Pismo do spółdzielni o wymianę rur WZÓR

Forum prawneKategoria: Wzór pismaPismo do spółdzielni o wymianę rur WZÓR
Bartoszyna zapytał 3 lata temu

Jak napisać podanie do spółdzielni o wymianę rur w bloku? w jednym z pokojów w rogu idzie kilka rur pionowych, są to rury od C.O (centralne ogrzewanie). Rury od jakiegoś czasu są mokre, skrapla się na nich woda, tzn wydaje mi się, że woda przecieka na łączeniach.

Obawiam się, że może dojść do poważniejszego przecieku i zalania mojego mieszkania i mieszkań które znajdują się pode mną. Aby uniknąć takiej tragedii, chcę napisać pismo do spółdzielni o wymianę rur. Jak takie pismo powinno wyglądać i jak je napisać, żeby szybko te cieknące rury wymienili?

2 odpowiedzi
Grzegorz Szwaciński Personel odpowiedział 3 lata temu

Wzór podania o wymianę rur w bloku pobierzesz poniżej:

Pismo do spółdzielni o wymianę rur wzór

pismo-do-spoldzielni-o-wymiane-rur-wzor-pdf-doc

Pismo do spółdzielni o wymianę rur wzór

Wymiana rur w mieszkaniu, szczególnie tych pionowych ciąży na spółdzielni mieszkaniowej, ponieważ rury te należą właśnie do nich. Zatem w Twoim przypadku złożenie wniosku o wymianę rur jest jak najbardziej zasadne. Co więcej, tak jak piszesz, zignorowanie tego problemu może bardzo szybko przerodzić się w eskalację problemu i zalanie nie tylko Twojego mieszkania, ale także i innych.

W przygotowanym przez nas wniosku znajduje się także przykładowe uzasadnienie.

Podobne tematy:

Klaudia B. odpowiedział 2 lata temu

Dzień dobry, czy spółdzielnia mieszkaniowa “Ochota” z Poznania wymieni mi rury w mieszkaniu na mój wniosek? robimy remont i rury były kiedyś kładzione z wielką niedbałością, mają brzydkie spawy, część z nich zaczyna rdzewieć i w ogóle rury wyglądają bardzo kiepsko. Czy przy okazji remontu w mieszkaniu mogę wystosować prośbę do spółdzielni o wymianę rur w pionach oraz rur poziomych, które prowadzą z pionu do grzejnika? te rury idą pod różnym kontem, każda pod innym, grzejniki wiszą na różnych wysokościach w każdym pokoju – tragedia. Czy uwzględnią mój wniosek?