Zadłużyłam się na 50 tys zł. Czy dostanę kredyt konsolidacyjny?

Zadłużyłam się na 50 tys. zł i potrzebuje pomocy, jak mogę wyjść z długów? Straciłam w Polsce pracę, dopóki pracowałam, pomału spłacałam zobowiązania, a teraz nie mam z czego.

Podjęłam niedawno pracę w Niemczech od 3 tyg. tu pracuje a umowę mam do 31.7.2018. I potrzebna jest mi pilnie pożyczka na 50 tys., żeby spłacić wszystkie dotychczasowe zobowiązania i mieć tylko jedną ratę.

Mam komornika na polskim koncie jestem w BIK-u. A w Polsce już na razie nie dostanę żadnej pożyczki. I proszę o radę: jak mogę z tego wyjść.

Jak na dochód niemiecki mogę dostać pożyczkę, żeby wszystkie zobowiązania spłacić i mieć jedną ratę? Pozdrawiam.


Zadłużyłam się

Myślę, że postąpiłaś bardzo mądrze i trzeźwo wyjeżdżając szybko z Polski, gdy straciłaś pracę. W ten sposób wciąż możesz regulować raty długów, które zaciągnęłaś…

Strata pracy w okolicznościach, kiedy jest na głowie do spłacenia dług/długi, potrafi dać mocno w kość i wywołać konwulsje na myśl o tym, skąd teraz wziąć pieniądze na bieżące raty pożyczek…

Pracując za granicą, za Euro, jesteś w stanie naprawdę wyjść na prostą… nie potrzebujesz nawet do tego żadnego kredytu na konsolidację długów! Niewiele Tobie da fakt, że będziesz płacić jedną ratę zamiast np. 5? (nie wiem, ile masz pożyczek).

Kredyt konsolidacyjny też potrafi być drogi, szczególnie dla osób zadłużonych, gdzie pojawia się ryzyko, że klient po raz kolejny nie wywiąże się na czas ze zobowiązania.

Nawet przy Twojej obecnej sytuacji finansowej, nie masz szans wg mnie na jakikolwiek kredyt, w jakimkolwiek banku. Nie dość, że nie masz zdolności kredytowej, nie masz stałego polskiego dochodu, to jeszcze jesteś w BIK-u jako osoba zadłużona – banki to widzą.

Konsekwentne spłacanie długów

Pozostaje Ci moja droga zejście na ziemię i opracowanie planu spłaty zadłużenia. Skup się także na wykonywanej pracy, aby jej nie stracić, umowę o pracę masz do końca lipca tego roku, więc jest jeszcze sporo czasu. Odkładaj, co tylko się da, spłacaj swoje długi, szlifuj Niemiecki i zostań pracownikiem roku w firmie, w której pracujesz.

To wszystko po to, aby przedłużyli Ci umowę o prace na kolne miesiące, zarabianie w Euro jest w stanie wyciągnąć Cię z długów, których narobiłaś! osoby pracujące w Polsce za najniższą krajową nie mają takiego komfortu jak Ty teraz…

Doceń swoje zarobki, oszczędzaj, jak tylko się da i spłacaj swoje zadłużenie, a pod koniec roku będzie wolna od wszelkiego zadłużenia i znów będziesz mogła oddychać pełną piersią, bez obaw o terminy rat pożyczek, czy nękającą firmę windykacyjną

Wyjdziesz na prostą, tylko zostań tam, gdzie jesteś i rób to, co do tej pory robisz. Trzymam za Ciebie kciuki bardzo mocno, jeśli chcesz się ze mną skontaktować, to pisz w komentarzu pod tym artykułem.

E-book Pani Iwony Wendel

Jeśli nadal nie potrafisz ułożyć planu na wyjście z długów i brakuje Ci motywacji, to w tym miejscu polecę Ci wspaniały e-book Pani Iwony Wendel, e-book nosi nazwę: Jak wyjść z długów 12 kroków do wolności. Dzięki niemu odzyskasz wiarę w siebie, inaczej spojrzysz na długi i uporasz się ze swoim zadłużeniem.

Jest to jedyna polska publikacja dotycząca spłaty zadłużenia. Autorka Pani Iwona Wendel uporała się z długami sięgającymi 500.000 zł, a wiedzę i doświadczenie, które zdobyła, przelała na papier. Naprawdę warto ten e-book przeczytać, bo jest to obowiązkowa lektura dla każdego, kto pragnie wyjść z długów!

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

Oceń mój artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Wpis pochodzi z kategorii: , ,

O autorze