Konto bez komornika na 2018 r? SPRAWDŹ co warto wybrać! • JakwyjśćZdługów.pl

Zobacz jak wyjść z długów! jak oszczędzać i jak zarobić pieniądze!

Każdy dług jest zły! ZOBACZ jak wyjść z długów, jak oszczędzać i jak zarobić pieniądze na spłatę zadłużenia! Jak się pozbyć długów komorniczych. Co to jest pętla zadłużenia – jak jej uniknąć i jak wyjść z zadłużenia!

Konto bez komornika na 2018 r? SPRAWDŹ co warto wybrać!

Jakiego konta nie zablokuje komornik w 2018 roku? Jeśli szukasz konta bezpiecznego od komornika to polecam Ci SKRILL! Wiem jak ważny jest dostęp do własnej gotówki i wiem jak boli kiedy komornik wchodzi na konto by je zablokować. Czas znaleźć miejsce gdzie nasze środki pieniężne będą pod ręką a jednocześnie wolne będą o zajęcia komorniczego.

Co to jest Skrill?

Jest to bardzo duża światowa instytucja finansowa która współpracuje z MasterCard. Firma Skrill zarejestrowana jest w Wielkiej Brytanii i od kiedy powstała (2001r) obsługuje ponad 36 milionów użytkowników!

karta-skrill

skrill-konto-wolne-od-komornika

Jak działa Skrill?

konto-bez-komornika-skrill

Funkcjonowanie Skrilla jest całkowicie legalne, firma jest zupełnie bezpieczna i legalna, czego dowodem jest aż 36 milionów aktywnych użytkowników!

Konto bez komornika? wybierz Skrill

Założenie konta bezpiecznego przed komornikiem jest szybkie i na dodatek proste. Do wyboru mamy aż 40 walut, w tym PLN (o jakie szczęście;).

Nie dość, że można korzystać z karty płatniczej płacąc online za zakupy czy np. w spożywczym sklepie stacjonarnym, to jeszcze można wyobraźcie sobie wyciągnąć pieniądze z bankomatu! ot tak!

Jak założyć konto Skrill?

Wchodzimy na stronę główną Skrill i klikamy przycisk REJESTRACJA, który znajduje się w górnym prawym rogu:

rejestracja-w-skrill

… po kliknięci przycisku REJESTRUJ, należy wypełnić kilka pól:

konto-bez-wiedzy-komornika-skrill

… następnie po wpisaniu e-maila i hasła, Skrill poprosi Nas o uzupełnienie danych osobowych:

konto-bez-komornika-skrill

… teraz po kliknięciu przycisku „dalej” musisz wybrać walutę jaką Twoje konto w Skrill-u będzie obsługiwało. Wybieramy oczywiście Polski Złoty (PLN).

konto-bez-komornika-2018

Teraz nadszedł czas aby podać Nasze aktualne dane adresowe:

jakiego-konta-nie-zajmie-komornik

UWAGA: podając kod pocztowy do Twojej miejscowości, podaj go w formacie bez „-” myślnika, przykład poniżej:

rejestracja-w-skrill

Ostatnim krokiem będzie podanie numeru telefonu:

jakie-konto-żeby-nie-wiedział-komornik

Gratulacje, masz już założone konto w Skrill, konto bez OGNIVO, którego komornik nie namierzy choćby starał się nie wiem jak…

skrill-konto-bez-ognivo

Wystarczy jeszcze tylko, że wejdziesz na swój e-mail i klikniesz link aktywujący konto w Skrill-u.

potwierdzenie-email-skrill

Po kliknięciu w zaznaczony czerwoną strzałką link, zostaniecie przekierowani do strony logowania systemu Skrill:

konto-bez-ognivo

Karta do konta Skrill jest?

Konto bez komornika Skrill nie będzie w 100% poręczne i funkcjonalne jeśli nie zamówisz sobie karty płatniczej. Żeby zamówić kartę płatniczą w systemie Skrill, należy na stronie głównej po zalogowaniu, kliknąć:

„Karta przedpłacona Skrill”

Żeby zamówić kartę przedpłaconą Skrill, musisz wcześniej zasilić sobie konto w systemie, ponieważ zamówienie katy jest odpłatne.

Skrill – ile kosztuje konto bez komornika?

Bycie użytkownikiem systemu Skrill jest zupełnie bezpłatne, nie płaci się żadnych miesięcznych opłat za prowadzenie rachunku.Jedyna opłata o której wiem, to opłata za wydanie karty przedpłaconej oraz coroczna opłata za jej utrzymanie.

Warto wiedzieć, że pobierając pieniądze z bankomatu, Skrill pobiera 1,75% prowizji od wypłaconej kwoty.

Natomiast przelew środków na konto Skrill, czy płacenia kartą w stacjonarnych sklepach czy online – jest zupełnie darmowe!

Skrill – pewne ograniczenie

Jako, że Skrill musi respektować brytyjskie prawo, to zasilenie konta w systemie może odbywać się jedynie z dwóch źródeł:

  • musi to być konto bankowe właściciela Skrill-a (te same dane osobowe)
  • lub przelew od innego użytkownika Skrill.

A więc jeśli myślisz o tym, aby przechytrzyć komornika i przelewać pieniądze wprost od pracodawcy na konto Skrill, to jest to niestety niemożliwe. No chyba, że Twój pracodawca również jest użytkownikiem Skrill-a :-) wtedy droga otwarta…

Jakiego konta nie zablokuje komornik?

A więc warto przede wszystkim pamiętać, że konto w Skrill to konto wolne od komornika, jest to konto bez OGNIVO, czyli komornik szukając Twojego konta w systemie OGNIVO nie znajdzie go! Możesz śmiało obracać SWOIMI środkami pieniężnymi!

Wiesz już jak bronić się przed komornikiem, ku Twojej uciesze, pragnę poinformować, że wkrótce pojawią się kolejne poradniki na przechytrzenie komornika.

Koniecznie przeczytaj o:

1 Udostępnień

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...

PORADNIK:JAK NIE PŁACIĆ DŁUGÓW?

Zobacz co robić, żeby uniknąć płacenia długów! tylko LEGALNE SPOSOBY!

1 Comment

  1. tyczek

    Jeśli masz komornika znam lepszy sposób niż skrill. napisz do mnie na maila a powiem ci jak założyć inne darmowe konto bez systemu ognivo.

NAPISZ KOMENTARZ