Oświadczenie o spłacie zadłużenia - wzór [POBIERZ] • JakwyjśćZdługów.pl
Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem! ebook + Wzory pism

Długi, komornik, firma windykacyjna, wpis w BIK, KRD to ogromny problem, jeśli potrzebujesz darmowej porady, zadaj pytanie ekspertowi. W serwisie znajdziesz także wzory pism, oraz taniej kupisz ebook: Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem – 12 kroków, autorką jest Iwona Wendel – założycielka tego bloga. Zachęcam też do komentowania wpisów! tam także możesz zadawać pytania!

Oświadczenie o spłacie zadłużenia – wzór [POBIERZ]

Witam, pilnie potrzebuję wzór oświadczenia, że spłaciłam swoje zobowiązanie. Oświadczenie muszę złożyć komornikowi, aby ten mógł wycofać swoje działania i przede wszystkim zwolnić moje konto bankowe, które obecnie blokuje.

Bardzo proszę o sporządzenie dla mnie wzoru takiego oświadczenia, bo zupełnie nie wiem jak ma to wyglądać, jakie ma zawierać dane, oraz jak ma brzmieć treść samego oświadczenia.

Sprawa jest dla mnie bardzo ważna, bo komornik blokując moje konto bankowe uniemożliwia mi płacenie rachunków i za chwilę będę miała kolejne długi… czego oczywiście staram się właśnie uniknąć.

Dług spłaciłam bezpośrednio na konto wierzyciela, tylko że wierzyciel nie powiadomił jeszcze komornika, że cały dług uregulowałam.


Poniżej znajduje się oświadczenie o spłacie zadłużenia – wzór. Oświadczenie należy pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić i wysłać podmiotowi, któremu to oświadczenie pragniemy złożyć.

Mam nadzieję, że poniższe oświadczenie o spłacie długu będzie spełniać Twoje oczekiwania.

Po opłaceniu tego pisma, powróć z powrotem na tą stronę i klikając w link który ujrzysz – pobierz dokument zapisując go na dysku.

Oświadczenie o spłacie zadłużenia – wzór

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...


3 komentarzy

 1. ełk

  Dziękuję za wzór oświadczenia o spłacie zobowiązania Pani Janinko! serdecznie pozdrawiam!

 2. Ala

  Czy pismo do komornika o spłacie zadłużenia mam wysłać listem zwykłym czy poleconym? ma to jakieś znaczenie? dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam Alicja.

  • Janina Gołębiecka

   Janina Gołębiecka

   Witaj Ala, pismo zawsze należy wysyłać listem poleconym, masz wtedy dowód na to, że wysłanie pisma miało miejsce i możesz to udowodnić.

NAPISZ KOMENTARZ