Przyniosą pożyczkę wprost do domu – [SPRAWDŹ] o kim mowa!?

pożyczki-z-dostawą do-domu

Dzień dobry, mam problemy z poruszaniem się, z jakiej firmy pożyczkowej skorzystać? czy przyniosą pożyczkę wprost do domu? bardzo by mi na tym zależało, bo chodząc o kulach i mieszkając z dala od centrum, wiele będzie mnie kosztować ta podróż. Słyszałem, że są takie pożyczki do domu klienta i chciałbym z takiej pożyczki skorzystać.

Jaka pożyczka do domu będzie dla mnie najtańsza i najodpowiedniejsza? proszę o poradę, jak te firmy się nazywają? z pozdrowieniami Błażej.


Przyniosą pożyczkę wprost do domu

Witaj Błażej, zapewne chodzi Ci o pożyczki z obsługą domową, z tego, co sprawdziłam i z tego, co się orientuję, kiedyś pieniądze do domu przynosiło kilka firm pożyczkowych, były to np.:

 • Provident
 • Takto Tinanse
 • Bank Pocztowy

… z tego, co widzę teraz, tylko Provident świadczy usługi dostarczenia pożyczki wprost do domu klienta.

Często na słupach, w centrum miasta można napotkać ogłoszenia o możliwości udzielenia prywatnej pożyczki z dostawą do domu, ale przeważnie są to ogłoszenia mające na celu jedynie wyciągnięcie danych osobowych potencjalnego klienta. To samo dzieje się na portalach ogłoszeniowych, spójrz:

Przyniosą-pożyczkę-wprost-do-domu

pożyczki-z-dostawą do-domu

Tak więc szukanie na portalach ogłoszeniowych pożyczki w domu klienta sobie odpuść, bo jeśli nawet przywiozą Ci pożyczkę, to albo natniesz się na skomplikowaną umowę z ukrytymi opłatami, albo poniesiesz zawyżone koszty pożyczki. Lepiej więc nie ryzykować.

Najlepiej i najbezpieczniej jest pożyczać pieniądze w znanych firmach pożyczkowych o ugruntowanej pozycji na rynku finansowym.

Pożyczki do domu – zalety

 • Nie musisz podawać swoich danych osobowych, wypełniając internetowy wniosek (ochrona swoich danych).
 • Można zaciągnąć pożyczkę, nie mając konta bankowego! (nie trzeba robić przelewu weryfikacyjnego).
 • Uniknięcie zajęcia kwoty pożyczki przez komornika (gdy komornik zajął konto bankowe – pieniądze dostajesz do ręki).
 • Tradycyjna forma pożyczania pieniędzy – często pożyczanie online jest uciążliwe dla osób starszych, które nie orientują się wystarczająco w internecie.
 • Mniejsze wymagania, jeśli chodzi o historię kredytową (brak możliwości sprawdzenia baz jak np. BIK, czy KRD).
 • Nie trzeba w ogóle wychodzić z domu (ulga dla osób mających problemy z poruszaniem się).

Pożyczki do domu – wady

Pożyczki z obsługą domową oprócz licznych zalet, mają także swoje wady i są to:

 • Wyższy koszt pożyczki w porównaniu z pożyczką udzielaną online dlaczego? ponieważ firma pożyczkowa udzielająca pożyczki z dostawą do domu, ponosi dodatkowe koszty w postaci wysłania swojego przedstawiciela do miejsca zamieszkania klienta.
  • A więc pożyczkodawca musi zatrudniać dodatkową osobę, która dowiezie do klienta umowę pożyczkową do podpisania.
 • Wizyty przedstawiciela firmy pożyczkowej w domu – bardzo często spłata pożyczki odbywa się przez comiesięczny kontakt z przedstawicielem, a wizyty przedstawiciela potrafią zaburzyć ład dnia, bo trzeba o danej godzinie być w domu, aby móc spłacić ratę pożyczki.
 • Pożyczając online, można trafić na promocje, np. pierwsza pożyczka za darmo. W przypadku pożyczek domowych nie ma co liczyć na taką promocję…

Pożyczka w domu klienta – na co uważać?

Biorąc pożyczkę online, w łatwy sposób można porównać koszt pożyczki, na którą się zdecydowaliśmy (RRSO) z innymi pożyczkami i wybrać tę najtańszą. W przypadku pożyczek w domu klienta, tej możliwości już nie mamy. Trzeba będzie wziąć pożyczkę na  warunkach, jakie przedstawi nam przedstawiciel firmy pożyczkowej.

UWAGA: jeśli warunki które na miejscu zaproponował przedstawiciel firmy pożyczkowej są naprawdę nieopłacalne, to nie masz obowiązku wzięcia tej pożyczki! zawsze możesz odmówić lub negocjować warunki pożyczki!

Pożyczka do domu – jaką firmę wybrać?

Tak jak pisałam, wiele firm pożyczkowych taką usługę wycofało, skupiając się na udzielaniu pożyczek jedynie online lub w siedzibie firmy. Jednak firma, która nadal udziela pożyczek „z dowozem do domu klienta” to firma Provident.

provident-pożyczka-samoobsługowa

Pożyczka domowa z Providenta może być udzielona na:

 • 30, 45, 60, 75, 90, lub 104 tygodnie z ratami, które spłacać będziesz co tydzień, lub:
 • 3, 6, 12, 18, 24 miesiące z ratami miesięcznymi.

Dodatkowo będziesz mieć możliwość, czy pożyczkę spłacać przelewem na konto bankowe, czy wolisz wizyty przedstawiciela i spłatę rat u przedstawiciela.

Źródło:

pożyczka-w-domu-klienta-provident

Jeśli znacie jeszcze jakieś inne firmy pożyczkowe, gdzie przyniosą pożyczkę wprost do domu, to pochwalcie się w komentarzach pod artykułem, chętnie sprawdzę, co to są za firmy pożyczkowe.

Wybrane specjalnie dla Ciebie artykuły:

Oceń nasz artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
2 komentarzy w “Przyniosą pożyczkę wprost do domu – [SPRAWDŹ] o kim mowa!?”
 1. Avatar

  Potrzebuję 1000 zł pożyczki na nieplanowany remont łazienki, moje udokumentowane dochody to świadczenia rodzinne 500+ i prace dorywcze, oraz posiadam 4200 zł zadłużenia z przeszłości, gdzie mogła bym dostać pożyczkę, nie mam opcji poręczycieli, ani osoby która mogłaby wziąć pożyczkę na siebie lub mi w tym pomóc…

 2. Avatar

  Czy mogę sprawdzić swój stan zadłużenia przez internet, jeśli pożyczkę brałam u konsultanta w domu? I jeśli tak to, jak to zrobić? Tak samo, konsultant nie dawał mi potwierdzeń wpłat, tylko informował, że będzie gdzieś to na moim koncie internetowym, jak ja nie mam żadnych danych i pożyczkę w domu brałam. Proszę o szybką odpowiedź.

Comments are closed.