Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem! ebook + Wzory pism

Długi, komornik, firma windykacyjna, wpis w BIK, KRD to ogromny problem, jeśli potrzebujesz darmowej porady, zadaj pytanie ekspertowi. W serwisie znajdziesz także wzory pism, oraz taniej kupisz ebook: Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem – 12 kroków, autorką jest Iwona Wendel – założycielka tego bloga. Zachęcam też do komentowania wpisów! tam także możesz zadawać pytania!

Dużo spłaciłam długów, ale też jeszcze dużo do spłacenia zaległości

Tak od 15 lat moje życie to jedna udręka… Chcę z tym skończyć bo boję się o własne życie, już dużo spłaciłam długów, ale też jeszcze dużo do spłacenia zaległości w ZUS-ie, ugoda w ZUS-ie, chwilówki, prywatny dług… i wcale mało obecnie nie zarabiam, to i tak ciągle się pogrążam. Bardzo chce nabyć pani poradnik ale nie wiem gdzie? no i dodatkowa praca z Panią też mnie interesuje pozdrawiam Jolanta.

Poradnik: „Jak wyjść z długów – 12 kroków do wolności” można kupić klikając w poniższy baner:

ebook-jak-wyjsc-z-dlugow-poradnik-2

„Ten poradnik napisałam po tym, jak wygrałam tą nierówną walkę z długami, a swoją wiedzą podzieliłam się z innymi zadłużonymi, których po drodze poznałam. Wielu poszło za moim przykładem i z tego, co wiem, dziś żyją spokojnie.”

Myślę, że takie poradniki zawsze warte są swojej ceny, bo pisane są doświadczeniem i na podstawie realnych przeżyć. Nikt, kto jeszcze nie był w tak ogromnych długach jak Pani Iwona Wendel (pół miliona zł), nigdy nie będzie wiedział co się wtedy czuje i jak zawalczyć o pełne spokoju życie!

Widziałam już wiele przeróżnych poradników na temat wychodzenia z długów, po przeczytaniu kilku stron tekstu odkładam „lekturkę” na „wieczne nigdy”.

Od razu widać, że te pseudo poradniki, piszą osoby które nigdy nie wdepnęły w prawdziwe poważne długi, skąd w takim razie mogą wiedzieć czym się kierować będąc w tak ciężkiej sytuacji?

…. pytanie zostawiam bez odpowiedzi. Poradnik Pani Iwony jest inny – bo prawdziwy!

15 lat walki z długami

Wielki szmat czasu zmagasz się z długami i podziwiam to, że wciąż masz chęć do walki, aby wyjść z długów całkowicie – na zero. Niestety nie znam szczegółów Twojego zadłużenia, ale chciałabym Ci poradzić, abyś minimalizowała straty poprzez spłacanie najdroższego długu najpierw.

Bardzo także pomaga spisywanie na listę wszystkich swoich długów i ręczne skreślanie ich dług po długu. Nie dość, że mamy wtedy pogląd na wszystkie swoje długi, to jeszcze jesteśmy naocznymi świadkami swojego sukcesu, jak każda skreślona czyt. spłacona pożyczka, przybliża Nas coraz bliżej do całkowitego wyjścia z długów…

Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że po przeczytaniu ebooka Pani Iwony nabierzesz jeszcze większego rozpędu w wychodzeniu z długów!

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...


1 Comment

  1. Tymoteusz Zaleski

    Całkowite pozbycie się długów i wyjście na prostą jest jednym z najpiękniejszych uczuć, nie do opisania. Nawet, jeśli trwanie w długach trwało tylko 2 lata. Zawzięcie się w sobie i osiąganie zamierzonego celu samo w sobie powinno być motorem napędowym.

NAPISZ KOMENTARZ