Komornik chce zająć dom, oczywiście za dług, zawiedli moi negocjatorzy, dług mój jest bardzo duży, 100.000-110.000 zł, dokładnej sumy nie znam, czy obecnie tylko prawnik może mi pomóc? mam zajecie konta bankowego wiec moje możliwości finansowe są bardzo ograniczone…

Myślę, że w pierwszym rzędzie osób, które tak naprawdę zawiodły, powinieneś znaleźć się Ty mój drogi. Nie wiem jak powstały Twoje długi, czy przez problemy z prowadzeniem firmy, czy zadłużanie się po uszy gdziekolwiek się dało, to już teraz nie ma dużego znaczenia.

Czy prawnik może Ci pomóc? też tego nie jestem pewna, bo dług to dług, co by prawnik nie zrobił, dług nie zniknie.

Nawet negocjacje z wierzycielami będą tu bardzo trudne, bo nie masz w rękawie żadnego asa, żadnej tak naprawdę karty przetargowej.

Skoro jak piszesz, masz obecnie ograniczone pole działania, bo komornik zajął Ci część wynagrodzenia, to nie widzę wielu wyjść z tej sytuacji.

Potrzebujesz po prostu potężnego zastrzyku pieniędzy, pracując w Polsce, jedyny zastrzyk na jaki możesz liczyć, to zastrzyk na ból kręgosłupa – taka prawda.

Nie wiem, może praca za granicą za inną walutę mogłaby Ci jakoś pomóc, ale tu też rozchodzi się o czas jak się domyślam, bo skoro piszesz, że komornik chce zabrać Twój dom, to pewnie sprawa już ruszyła z rozpędu.

Myślę, że powinieneś psychicznie przygotować się na stratę nieruchomości, nie mówię, że tak się stanie, ale po prostu bądź na to przygotowany. Trzymam mocno za Ciebie kciuki i mimo, że Twoje możliwości finansowe są dość ograniczone, to spróbuj jeszcze ponegocjować  z wierzycielem/wierzycielami – może jakimś cudem dojdziecie do porozumienia.

Przygotowane specjalnie dla Ciebie: