Nie potrafię wyjść z długów - straciłam prace... co teraz???? • JakwyjśćZdługów.pl
Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem! ebook + Wzory pism

Długi, komornik, firma windykacyjna, wpis w BIK, KRD to ogromny problem, jeśli potrzebujesz darmowej porady, zadaj pytanie ekspertowi. W serwisie znajdziesz także wzory pism, oraz taniej kupisz ebook: Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem – 12 kroków, autorką jest Iwona Wendel – założycielka tego bloga. Zachęcam też do komentowania wpisów! tam także możesz zadawać pytania!

Nie potrafię wyjść z długów – straciłam prace… co teraz????

Witam – mam problem takiego typu iż nie potrafię sobie już poradzić z długami, przez rok chorowałam na kręgosłup itd. długa historia …straciłam normalnie prace… przychodzą pisma itd. Szukam pracy nic… mam dość…

Przykro mi słyszeć, że przez chorobę straciłaś pracę, i to jeszcze w momencie kiedy najbardziej jej potrzebowałaś, czyli w trakcie spłacania długów.

Tak to zawsze jest, wszystko jest dobrze jak jest dobrze, zadłużamy się z przekonaniem, że praca będzie zawsze i zawsze będziemy w 100%-wej formie, jednak tak nie jest prawda? niewiele wystarczy, aby nasz budżet domowy posypał się jak domek z kart

…anyway

Mam nadzieję, że już wszystko z Twoim kręgosłupem jest w porządku i na nowo możesz zacząć szukać pracy, bo jest to jedyna realna opcja na wyjście z długów, niestety nie ma tu drogi na skróty.

Nic nie pomoże Ci w wychodzeniu z długów tak bardzo, jak stałe, stabilne i przewidywalne źródło dochodu. Dlatego tu i teraz namawiam Cię, abyś nie załamywała rąk tracąc całą motywację i optymizm, tylko żebyś jak najszybciej znalazła nowe zatrudnienie.

Na tą chwilę, liczy się dla Ciebie każda złotówka, więc zbytnio nie „przesmradzaj” w wyborze pracodawcy, cel jaki musisz przed sobą postawić, to jak najszybsze znalezienie pracy i stałego źródła dochodu!

Gdy już ją znajdziesz, nie przestawaj szukać nowej – lepiej płatnej pracy. Mając przecież pracę, możesz wciąż umawiać się na spotkania rekrutacyjne – postępuj w ten sposób, dopóki nie znajdziesz satysfakcjonującego zajęcia za dobre pieniądze.

Rozważ też nadgodziny gdy już tą pracę znajdziesz (oczywiście jeśli zdrowie Ci na to pozwoli), także jeśli będziesz się czuła na siłach, to poszukaj pracy dodatkowej, np. w weekendy, która znacznie przyspieszy wychodzenie z długów.

Musisz także nawiązać kontakt ze swoimi wszystkimi wierzycielami, aby nie dopuścić do windykacji czy komornika. Kontaktując się z firmami pożyczkowymi, wyjaśnij całą zaistniałą sytuację i powód opóźnienia z wpłatami rat za pożyczki.

Nie gwarantuję, że coś ugrasz takim działaniem, bo niektóre firmy pożyczkowe mają dłużnika gdzieś i żadne tłumaczenie tu nie pomoże – ale hej? warto spróbować prawda? to Cię nic nie kosztuje!

Jeśli potrzebujesz jeszcze większego zastrzyku motywacji, to koniecznie przeczytaj absolutnie obowiązkową lekturę dla każdego dłużnika, który znalazł się w finansowych tarapatach. Jest to ebook który napisała Pani Iwona Wendel, nosi on nazwę „Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem – 12 kroków do wolności„.

Ebook to aż 92 strony porad, jak poradzić sobie z długami, Pani Iwona Wendel poradziła sobie z długami na prawie pół miliona złotych, zobacz jak to zrobiła… warto podążać tą drogą co Ona…

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...


2 komentarzy

 1. Avatar

  Kaśka

  Proszę o poradę co mam zrobić. Spłacam 2 pożyczki, teraz straciłam pracę. Chwilowo nie mogę podjąć innej, bo mam problemy zdrowotne. Co mam zrobić? Jak wyjsc z długów?

  • Janina Gołębiecka

   Janina Gołębiecka

   Niewiele się da tak naprawdę w tej sytuacji zrobić moja droga. Musisz przede wszystkim powiadomić obie firmy pożyczkowe, że masz problemy zdrowotne i w najbliższym okresie nie będziesz w stanie regulować na bieżąco rat pożyczek. Zobacz jak na tę wieść zareagują obie firmy pożyczkowe.

NAPISZ KOMENTARZ