Mam [PROBLEM] z uzyskaniem pożyczki - potrzebuję szybko gotówki! • JakwyjśćZdługów.pl
Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem! ebook + Wzory pism

Długi, komornik, firma windykacyjna, wpis w BIK, KRD to ogromny problem, jeśli potrzebujesz darmowej porady, zadaj pytanie ekspertowi. W serwisie znajdziesz także wzory pism, oraz taniej kupisz ebook: Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem – 12 kroków, autorką jest Iwona Wendel – założycielka tego bloga. Zachęcam też do komentowania wpisów! tam także możesz zadawać pytania!

Mam [PROBLEM] z uzyskaniem pożyczki – potrzebuję szybko gotówki!

Witam serdecznie, mam problem z uzyskaniem pożyczki, mam zadłużenie i wpis w BIK-i i komornika, potrzebuję szybko gotówki, jestem osobą która pracuje – proszę jak najszybciej o pomoc! Agnieszka P.

Na wstępie zachęcam Cię Agnieszko, abyś przeczytałam poradnik który napisałam:

ODMOWA udzielenia kredytu? – sprawdź te 19 FAKTORÓW!

Jeśli poznasz powody dla których banki, czy firmy pożyczkowe odrzucają wnioski o kredyt czy pożyczkę, będziesz wiedziała jak przygotować się następnym razem do aplikowania o pożyczkę, dlatego koniecznie przeczytaj powyższy wpis!

Większą natomiast część mojej odpowiedzi na Twoje zapytanie, chciałabym poświęcić temu co napisałaś, mianowicie posiadasz:

Czy myślisz, że nadal sensownym jest zadłużanie się jeszcze bardziej? przecież widać gołym okiem, że wszystkie znaki na niebie i ziemi, aż krzyczą do Ciebie, że już zadłużyłaś się wystarczająco?

Przecież masz komornika, masz inne długi które powinny być spłacone a nie są, nawet już postarałaś się o złą historię kredytową w BIK, czy nie uważasz, że już dawno temu przeholowałaś z pożyczkami i nie możesz więcej zadłużać się?

Tak naprawdę, tytuł Twojej wiadomości nie powinien brzmieć: „mam problem z uzyskaniem pożyczki” a: mam problem z zadłużaniem się! – sorry za szczerość, ale tak jest…

Myślę, że powinnaś wreszcie zejść na ziemię i zdać sobie sprawę z powagi sytuacji w której się znajdujesz. Długi które obecnie posiadasz piętrzą się i lada moment zwali Ci się na głowę armia komorników i windykatorów, którzy wcale nie są dalecy od nękania Ciebie na różne sposoby, abyś wreszcie spłaciła swoje długi!

Szansa na pożyczkę

Jeśli dłużej poszukasz, to zapewne znajdziesz jakieś podejrzane firmy pożyczkowe, które złupią Cię na wysokim RRSO. Pożyczki dla osób zadłużonych są tak horrendalnie drogie, że to jest nie do pomyślenia, aby ktoś się na nie w ogóle decydował – a jednak! znajdują się i tacy…

Mam nadzieję, że nie padniesz ofiarą podejrzanego typka z ogoloną głową, który wciśnie Ci pożyczkę przez którą stracisz cały swój dobytek, bo takich historii po internecie i telewizji krąży bardzo wiele.

Sama popatrz na te oferty:

pożyczki-od-osób-prywatnych

Podejrzane pożyczki od osób prywatnych

  • Minimum formalności?
  • pożyczka bez BIK do 25.000 zł?
  • udzielę szybko?
  • pożyczka pod zastaw do 100 tys zł?
  • albo udzielę pożyczki z komornikiem?

Apeluję do Ciebie, abyś w swojej obecnej sytuacji finansowej nie zadłużała się więcej, wielokrotnie już pisałam i doradzałam jak zacząć wychodzenie z długów, przeszukaj Nasz blog, to na pewno znajdziesz ciekawą inspirację.

Warto też przeczytać historię byłej dłużniczki Pani Iwony Wendel, która poradziła sobie z długiem sięgającym pół miliona złotych. Ebook możesz dostać tutaj. Trzymam za Ciebie kciuki wierzę, że pójdziesz po rozum do głowy i skończysz z zapożyczaniem się!

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...


1 Comment

  1. A79

    Zadzwoniłam do Państwa by sprawdzić czy dostanę pożyczkę, przedstawiciel powiedział ze mam zdolność kredytową, a teraz dostałam SMS-a ze jest odmowa. Dlaczego?

NAPISZ KOMENTARZ