Wniosek do wierzyciela o odstąpienie od egzekucji komorniczej

Witam, chcę pobrać wzór pisma do wierzyciela o odstąpienie komornika od egzekucji komorniczej. Mam 2 komorników i chciałbym wycofać te zajęcia kontaktując się z wierzycielem za pomocą tego wniosku, jeden dług jest za nieopłacony mandat, kwota ze 150 zł wzrosła do 700 zł, i drugi dług to sprawa sporna z siecią Play.

Z Play wykazałem chęć dogadania się, oni sprzedali dług – kolejny wierzyciel wysyłał listy na nieaktualny adres (dom rodzinny, gdzie jestem 2 razy do roku) i też toczy się wobec mnie egzekucja komornicza.


Witaj, aby pobrać wzór wniosku do wierzyciela o odstąpienie od egzekucji komorniczej, musisz kliknąć w przycisk “Kup dostęp do wzoru”

Wniosek do wierzyciela o odstąpienie od egzekucji komorniczej

Wniosek-do-wierzyciela-o-zawieszenie-odstąpienie-od-egzekucji-komorniczej-wzor-pdf-doc

Wniosek do wierzyciela o zawieszenie/odstąpienie od egzekucji komorniczej

Następnie po kliknięciu jeszcze raz w ten sam przycisk, zostaniesz przekierowany do strony płatności, wzór tego wniosku kosztuje jedynie 10 zł. Wniosek jest jest sprawdzonym wzorem, bo jest wielokrotnie pobierany.

Oczywiście warto zdecydować się na kontakt z wierzycielem i poproszenie go, aby odstąpił od egzekucji komorniczej którą wobec Ciebie wytoczył, spłacając dług przez komornika tracisz więcej, bo komornik nalicza sobie opłaty egzekucyjne.

Trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie wniosku!

Artykuły, które powinieneś również przeczytać:

Oceń mój artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Wpis pochodzi z kategorii: ,

O autorze