakupione ubrania które masz na sprzedaż, porób dobrej jakości zdjęcia i wystaw na Allegro, OLX czy lokalnej grupie FB.

Rękodzieło handmade

Jak zarobić na swoim talencie? to wcale nie takie trudne, sprzedawanie swoich własnoręcznie zrobionych dzieł, odbywa się na serwisach typu: Dawanda czy Pakamera. Co tam sprzedawać? żeby zobaczyć na co jest największy popyt, wejdź po prostu na wspomniane platformy i zobacz co najczęściej się sprzedaje! Będziesz wiedzieć w którym kierunku się wyspecjalizować! Może to być robienie na drutach, biżuteria, ozdoby czy designerskie przedmioty do mieszkania…

Flipping mieszkań

Handel mieszkaniami? dlaczego nie! Proces flippingu mieszkaniami, polega na tym, że kupujemy tanie, niedoszacowane i zaniedbane mieszkanie, odświeżamy je i urządzamy, następnie sprzedajemy je na rynku wtórnym. Minus jest taki, że trzeba wiedzieć co się robi i mieć pieniądze na zakup mieszkania…

Sprowadzanie aut z zagranicy

Jest to sposób na zarabianie, szczególnie dla męskiego grona moich czytelników. Bardzo ważne jest, żeby sprowadzać jedynie chodliwe modele aut w dobrych rocznikach. Ważne jest też znalezienie dobrego źródła, skąd będziemy systematycznie sprowadzać auta.

Inne formy zarabiania

Zarabianie na konkursach i rozwiązywaniu krzyżówek

Moja teściowa rozwiązuje krzyżówki czasem kilka godzin dziennie! niestety jeszcze nigdy nie spróbowała wygrać konkursu, ale usilnie ją do tego namawiam. Mając wprawę, można co miesiąc coś wygrywać. Do wygrania są nagrody pieniężne i przeróżne rzeczy.

Zarabianie na grze w pokera

zarabianie-na-pokerze

Turnieje pokera zyskują coraz większą popularność. Od czasu do czasu słychać o jakimś Polskim graczu, który wygrał większą gotówkę za udział turnieju pokera. Musisz jednak wiedzieć, że do gry w pokera trzeba mieć odpowiednie cechy charakteru:

 • trzeźwa ocena sytuacji
 • dobre zarządzanie kapitałem
 • umiejętność podjęcia ryzyka
 • mocna psychika

Nikt od tak, nie staje się geniuszem pokerowym, warsztat trzeba szlifować latami grając o coraz większe sumy. Możesz zacząć treningi gry w pokera od turniejów online!

Wyjazd do pracy za granicą

wyjazd-za-granice-do-pracy

Osobiście znam kilka osób, które systematycznie, kilka razy do roku wyjeżdżają za granicę do prac sezonowych. Najczęściej jeżdżą do Niemiec, Francji, Holandii i Anglii. Bardzo często zarabiają pieniądze dużo lepsze niż nawet menadżer w średniej polskiej firmie.

W ciągu roku, poza krajem spędzają 5-6 miesięcy, resztę czasu odpoczywają w Polsce. Wiedzie im się dobrze i nikt z nich nie narzeka, wręcz przeciwnie, wciągają oni do pracy swoich członków rodziny :-)

Podsumowanie

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu wiesz jak zarobić pieniądze. Wbrew pozorom, zarabianie pieniędzy nie jest takie trudne jak na początku nam się wydaje. Trzeba po prostu zacząć coś robić i stać się specjalistą w tym co robimy, wieczne zastanawianie się “co by było gdyby” nic nie zmieni w Twoim życiu!

A więc: skoro wiesz już jak zarobić pieniądze, lub po prostu sobie dorobić sobie do wypłaty, to zacznij kształcić się w tym co chcesz robić! Naukę zacznij już dziś!

Oceń mój artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...
Wpis pochodzi z kategorii: ,

O autorze

29 komentarzy w “GDZIE i JAK zarobić pieniądze? 64 sposoby + [ZAROBKI] jakie…”
 1. jeszcze jest, można wynająć -cześć swojego mieszkania – patrz airbnb oraz booking.com

 2. Chciałbym się dowiedzieć od Pani jak zarabiać w internecie 4.000 zł miesięcznie? obecnie jestem na etapie studiów informatycznych, nie wiem jaki obrać dokładnie kierunek/specjalność aby zarabiać co najmniej 4.000 zł miesięcznie, podpowie mi Pani coś?

 3. Mam pytanie, czy ta praca przy np wypełnianiu ankiet jest gdzieś wykazywana że jest to dodatkowa praca? Pytam konkretnie o jakieś powiązania z np urzędem skarbowym bądź umową, ponieważ koleżanka pracuje w wojsku i nie może podejmować drugiej pracy na umowę.

