Mam [PROBLEM] z uzyskaniem pożyczki – potrzebuję pieniędzy!

Witam serdecznie, potrzebuję pieniędzy, a mam problem z uzyskaniem pożyczki, mam zadłużenie i wpis w BIK-u i komornika, potrzebuję szybko pieniędzy, jestem osobą, która pracuje – proszę jak najszybciej o pomoc! Agnieszka P.


Problem z uzyskaniem pożyczki

Na wstępie zachęcam Cię Agnieszko, abyś przeczytała poradnik, który napisałam: Powody, dla których bank odmawia kredytu.

Jeśli poznasz powody, dla których banki, czy firmy pożyczkowe odrzucają wnioski o kredyt, czy pożyczkę, będziesz wiedziała jak przygotować się następnym razem do aplikowania o pożyczkę, dlatego koniecznie przeczytaj powyższy wpis!

Większą natomiast część mojej odpowiedzi na Twoje zapytanie, chciałabym poświęcić temu, co napisałaś, mianowicie posiadasz:

Czy myślisz, że nadal sensownym jest zadłużanie się jeszcze bardziej? przecież widać gołym okiem, że wszystkie znaki na niebie i ziemi, aż krzyczą do Ciebie, że już zadłużyłaś się wystarczająco?

Przecież masz komornika, masz inne długi, które powinny być spłacone, a nie są, nawet już postarałaś się o złą historię kredytową w BIK, czy nie uważasz, że już dawno temu przeholowałaś z pożyczkami i nie możesz więcej zadłużać się?

Tak naprawdę, tytuł Twojej wiadomości nie powinien brzmieć: „mam problem z uzyskaniem pożyczki” a: mam problem z zadłużaniem się! – sorry za szczerość, ale tak jest…

Myślę, że powinnaś wreszcie zejść na ziemię i zdać sobie sprawę z powagi sytuacji, w której się znajdujesz. Długi, które obecnie posiadasz, piętrzą się i lada moment zwali Ci się na głowę armia komorników i windykatorów, którzy wcale nie są dalecy od nękania Ciebie na różne sposoby, abyś wreszcie spłaciła swoje długi!

Szansa na pożyczkę

Jeśli dłużej poszukasz, to zapewne znajdziesz jakieś podejrzane firmy pożyczkowe, które złupią Cię na wysokim RRSO. Pożyczki dla osób zadłużonych są tak horrendalnie drogie, że to jest nie do pomyślenia, aby ktoś się na nie w ogóle decydował – a jednak! znajdują się i tacy…

Mam nadzieję, że nie padniesz ofiarą podejrzanego typka z ogoloną głową, który wciśnie Ci pożyczkę, przez którą stracisz cały swój dobytek, bo takich historii po internecie i telewizji krąży bardzo wiele.

Sama popatrz na te oferty:

pożyczki-od-osób-prywatnych
Podejrzane pożyczki od osób prywatnych
  • Minimum formalności?
  • pożyczka bez BIK do 25.000 zł?
  • udzielę szybko?
  • pożyczka pod zastaw do 100 tys. zł?
  • albo udzielę pożyczki z komornikiem?

Apeluję do Ciebie, abyś w swojej obecnej sytuacji finansowej nie zadłużała się więcej, wielokrotnie już pisałam i doradzałam jak zacząć wychodzenie z długów, przeszukaj nasz blog, to na pewno znajdziesz ciekawą inspirację.

Warto też przeczytać historię byłej dłużniczki Pani Iwony Wendel, która poradziła sobie z długiem sięgającym pół miliona złotych. E-book możesz dostać tutaj.

konsolidacja-chwilowek-dla-zadluzonych

Trzymam za Ciebie kciuki i wierzę, że pójdziesz po rozum do głowy i skończysz z zapożyczaniem się!

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

Oceń mój artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Wpis pochodzi z kategorii: ,

O autorze

4 komentarzy w “Mam [PROBLEM] z uzyskaniem pożyczki – potrzebuję pieniędzy!”
  1. Zadzwoniłam do Państwa by sprawdzić czy dostanę pożyczkę, przedstawiciel powiedział ze mam zdolność kredytową, a teraz dostałam SMS-a ze jest odmowa. Dlaczego?

  2. jestem zadłużony i nie mogę dostać pożyczki, a potrzebuje ją jeszcze dzisiaj.

  3. Witam. Mam problem z uzyskaniem pożyczki. Jestem osobą z negatywnym wpisem w bazach. Pracuję tylko na czarno. Jedynym udokumentowanym dochodem jest 500+ oraz świadczenia rodzinne. Chciałabym pożyczyć pieniądze od osoby prywatnej (3000 zł na 6 miesięcy), lecz nie wiem jak to zrobić. Dodam, że składałam już wnioski o pożyczkę w kilkunastu parabankach, lecz każdy mi odmawia.

  4. Potrzebuje pożyczki, a jednak jestem bardzo zadłużona, nie wiem co mam robić, bo wpadłam w spirale chwilówek. Mam trójkę małych dzieci, gdzie i kto może mi pomóc? już sama nie wiem, jestem zdesperowana , wypróbuje każdy wariant, żeby tylko wyjść na prostą. Naprawdę potrzebuje pomocy, chcę skończyć już z tymi długami.

Comments are closed.