Pomoc w napisaniu wniosku o upadłość konsumencką

Forum prawneKategoria: Upadłość konsumenckaPomoc w napisaniu wniosku o upadłość konsumencką
AvatarMirosław Z. zapytał 10 miesięcy temu

Dzień dobry.

Potrzebuję waszej pomocy dotyczącej mojego długu.

  • dług w okolicach 350 tys. zł w dwóch bankach oraz w kilkunastu chwilówkach, od 2015 r. praktycznie do tego czasu niespłacany.
  • poprosiłem jedna z firm z Gdańska o napisanie wniosku o upadłość konsumencką, pieniądze zapłacone a od 2 lat nic nie ruszyli, zbywając mnie, co mogę z tym zrobić?
  • czy jesteście mi w stanie pomoc przejść upadłość konsumencką?

pozdrawiam Mirosław Z.

1 odpowiedzi
Katarzyna Janas-BajsonKatarzyna Janas-Bajson Personel odpowiedział 10 miesięcy temu

Panie Mirosławie, wczytałam się w przesłaną do nas przez Pana umowę zawartą ze wspomnianą firmą/kancelarią oddłużeniową. Jeśli wywiązał się Pan z warunków umowy, czyli wpłacił ustaloną cenę za usługę oraz dostarczył wymagane dokumenty, zasadnym byłaby kontynuacja współpracy.

Doradzam więc kontakt z pełnomocnikiem zleceniobiorcy i zażądanie przygotowania sprawy upadłościowej lub udzielenie pisemnej odpowiedzi na odmowę realizacji zamówionej usługi.

Podjęcie wyżej wymienionych kroków, jest o tyle istotne, że zamówiona usługa, była wysoko ceniona i myślę, że chciałby Pan bądź pójść do przodu w kwestii upadłości, bądź odzyskać swoje pieniądze.

Ma Pan prawo, żądać zwrotu umówionej ceny, jeśli wybrana kancelaria nie wykonała zlecenia. Odnośnie naszej pomocy, to przygotowujemy się do uruchomienia dodatkowej usługi, związanej z analizą sytuacji materialno-bytowej osoby zadłużonej pod kątem upadłości konsumenckiej oraz usługi związanej z przygotowaniem wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Będziemy chcieli pomagać właśnie takim osobom, jak Pan. Proszę więc zaglądać na naszą stronę, gdzie niebawem znajdzie Pan więcej informacji o ewentualnej współpracy. Dziś radzę jednak rozwiązać sprawę z firmą oddłużeniową, która miała Panu pomóc w uzyskaniu oddłużenia.

Warto też wysłać im pisemne wezwanie do zwrotu pieniędzy, którego wzór załączam poniżej:

Wezwanie do zapłaty – wzór

Wniosek o upadłość konsumencką

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

Twoja odpowiedź