 4. Możesz zarabiać na tej stronie cupsell. Tworzysz tam wzory, obrazki, napisy na koszulki które później inni mogą kupić i otrzymujesz z nich pewną kwotę którą możesz wypłacić lub kupić za nią ubrania z tej właśnie strony. W ciągu miesiąca udało mi się zarobić około 120 zł lecz można o wiele więcej reklamując swoje koszulki na innych stronach. Zarabiać można tam w każdym wieku…

 5. Fajne zestawienie, przyda się bardzo. Ostatnio zacząłem inwestowanie na polskiej giełdzie w społki takie jak CDP, VIVID, TSGAMES, KREZUS, LOTOS, PKORLEN i powiem szczerze że niektóre dają całkiem sporte zarobki jak na pierwszy raz. Próbowałem forex, opcje binarne, kryptowaluty czasem wracam do nich ale zdecydowanie wole gielde

  1. Ja przez forex jestem w długach. Można zarobić nawet kilkadziesiąt tysięcy w dzień i tak samo szybko stracić…

   1. Janina Gołębiecka

    Zgadza się, Forex to bardzo ciekawa maszynka do zarabiania pieniędzy dzięki dźwigni, ale niestety ma to swoje negatywne skutki i bardzo szybko można się “wyzerować”.

 6. Ja zazwyczaj po prostu jak pojawia się nagła potrzeba to zaglądam na stronę vivus, ale może faktycznie warto rozważyć jakąś pracę dodatkową… ;)

 7. Wiadomo najlepiej zarobić, ale czasami życie dociśnie i sam byłem zmuszony skorzystać z firmy pożyczkowej. Wybrałem [moderacja] bo najbardziej mi ją polecano i jestem zadowolony, szybko i bez problemów, spłaciłem tyle ile wziąłem i pozbyłem się problemów :)

 8. Dosyć mam etatu na którym pracuję, wykorzystują pracowników jak tylko się da, od dłuższego czasu zachodzę w głowę jak zdobyć pieniądze by móc uwolnić się od mojego pracodawcy. Myślę nad współpracą (tzw. franczyza) . Nie mam pomysły na swój biznes i chyba bezpieczniej dla mnie będzie zdecydowanie się na współpracę z istniejącym podmiotem który w danej branży odnosi już jakieś sukcesy. Lokal mam, jest to miejscowość około 100 tys osób, wiem że zarabianie na własny rachunek nie jest łatwe i nie jest z pewnością droga na skróty, ale naprawdę dosyć mam pracy na etat i dorabianie kogoś. Czas na zmianę o 180 stopni!

 9. Witam, szukam pracy dodatkowej, nie wystarcza mi pieniędzy z wypłaty, obecnie zarabiam najniższą krajową, tj 1530 zł na rękę co miesiąc. Nie jest to dużo a nawet bardzo mało. Mam do płacenia czynsz za mieszkanie, rachunki i opłaty, jedzenie i paliwo do samochodu.

  Od miesięcy zastanawiam się jak zarobić dodatkowe pieniądze na utrzymanie i ewentualnie jakieś dodatkowe środki na dobre wydatki, w chili obecnej nic ie mogę sobie kupić bo ledwo starcza mi od wypłaty do wypłaty. Proszę o podsunięcie mi sposobów na dorobienie sobie dodatkowych pieniędzy.

 10. Polecam płatne wypełnianie ankiet na panelu Clixsense – Strona jest po angielsku ale ankiety są w języku polskim. Koniecznie po rejestracji kliknij w zakładkę „Surveys” a potem w lewy górny róg „my profile” i uzupełniaj dane o sobie. To bardzo ważne, im więcej informacji o sobie wypełnisz tym więcej ankiet będziesz dostawać. W wolnych chwilach logujesz się do systemu, wchodzisz w zakładkę Surveys i klikasz w okienka, raz w każde okienko, co jakiś czas będzie tam jakaś ankieta. Często też pojawia się bezpośredni link do ankiety nad okienkami. Na początku dopasowane ankiety trafiają się rzadko, ale z czasem się to rozkręca, systemy się „nas uczą”. Mi udaje się zarobić ok 200 zł miesięcznie niewielkim kosztem. :)

 11. Chciał bym opłacić auto i inne rzeczy, ale nie mam pieniędzy w tym miesiącu, proszę pomóżcie mi będę wdzięczny i oddam… bardzo chciał bym zarobić gdziekolwiek, nawet i u państwa, mam niepełnosprawnego syna, potrzebuje jeździć do psychologów trzy razy w tygodniu i do Warszawy, załapałem się i proszę skontaktowanie się do mnie dziękuję.

 12. Witam serdecznie,

  Nie będę się rozpisywał, ale zacząłem zarabiać pieniążki przez stronę [wymoderowano]
  I ostatnio zarobiłem 1,600 euro w tydzień :) Praca przed komputerem i to średnio po 5-6h dziennie pracowałem
  Moje życie się odmieniło o 360%, ponieważ wcześniej pracowałem na budowie a to jest duża różnica. 8h dziennie pracy fizycznej. Teraz w końcu ciesze się z życia.

