Podanie o przydzielenie dziecka do konkretnego nauczyciela wzór

Forum prawneKategoria: Wzór pismaPodanie o przydzielenie dziecka do konkretnego nauczyciela wzór
Małgorzata Buszka zapytał 2 lata temu

Drodzy Państwo, jak napisać podanie o przydzielenie dziecka do konkretnego nauczyciela? moje dziecko wyjątkowo dobrze radzi sobie w szkole gdy uczone jest przez jednego nauczyciela, jakby lepiej się dogadywali.

Czy mogę napisać do dyrektora szkoły pismo, w którym poproszę, by przydzielono dziecko do konkretnego nauczyciela? bardzo mi na tym zależy, bo zależy mi na dobru dziecka. Jeśli to możliwe, proszę o wzór takiego pisma. Pozdrawiam Małgorzata.

1 odpowiedzi
Grzegorz Szwaciński Personel odpowiedział 2 lata temu

Witaj,

jako rodzic /opiekun prawny dziecka uczącego się w danej szkole, jak najbardziej masz prawo wnioskować o przydzielenie swojego dziecka w danym roku szkolnym do konkretnego nauczyciela, który Twoim zdaniem najlepiej sprawdzi się w roli pedagoga / nauczyciela prowadzącego / wychowawcy.

Oczywiście pismo takie kieruje się do dyrektora szkoły, natomiast aby podanie wywołało oczekiwane skutki prawne, powinno spełniać pewne formalne wymagania. Dlatego, aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma, przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór podania, które pobierzesz poniżej:

Podanie o przydzielenie dziecka do konkretnego nauczyciela wzór

podanie-o-przydzielenie-dziecka-do-konkretnego-nauczyciela-wzor

Podanie o przydzielenie dziecka do konkretnego nauczyciela wzór

Wzór podania o przydzielenie dziecka do konkretnego nauczyciela wystarczy jedynie wypełnić swoimi i dziecka danymi, oraz danymi dyrektora szkoły i samego nauczyciela, do którego nasze dziecko powinno zostać przypisane.

Pozdrawiam i powodzenia!

Podobne wzory pism: