Wpadłam w długi, dużo spłaciłam, ale też jeszcze dużo do spłacenia

Wpadłam w długi i nie wiem jak z nich wyjść. Tak od 15 lat moje życie to jedna udręka… Chcę z tym skończyć, bo boję się o własne życie, już dużo spłaciłam długów, ale też jeszcze dużo do spłacenia zaległości w ZUS-ie, ugoda w ZUS-ie, chwilówki, prywatny dług… i wcale mało obecnie nie zarabiam, to i tak ciągle się pogrążam.

Bardzo chcę nabyć pani poradnik, ale nie wiem gdzie? no i dodatkowa praca z Panią też mnie interesuje, pozdrawiam Jolanta.


Wpadłam w długi

Poradnik: „Jak wyjść z długów – 12 kroków do wolności” można kupić, klikając w poniższy baner:

ebook-jak-wyjsc-z-dlugow-poradnik-2

“Ten poradnik napisałam po tym, jak wygrałam tę nierówną walkę z długami, a swoją wiedzą podzieliłam się z innymi zadłużonymi, których po drodze poznałam. Wielu poszło za moim przykładem i z tego, co wiem, dziś żyją spokojnie.”

Myślę, że takie poradniki zawsze warte są swojej ceny, bo pisane są doświadczeniem i na podstawie realnych przeżyć. Nikt, kto jeszcze nie był w tak ogromnych długach, jak Pani Iwona Wendel (pół miliona zł), nigdy nie będzie wiedział, co się wtedy czuje i jak zawalczyć o pełne spokoju życie!

Widziałam już wiele przeróżnych poradników na temat wychodzenia z długów, po przeczytaniu kilku stron tekstu odkładam “lekturkę” na “wieczne nigdy”.

Od razu widać, że te pseudo poradniki, piszą osoby, które nigdy nie wdepnęły w prawdziwe poważne długi, skąd w takim razie mogą wiedzieć, czym się kierować będąc w tak ciężkiej sytuacji?

…. pytanie zostawiam bez odpowiedzi. Poradnik Pani Iwony jest inny – bo jest prawdziwy!

15 lat walki z długami

Wielki szmat czasu zmagasz się z długami i podziwiam to, że wciąż masz chęć do walki, aby wyjść z długów całkowicie – na zero. Niestety nie znam szczegółów Twojego zadłużenia, ale chciałabym Ci poradzić, abyś minimalizowała straty poprzez spłacanie najdroższego długu najpierw.

Bardzo także pomaga spisywanie na listę wszystkich swoich długów i ręczne skreślanie dług po długu. Nie dość, że mamy wtedy pogląd na wszystkie swoje długi, to jeszcze jesteśmy naocznymi świadkami swojego sukcesu, jak każda skreślona czyt. spłacona pożyczka, przybliża nas coraz bliżej do całkowitego wyjścia z długów…

Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że po przeczytaniu e-booka Pani Iwony nabierzesz jeszcze większego rozpędu w wychodzeniu z długów!

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

Oceń mój artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Wpis pochodzi z kategorii: ,

O autorze

1 komentarz w “Wpadłam w długi, dużo spłaciłam, ale też jeszcze dużo do spłacenia”
  1. Tymoteusz Zaleski

    Całkowite pozbycie się długów i wyjście na prostą jest jednym z najpiękniejszych uczuć, nie do opisania. Nawet, jeśli trwanie w długach trwało tylko 2 lata. Zawzięcie się w sobie i osiąganie zamierzonego celu samo w sobie powinno być motorem napędowym.

Comments are closed.