Potrzebuję POMOCY żeby wyjść z długów – boję się odbierać telefon

Mam kupę długów: Banki, chwilówki, pożyczki pozabankowe itd. jestem skazana tylko na siebie i ciągle brnę w długi. Chcę to zatrzymać, chcę porady: jak mogę rozmawiać z windykacją.

Oni straszą i boję się odbierać tych telefonów. Moja psycha jest na dnie… gdzie dostanę pomoc wyjścia z długów? gdzie szukać pomocy finansowej?


Mam problemy finansowe – gdzie szukać pomocy?

Przede wszystkim najważniejsze, że postanowiłaś zrobić ten pierwszy krok, w końcu zaczęło Ci przeszkadzać, że masz długi i brniesz w nie coraz głębiej…

Uwierz lub nie, ale tysiące osób w Polsce, żyje z długami i wiesz co? wcale im to nie przeszkadza, tkwią tak sobie zawieszeni z głową chmurach, czekając być może na wygranie szóstki w totolotka?!

Kiedyś posiadanie długów, już nie wspominając o komorniku, to był prawdziwy wstyd i dyshonor. Dziś długi nie stanowią dla większości Polaków problemu, mało tego, ludzie zaciągają pożyczki i kredyty, wiedząc, że nie dadzą rady ich spłacić…

Cieszę się, że wreszcie przejrzałaś na oczy, uzmysławiając sobie, że nie warto tracić swojej osobowości i żyć w ciągłym stresie, ciągle myśląc o swoim zadłużeniu i nękaniu przez firmę windykacyjną, a później przez komornika, czas powiedzieć NIE długom!

E-book Pani Iwony Wendel

Nie znam w ogóle Twojej sytuacji finansowej ani ile masz długów, dlatego moją najlepszą radą w tym momencie będzie po prostu polecenie Tobie, absolutnie obowiązkowej lektury dla każdego dłużnika, jaką jest e-book Pani Iwony Wendel, e-book nazywa się: Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem.

E-book ma aż 92 strony i zawiera 12 kroków, które zmienią zupełnie Twoją mentalność na problem zadłużenia. Ten e-book jest dla każdego dłużnika, który nie wie, od czego zacząć wychodzenie z długów, skąd czerpać motywację i jakich użyć „narzędzi”, aby wyjść z długów obronną ręką.

Pani Iwona Wendel jest byłą dłużniczką dużego kalibru, w pewnym momencie jej życia, zadłużenie, jakie miała – sięgnęło pół miliona złotych – zobacz, jak sobie z tym poradziła [KLIK]

Koniecznie przeczytaj o:

Oceń mój artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Wpis pochodzi z kategorii:

O autorze