  Pozdrawiam,
  Robert

 13. Ciekawe zestawienie. Tylko właśnie tak jak na początku zostało napisane. Niektórzy przeczytają raz i już podejmują jakieś działanie, zaczynają się w czymś rozwijać. Natomiast inni czytają, czytają i ciągle stoją w miejscu. Ta różnica właśnie zaczyna się w głowie, w sposobie myślenia. Dlatego to od tego powinno się zacząć swój rozwój w dziedzinie finansów. Od zmiany podejścia, mentalności.

  Zaciekawiło mnie, że na myciu samochodów lub samych szyb samochodowych można zarobić stosunkowo dużo, czyli 3-4 tyś. To ciekawe :)

 14. Witam:) Jestem matką 3 dzieci w wielu 3,5 i 6 lat… zarabiam pracując 2h dziennie on line. Nie klikam w reklamy itp. Da się zarobić w prosty sposób! Zarobki w zależności od zaangażowania, możesz mieć dużo więcej niż 2 -3 tyś!/miesięcznie! Możesz równocześnie być w domku z dziećmi, pracować oraz realizować swoje pasje, cele i marzenia… chętnym mamom, studentkom, emerytkom pomogę:) proszę w treści napisać “proszę o informacje – zarabiam pieniądze”

 15. Proponuje ten link po prostu wypełniasz ankiety i zarabiasz w dolarach, strona jest po angielsku ale to nie przeszkadza bo ankiety po polsku, po zalogowaniu pomagam jak zarobić jak najwięcej na początku nie obiecuje dużych sum 50-200zł pierwszy miesiąc ale bez ryzyka, wypełniasz w domu na laptopie w autobusie na smartfonie kiedy chcesz naprawdę fajna sprawa….

 16. chce podjąć prace przez internet, lub zarabiać gotówkę przez internet, proszę pomóżcie… siedzę w domu jestem gospodynią domową i chciałabym zarabiać własne pieniądze… nie mam pomysłu na siebie, liczę na jakąś pomoc przy uczciwej pracy….

 17. Witam.Zdecydowałem się napisać do Pani, ponieważ zainteresowała mnie Pani działalność. Jednak po przeczytaniu kilku artykułów nie mam nadal pomysłu “gdzie pójść”. Jestem 25-letnim studentem. Studiuję elektrotechnikę (zaocznie), na co dzień pracuję (zgodnie z kierunkiem szkół, które skończyłem i skończę). Wymiar pracy: jednozmianowy, 8 godzin. Po pracy dorabiam, jednak nie są to na razie satysfakcjonujące mnie kwoty, a wracam do domu o godzinie 20-21. Mam zobowiązania wobec banków, jednak nie mam problemu z długami. Spłacam wszystko regularnie, nie zalegam z żadnymi płatnościami i też nie mam problemu z przeżyciem “do 1-wszego”. Jednak cała ta sytuacja kosztuje mnie trochę wysiłku i poświęcenia. Z racji tego, że z konieczności sporo jeżdżę to paliwo “pożera” znaczną część mojego wynagrodzenia i oprócz miesięcznych zobowiązań to dużą kwotą jest też opłata za studia. Chciałbym poprawić swoją sytuację, żebym mógł zrezygnować z części prac dodatkowych i poświęcić się ważniejszym dla mnie sprawom. Miałaby może Pani pomysł na takiego człowieka jak ja? :) Nie jestem pewny, czy pisanie artykułów jest dla mnie, nawet branżowych – wymaga to dużej wiedzy, zwłaszcza w mojej dziedzinie, gdzie bardzo ważne jest odpowiednie podejście – bezpieczeństwo. Prace stricte fizyczne też odpadają – bo takowe zajęcie już mam. Zastanawiałem się nad giełdą. No ale jest to ryzykowne, poza tym potrzeba jakiegoś wkładu własnego i nauki w tym temacie. Wypełnianie ankiet byłoby w porządku, tylko zarobek jest średnio satysfakcjonujący. Ale mieć np. 300 zł (wg Pani artykułu), a nie mieć 300 zł to też różnica. Nie wychodzę na łatwiznę, pisząc do Pani – sporo myślę i szukam, ale na razie nic mądrego nie przychodzi mi do głowy. Co do siebie to mam plan, ale jest to niestety plan na przestrzeni kilku lat, a pieniądze (jak każdemu :) ) są potrzebne „na teraz”. Dziękuję za jakikolwiek odzew i pozdrawiam :).

 18. Szukam pracy lecz przez Internet. Chciałabym podjąć się pracy, jednak jest to niemożliwe. Jedynie mogłabym pracować internetowo, ponieważ skończyłam pół roku temu 18 lat (skończyłam tylko gimnazjum) i od dwóch lat mieszkam u mojego Narzeczonego na wsi. On pracuje za granicą, a ja pomagam przyszłym treściom przy codziennych czynnościach (mają już swój wiek), tym bardziej gdy trzeba nakarmić zwierzęta i zajmować się ogrodem, ale jest mi głupio mieszkać i utrzymywać się z pensji faceta, lecz nie mam jak pójść gdzieś nawet dorywczo…

Comments are closed.