Jak napisać wniosek o zaświadczenie o studiowaniu? WZÓR

Kategoria: Wzór pismaJak napisać wniosek o zaświadczenie o studiowaniu? WZÓR
Iza D. zapytał 5 miesięcy temu

Witam serdecznie! Jak napisać podanie o wydanie zaświadczenia o studiowaniu? potrzebuję zaświadczenie, że jestem studentem i że się uczę. Czy dostanę takie zaświadczenie od ręki? czy po złożeniu podania o wydanie zaświadczenia czeka się ileś dni? nie ukrywam, że zaświadczenie o studiowaniu potrzebuję od ręki raczej.

Jak to wygląda na uczelniach, ktoś może poradzić mi jak napisać takie podania albo najlepiej jakbym dostała wzór podania o wydania zaświadczenia o studiowaniu – z góry bardzo dziękuję!

4 odpowiedzi
Grzegorz Szwaciński Personel odpowiedział 5 miesięcy temu

Witaj Iza!

Wniosek o zaświadczenie o studiowaniu w większości przypadków skutkuje wydaniem zaświadczenia o byciu studentem od ręki, nie trzeba więc czekać kilku dni, aby takie zaświadczenie z uczelni otrzymać.

Najczęściej wygląda to tak, że Pani w sekretariacie, gdy otrzyma od Ciebie podanie o wydanie zaświadczenia o studiowaniu, sprawdza w systemie na komputerze czy jesteś na liście studentów, jeśli widnieje tam Twoje nazwisko, drukowany jest dokument, którym będziesz się mogła posługiwać. Wzór podania pobierzesz poniżej:

Podanie o wydanie zaświadczenia o studiowaniu – wzór

Lucjan Z. odpowiedział 4 miesiące temu

Dzień dobry, ja też potrzebuję zaświadczenie o studiowaniu, czy w takim razie muszę złożyć wniosek na uczelnię, którego wzór znajduje się u góry? zaświadczenie o studiowaniu potrzebuję jak najszybciej, bo pobieram świadczenie i urząd chce pisemne potwerdzenie, że studiuję.

Grzegorz Szwaciński Personel odpowiedział 2 miesiące temu

Koldra odpowiedział 3 tygodnie temu

Złożyłem wniosek o zaświadczenie o studiowaniu i czytam sobie komunikat, który wisi:

Zaświadczenia wystawia się w ciągu 7 dni od daty złożenia wniosku.

Tak jest napisane na uczelni w sekretariacie, byłem w siódmym dniu, ale zaświadczenia jeszcze nie mieli. Także z tymi zapisami to różnie bywa.

Twoja odpowiedź