Komornik chce zająć dom za dług ponad 100.000 zł

Komornik chce zająć dom, oczywiście za dług, zawiedli moi negocjatorzy, dług mój jest bardzo duży, 100.000-110.000 zł, dokładnej sumy nie znam, czy obecnie tylko prawnik może mi pomóc?

Mam zajęcie konta bankowego, więc moje możliwości finansowe są bardzo ograniczone… boję się tylko o nieruchomość, którą chce zabrać komornik.


Komornik chce zająć dom za dług ponad 100.000 zł

Myślę, że w pierwszym rzędzie osób, które tak naprawdę zawiodły, powinieneś znaleźć się Ty mój drogi. Nie wiem jak powstały Twoje długi, czy przez problemy z prowadzeniem firmy, czy zadłużanie się po uszy gdziekolwiek się dało, to już teraz nie ma dużego znaczenia.

Czy prawnik może Ci pomóc? też tego nie jestem pewna, bo dług to dług, co by prawnik nie zrobił, dług nie zniknie.

Nawet negocjacje z wierzycielami będą tu bardzo trudne, bo nie masz w rękawie żadnego asa, żadnej tak naprawdę karty przetargowej.

Skoro jak piszesz, masz obecnie ograniczone pole działania, bo komornik zajął Ci część wynagrodzenia, to nie widzę wielu wyjść z tej sytuacji.

Potrzebujesz po prostu potężnego zastrzyku pieniędzy, pracując w Polsce, jedyny zastrzyk, na jaki możesz liczyć, to zastrzyk na ból kręgosłupa – taka prawda.

Nie wiem, może praca za granicą za inną walutę mogłaby Ci jakoś pomóc, ale tu też chodzi o czas, jak się domyślam, bo skoro piszesz, że komornik chce zabrać Twój dom, to pewnie sprawa już ruszyła z rozpędu.

Myślę, że powinieneś psychicznie przygotować się na stratę nieruchomości, nie mówię, że tak się stanie, ale po prostu bądź na to przygotowany. Trzymam mocno za Ciebie kciuki i, mimo że Twoje możliwości finansowe są dość ograniczone, to spróbuj jeszcze ponegocjować  z wierzycielem/wierzycielami – może jakimś cudem dojdziecie do porozumienia.

Przygotowane specjalnie dla Ciebie:

Oceń mój artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Wpis pochodzi z kategorii: ,

O autorze