Chciałabym szybko gdzieś dorobić, żeby już nie brać pożyczki…

Szanowna Pani, weszłam na Pani bloga i mnie bardzo zaciekawił. Sama jestem w trudnej sytuacji materialnej. Bo wypłaty mi już brakuje na wydatki a wydatków coraz więcej.

Chciałabym szybko gdzieś dorobić, żeby już nie brać pożyczki. Bo jak tylko brakowało mi na jakieś wydatki (np. ortodonta), to brałam chwilówki i tak przez rok już nie brałam, bo nie potrzebowałam, a od października zaczęłam studia, opłaty za kanałowe leczenie i tak brałam pożyczkę w październiku, a w listopadzie kolejna, żeby spłacić poprzednią.

Aż do dzisiaj. Na dzień dzisiejszy nie mam już pożyczek, ale potrzebuje gotówki, bo pasuje mi kupić jakieś upominki dla rodziny, i mam wesele kuzynki i też muszę dać pieniążki. A nie chce kolejny raz się zadłużać.

Niech mi Pani doradzi jak mam zarobić pieniądze dodatkowo? Pisałam ogłoszenia na stronach, że mogę komuś pomóc w sprzątaniu na święta, czy inne pomoce. Ale nikt mi niestety nie odpisał.

Myślę zrezygnować ze studiów, bo co miesiąc 600 zł muszę płacić. A na dzień dzisiejszy moja wypłata zniknęła. Tylko że ja nie jestem rozrzutna. Jak dostaję wypłatę, to wydaje na to, co akurat mi trzeba.

Nie wymyślam zakupów itp. Jak można dorobić dodatkowe pieniądze? Pozdrawia bardzo serdecznie. Czekam z niecierpliwością M odpowiedź od Pani. Monika P.


Jak zarobić dodatkowe pieniądze do wypłaty?

Bardzo dobrze, że nie jesteś rozrzutna, to fundament dobrze prosperującej i obrotnej osoby, która dobrze zna wartość pieniądza! takie cechy bardzo dobrze rokują Ci na przyszłość!

Spróbuj nie rezygnować ze studiów, podsunę Ci wiele sposobów jak zarobić dodatkową kasę! <— kliknij ten artykuł. Może się też zdarzyć, że jeśli któryś z pomysłów szczególnie przypadnie Ci do gustu, to być może stanie się on Twoim głównym zajęciem… i sposobem na życie? dlaczego nie prawda?

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

Oceń mój artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Wpis pochodzi z kategorii: ,

O autorze

1 komentarz w “Chciałabym szybko gdzieś dorobić, żeby już nie brać pożyczki…”
  1. Mam długi w bankach i pożyczki pozabankowe, to co zarobię spłacam długi, ale nie wszystkie bo nie wystarcza z całej pensji na wszystko, podejmuje czasem dodatkowa pracę ale i tak to jest za mało żeby wszystko spłacić, nie wiem jakiej dodatkowej pracy szukać żeby mi na wszystko wystarczało i jeszcze na życie których nie mam.

    Żyję na walizkach, bo nie stać mnie na wynajem, pieniądze mam tylko przez chwilę, co rano wstaje wściekła że po co to wszystko skoro i tak ciągle jestem w dołku, a potem idę do pracy, pracuje i myślę jak z tego wyjść i nic nie wymyśle i wracam zmęczona i zmartwiona, i tak codziennie. Chcę to zmienić, czy jest w ogóle jakieś wyjście z tego?

Comments are closed.