Mam długi nie do spłacenia – co MI Pani poradzi?

Mam długi nie do spłacenia co robić? Będę spłacać długi do końca życia. W sumie mam zadłużenia chyba z 200 tys. ale długi nadal rosną. Na razie jest dwóch komorników. Mój były na szczęście jeszcze nie wie.

Jestem współwłaścicielką mieszkania (48 m). Żyję w chronicznym lęku. Nie wiem co robić. Chcę chronić byłego (jest inwalidą) oraz bliskich. Teraz zostaje mi 1500 zł.


Długi nie do spłacenia – co robić?

No chyba zgodzisz się ze mną, że trochę późno na przebudzenie i wyciąganie wniosków prawda? Długi na 200.000 zł musiałaś budować ładne kilka lat, czy po drodze nie przyszło Ci do głowy, że coś dzieje się nie tak jak powinno? że wciąż żyjesz na kredyt?

Jeśli masz dwóch komorników, to koniecznie sprawdź termin: zbieg egzekucji komorniczych, czy czasem nie jest tak, że obaj komornicy potrącają Ci jakieś kwoty z tego samego źródła pieniędzy!?

Jeśli jesteś współwłaścicielką mieszkania, to niestety, ale gdy przestaniesz płacić ustalone raty, lub któryś z komorników będzie czuł niedosyt, to Twój udział w 1/2 mieszkania, trafi na licytację komorniczą.

Szczęście w nieszczęściu, że rzadko kiedy znajdują się chętni na zakup tylko części udziałów w licytowanym mieszkaniu, ponieważ taka transakcja rodzi wiele komplikacji z zarządzaniem tylko połową mieszkania.

Co innego, jeśli byłoby to tylko i wyłącznie Twoje mieszkanie, wtedy chętni na zakup na licytacji komorniczej, na pewno by się znaleźli… zachęcam Cię teraz do przeczytania artykułu: Czym jest egzekucja komornicza z nieruchomości – ETAPY.

Niestety nie napisałaś nic na temat swoich dochodów, rodzaju umowy o pracę ani innych ważnych szczegółów, dlatego nic ponadto co napisałam, nie jestem w stanie więcej Ci doradzić.

“Nie jestem w stanie spłacić długów”…

Polecę Ci jeszcze obowiązkową lekturę do przeczytania, e-book napisała była dłużniczka, Pani Iwona Wendel, autorce e-booka udało się wyjść z długów, które sięgały prawie pół miliona złotych, więc jak widzisz, z niemal każdego długu można wyjść!

jak-wyjsc-z-chwilowek

E-book nazywa się: Jak wyjść z długów – 12 kroków do wolności <– i możesz kupić tutaj (jest jeszcze promocja).

Koniecznie przeczytaj również:

Oceń mój artykuł:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Wpis pochodzi z kategorii: ,

O autorze

4 komentarzy w “Mam długi nie do spłacenia – co MI Pani poradzi?”
  1. Witam informowałam komornika poprzez kontakt mailowy, że zmienił się wierzyciel i że czynności egzekucyjne są na nowo podjęte, pisałam też do wierzyciela w sprawie możliwości spłaty w ratach, również do komornika, komornik odpisał, że mam spłacać regularnie w ratach miesięcznych czy mam rozumieć że nic więcej mi nie grozi czyli zajecie pensji czy blokada konta bankowego?

  2. Piszecie państwo że pomaganie wyjść z długów ale niestety nie wszystkim bo żebyście mogli pomóc to musiałabym mieć nieruchomości i samochód za 200000 tysięcy. Ale niestety żebym to miała nie miałabym długów i nikogo nie prosiłbym o pomoc . Więc piszcie żeby dzwonili ludzie któż mają coś cennego co mogą dać pod zastaw. Oszczędziłoby to czasu i państwu i nam.

    1. Janina Gołębiecka

      Droga Ewo, blog na którym piszesz, to jest blog który pomaga dobrą radą, a nie środkami finansowymi. Nie jesteśmy firmą pożyczkową. Piszemy porady jak wyjść z długów i jak radzić sobie z firmą windykacyjną i komornikiem. Nie wiem gdzie przeczytałaś wzmiankę o zastawie pod pożyczkę, prawdopodobnie to była zwykła reklama zupełnie nie powiązana z naszym blogiem.

  3. Dzień, dobry, nie wiem jak żyć z długami nie do spłacenia, jestem już starsza, a długi wciąż rosną, głównie odsetki i koszty egzekucyjne. Komornik zajmuje mi emeryturę, ale w obliczu wysokości ogólnego zadłużenia, jest to kropla w morzu. Nie ma szans, że uda mi się wyjść z długów jeszcze za mojego żywota, ciężko żyć z tą świadomością, że odchodząc pozostawię po sobie tylko długi… nie wiem co mogę w mojej sprawie jeszcze zrobić, by pozbyć się długów… jakieś pomysły?

Comments are closed.