Kredyt konsolidacyjny przy złej historii kredytowej dostanę? • JakwyjśćZdługów.pl

Zobacz jak wyjść z długów! jak oszczędzać i jak zarobić pieniądze!

Każdy dług jest zły! ZOBACZ jak wyjść z długów, jak oszczędzać i jak zarobić pieniądze na spłatę zadłużenia! Jak się pozbyć długów komorniczych. Co to jest pętla zadłużenia – jak jej uniknąć i jak wyjść z zadłużenia!

Kredyt konsolidacyjny przy złej historii kredytowej dostanę?

Mam złą historię kredytową. Potrzebuje kredyt konsolidacyjny na 16 tys. złotych na spłatę innych zobowiązań. Czy dostane kredyt konsolidacyjny u was?

Niestety nie udzielam kredytów konsolidacyjnych, ani żadnych innych pożyczek, blog „Jak wyjść z długów” służy jedynie merytorycznej pomocy osobom zadłużonym, blog tworzą osoby mające w przeszłości problemy z długami, więc żadne finansowanie z Naszej strony nie będzie miało miejsca.

Pomagamy pomagając myśleć!

Jeśli natomiast Masz problemy z długami, to wzięcie kredytu konsolidacyjnego wcale nie jest złym pomysłem. Jeśli suma rat które płacisz co miesiąc, przekracza Twoje możliwości finansowe, to kredyt konsolidacyjny może tutaj wiele zaradzić.

Kredyt-konsolidacyjny-przy-złej-historii-kredytowej

kredyt konsolidacyjny ze złą historią w bik

Niestety masz złą historię kredytową i prawdopodobnie banki w takiej sytuacji odpadają, bo dobra historia kredytowa to jeden z licznych warunków jakie pożyczkobiorca musi spełnić starając się o kredyt na konsolidację zadłużenia.

Co mi da kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych?

Kredyt konsolidacyjny dla osób zadłużonych pozwoli Ci na:

 • obniżenie wysokości miesięcznej raty
 • zapewni jedną ratę a nie kilka rat
 • pozwoli na wakacje kredytowe (karencja w spłacie kredytu)
 • być może dodatkowe środki jeśli masz dobrą zdolność kredytową

Jak widać z powyższego, taki kredyt ma wiele korzyści. Dzięki temu rozwiązaniu możesz wyrwać się z pętli zadłużenia która pomału zaciska swoje macki na Twoim budżecie domowym.

Gdzie po kredyt na konsolidację zadłużenia?

Wielka szkoda, że masz popsutą historię kredytową, bo oferty banków na kredyt konsolidacyjny są bardzo szerokie i jest naprawdę w czym wybierać, ciekawym udogodnieniem jest także składanie wniosków o kredyt konsolidacyjny on-line, jest to spora oszczędność czasu, szczególnie dla osób nie mających środka komunikacji (np. ja) lub mieszkających z dala od miasta.

Kredyt konsolidacyjny pozabankowy

W Twojej sytuacji pozostają firmy pożyczkowe które nie podlegają nadzorowi KNF-u. Plus jest taki, że te prywatne firmy nie stawiają tylu warunków które trzeba spełnić co banki. Firmy pożyczkowe nie sprawdzają:

 • BIK-u
 • KRD
 • BIG InfoMonitor
 • czy ERIF

Minus jest natomiast taki, że kredyty konsolidacyjne pozabankowe są dużo droższe niż w bankach. Warto wtedy pamiętać, aby wszystko dobrze skalkulować i zdecydować się na taki kredyt, jeśli tylko mamy 100% pewność, że podołamy ze spłatą takiego kredytu, inaczej nasze długi urosną do jeszcze dużo większych rozmiarów!

Zanim zaaplikujesz o taki kredyt, dokładnie spisz na kartce papieru swoje zadłużenie, czyli:

 • ogólna suma zadłużenia
 • łączna wysokość miesięcznych rat
 • średnie oprocentowanie (RRSO)
 • oblicz też maksymalną ratę na którą będzie Cię stać co miesiąc!
  Jak wyjść z pętli kredytowej? kredyt konsolidacyjny i długi na 100tys
  Zanim skorzystasz z firmy i pożyczki pozabankowej...
  Plan wyjścia z długów czy kredyt konsolidacyjny?
  Co to jest restrukturyzacja zadłużenia, dla kogo i kiedy warto z niej skorzystać?
  ODMOWA udzielenia kredytu? - sprawdź te 19 FAKTORÓW!
Udostępnień 0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

PORADNIK:JAK NIE PŁACIĆ DŁUGÓW?

Zobacz co robić, żeby uniknąć płacenia długów! tylko LEGALNE SPOSOBY!

1 Comment

 1. Open Finance

  Jeśli ktoś się już wkopał w dużą ilość kredytów to ich konsolidacja może bardzo pomóc. Już samo to, że pilnuje się jednej, a nie kilku rat, to spore ułatwienie. Do tego możliwość obniżenia raty i wakacji kredytowych może dodatkowo pozwolić nam trochę odetchnąć.

NAPISZ KOMENTARZ