Będę spłacać długi do końca życia. W sumie mam zadłużenia chyba z 200 tys. ale długi nadal rosną. Na razie jest dwóch komorników. Mój były na szczęście jeszcze nie wie. Jestem wspòłwłaścicielką mieszkania (48 m). Żyję w chronicznym lęku. Nie wiem co robić. Chce chronić byłego (jest inwalidą) oraz bliskich. Teraz zostaje mi 1500 zł.

No chyba zgodzisz się ze mną, że trochę późno na przebudzenie i wyciąganie wniosków prawda? Długi na 200.000 zł musiałaś budować ładne kilka lat, czy po drodze nie przyszło Ci do głowy, że coś dzieje się nie tak jak powinno? że wciąż żyjesz na kredyt?

Jeśli masz dwóch komorników, to koniecznie sprawdź termin: zbieg egzekucji komorniczych, czy czasem nie jest tak, że obaj komornicy potrącają Ci jakieś kwoty z tego samego źródła pieniędzy!?

Jeśli jesteś współwłaścicielką mieszkania, to niestety, ale gdy przestaniesz płacić ustalone raty, lub któryś z komorników będzie czuł niedosyt, to Twój udział w 1/2 mieszkania, trafi na licytację komorniczą.

Szczęście w nieszczęściu, że rzadko kiedy znajdują się chętni na zakup tylko części udziałów w licytowanym mieszkaniu, ponieważ taka transakcja rodzi wiele komplikacji z zarządzaniem tylko połową mieszkania.

Co innego jeśli byłoby to tylko i wyłącznie Twoje mieszkanie, wtedy chętni na zakup na licytacji komorniczej, na pewno by się znaleźli… zachęcam Cię teraz do przeczytania artykułu: Czym jest egzekucja komornicza z nieruchomości – ETAPY.

Niestety nie napisałaś nic na temat swoich dochodów, rodzaju umowy o pracę ani innych ważnych szczegółów, dlatego nic ponad to co napisałam, nie jestem w stanie więcej Ci doradzić.

„Mam długi nie do spłacenia”…

Polecę Ci jeszcze obowiązkową lekturę do przeczytania, ebook napisała była dłużniczka, Pani Iwona Wendel, autorce ebooka udało się wyjść z długów, które sięgały prawie pół miliona złotych, więc jak widzisz, z niemal każdego długu można wyjść!

Ebook nazywa się: Jak wyjść z długów – 12 kroków do wolności <– i możesz kupić tutaj (jest jeszcze promocja).

Koniecznie przeczytaj również: