Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem?


Czy chcesz poznać skuteczną metodę,
stworzoną przez byłą dłużniczkę
dla Anonimowych Dłużników?

Sprawdzona metoda wyjścia z długów
i odzyskania spokoju w życiu!
12 kroków do odzyskania wolności.

Pierwszy poradnik skierowany do osób nadmiernie zadłużonych i tonących w długach.

Długi to ciężka i wyniszczająca choroba. Rujnują życie, zabierają całą radość. Z naszego życia znikają powoli przyjaciele. Tracimy ochotę na wyjście z domu. Przybywa nam siwych włosów i coraz częściej boli żołądek. Na dźwięk telefonu podskakujemy i ściska się nam serce. Myślenie o przyszłości przeraża. Strach o dzieci, strach o dach nad głową.
 
 
Skąd wziąć pieniądze dla wierzycieli? - to jest pytanie, które zadają sobie wszyscy dłużnicy.
 
 
 
 
 
Jeśli u dłużnika dzwoni telefon, na pewno nie jest to przyjaciel..
 
 
 
Życie dłużnika pozbawione jest nadziei, radości a nawet kolorów. Widzimy wszystko w czarnych barwach i tak się czujemy.
 
 
 
 
Co ja mam zrobić? Za co kupić im buty na zimę?
 
 
 
Jeśli wykupię te leki, nie starczy mi już na nic innego...
 
 
 
Taki wstyd.
Jestem do niczego. Zwykły nieudacznik.
Co ze mną jest nie tak?
 
 
 
Jak długo wytrzymam? Może wszystkim będzie lepiej beze mnie. I tak do niczego się nie nadaję.
 

Dłużnik – wyrzutek społeczny, trędowaty i nieudacznik.
Teraz już nie będziesz się tak czuł!

Z zazdrością patrzymy na sąsiadów, którzy nie wpędzili się w takie problemy. Śmieją się, świętują. Spokojnie siedzą na tarasie lub w ogródku. Z naszej skrzynki pocztowej wysypują się coraz bardziej obraźliwe i przerażające pisma. Opuszczają nas wszyscy, bojąc się, że będą musieli nam pożyczać. Czujemy się przegrani. 12 kroków pomoże Ci i odzyskasz poczucie własnej wartości, wyjdziesz silniejszy niż kiedykolwiek byłeś.

Złodziej, oszust i malwersant – Niech to się skończy!

Szukamy pomocy i porady w internecie – ale tam jest jeszcze gorzej. Nieznani nam ludzie opluwają nas, piszą o nas nieprawdziwe rzeczy. Uważają nas za głupców, oni byliby mądrzejsi...

Skorzystaj z metody, a banki znowu będą się zabijały o Ciebie. Znowu wyłożą czerwony dywan i poczęstują kawą.

Szukam kredytu bez BIK – nie szukaj!

Szukamy pieniędzy wszędzie, poniżamy się i godzimy na mordercze warunki, byle ktoś nam zaufał i pożyczył pieniądze. Czujemy, że zawiedliśmy.

Kredyt bez BIK to iluzja. Kredyt bez BIK nie istnieje, jest to narzędzie manipulacji wykorzystywane przez ludzi, którzy żerują na ludzkim nieszczęściu. Nie istnieją kredyty bankowe dla osób, które mają złą historię w BIK.

Dla kogo jest ten poradnik?

 • Czy codziennie boisz się dzwoniących telefonów i przychodzących listow?
 • Czy chcesz nareszcie przestać się ciągle bać?
 • Czy chciałbyś znowu oddychać pełną piersią?
 • Czy chcesz skutecznie zapanować nad swoimi długami?
 • Czy w Twoich szufladach pełno jest monitów i ponagleń z wielkim czarnymi i czerwonymi hasłami „WEZWANIE PRZEDSĄDOWE”, „PILNE” „SPRAWA SŁUŻBOWA”, „DŁUŻNIK”
 • Czy marzysz o chwili, kiedy znowu zaczniesz się uśmiechać i cieszyć się życiem?
 • Czy chcesz pozbyć się swoich długów na zawsze?
 • Czy codziennie boisz się o swoją przyszłość?
 • Czy żyjesz w strachu, że komornik odbierze Ci wszystko co masz?
 • Czy czujesz się coraz bardziej samotny i pozostawiony samemu sobie?
 • Czy chcesz odzyskać swoje życie?
 • Czy chcesz się dowiedzieć, skąd wziąć pieniądze na spłatę długów?

 • Jeśli tak, ten poradnik jest właśnie dla Ciebie!


  „Nazywam się Iwona Wendel i jestem mamą samotnie wychowującą córeczkę. Kilkanaście lat temu pracowałam w wielkim koncernie. Moja pensja była pięciocyfrowa, co kwartał otrzymywałam bardzo wysokie premie. Świat stał przede mną otworem. Jeździłam na fantastyczne wakacje, ubierałam się w najdroższych sklepach, jadałam w wystawnych restauracjach. W końcu poznałam „wymarzonego mężczyznę” i niedługo potem przyszła na świat nasza córeczka. Wtedy postanowiłam otworzyć własną firmę, aby jak najwięcej czasu spędzać z dzieckiem. Partner niestety zawiódł. Nie tylko nie dbał o to, czy mamy co jeść i w co się ubrać, był również agresywny. Musiałam jak najszybciej od niego uciec. Szukając bezpiecznego miejsca dla siebie i mojej rocznej córeczki, zaniedbałam firmę, wyciągałam z niej każdą złotówkę. Wędrując z miejsca na miejsce, opuszczona przez przyjaciół, którzy bali się, że poproszę o pomoc, starałam się jednocześnie zajmować córeczką i choć trochę firmą. Niestety firma wciąż zarabiała mniej niż ja wydawałam.

  Najpierw wzięłam jeden kredyt, potem drugi, trzeci i tak poszło. Komornicy zabierali moje pieniądze, a ja nie miałam gdzie spać.

  Pożyczałam pieniądze od „kryminogennych środowisk nazywanych mafią” na wysoki procent, byle tylko nie wylądować na ulicy. Przeżyłam tak prawie 10 lat. Mój dług urósł do niemal pół miliona złotych. Moi wierzyciele, którzy pisali do mnie i dzwonili to ok. 30 banków i instytucji.

  Chciałam umrzeć, ale nie mogłam. Nie mogłam zostawić mojego dziecka. Osiągnęłam dno. Dno finansowe i dno rozpaczy. Tonęłam, ale bardzo się starałam wziąć chociaż jeden oddech.

  Dniami i nocami zbierałam polskie i światowe informacje na temat długów, finansów, psychologii, depresji i sensu życia. Szukałam wszystkich metod, jakie mogłabym uznać za skuteczne. Sprawdzałam w praktyce, co jest skuteczne, a co nie bardzo, co działa, a co nie działa. Spisywałam wszystko, co się sprawdziło. I tak, powoli, narodził się mój plan, 12 kroków. Opracowałam je i wykonałam wszystkie bez wyjątku. Nie mogłam wprost uwierzyć, jak szybko wszystko zaczęło wracać do normy. Przedtem płakałam z rozpaczy, teraz zaczęłam płakać ze szczęścia, że znowu czuję się jak pełnowartościowy człowiek, że nie muszę się bać. Mogłam spokojnie zasypiać i spokojnie się budzić. Telefony zaczęły mnie cieszyć, a nie przerażać.

  Pozbyłam się wszystkich długów i pracuję teraz już tylko na siebie.”

  Dlaczego 12 kroków?

  Metodę 12 kroków udostępniłam niektórym znajomym dłużnikom, poznanym na tej okrutnej drodze.
  Były to osoby, które tak jak ja, nie chciały się poddać, choć były bliskie myśli o samobójstwie. Testowały proponowane przeze mnie metody, pomagały mi ulepszać niektóre kroki, tak, aby poradnik działał dla jak największej liczby dłużników.

  Dziś wszyscy jesteśmy szczęśliwi i spokojni. Każdy z nas ma większą satysfakcję z życia niż kiedykolwiek przedtem. Odzyskaliśmy płynność finansową, ale co najważniejsze godność. Już nikt nam nie powie „było myśleć zanim wziąłeś kredyt”. Znowu jesteśmy obywatelami kategorii A.

  Jeśli toniesz w długach, 12 kroków na pewno dla Ciebie zadziała. Musisz tylko wykonać je wszystkie – nie tylko te, które Ci odpowiadają. To jest system, a system wymaga, aby zastosować go w całości. Pamiętaj, żeby coś zadziałało, musisz to wykonać. Aby upiec ciasto, musisz dodać wszystkie składniki. Nie możesz skreślić np. jajek, bo ich nie lubisz i mówić „przepis jest do bani”.

  Co zawiera poradnik?

  Metoda 12 kroków to:
   
  To ten moment, gdy musisz zdecydować, który stos papierów wybierasz?

  Co odróżnia ten poradnik od innych informacji
  na temat wychodzenia z długów?

  Większość osób, wypowiadających się na temat wychodzenia z długów, tak naprawdę mówi o tym, jak nie wpaść w pułapkę zadłużenia. Rozpisują się, co nam grozi, odradzają branie kredytów w ogóle. Mają tysiące pomysłów, które w ogóle nie odnoszą się od osób, które już się zadłużyły i nie mogą sobie poradzić z długami.

  Poradniki na temat długów piszą najczęściej osoby, które kompletnie nie znają codzienności dłużnika. Dla nich długi to praca zawodowa, wiedza teoretyczna. Piszą je prawnicy, doradcy finansowi, czyli ludzie, którzy nie poznali co to jest codzienność dłużnika.

  Ten poradnik napisany jest przez osobę, która przeszła przez to piekło. Była na samym dnie i wyszła z tego. Dziś dzieli się swoim sposobem na odzyskanie wolności.

  Bonusy

  Przy zakupie poradnika otrzymasz również:


  Nasza rodzina jest nareszcie bezpieczna!

  Uwaga, ograniczony czas sprzedaży w tej cenie!

  Cena poradnika będzie z czasem wzrastała z dwóch powodów

  1. Muszę mieć czas na udzielanie porad i konsultacji tym osobom, które go zakupiły. Jest ich coraz więcej a moja doba ma tak jak wszystkich innych, tylko 24 godziny. Dziennie otrzymuję bardzo dużo maili. Bardzo chcę pomóc każdemu, zapoznać się wnikliwie ze szczegółami i udzielić pomocnej rady. Dlatego muszę stopniowo ograniczać ilość sprzedanych egzemplarzy.
  2. Dodatkowy czynnikiem wzrostu ceny są konieczne konsultacje z niektórymi specjalistami, które wynikają z próśb przesyłanych przez czytelników. Za konsultację płacę z własnej kieszeni. Na podstawie nowych informacji aktualizuję poradnik. Każdy, kto zakupi poradnik otrzymuje aktualizację za darmo.

  W sprawie konsultacji lub pomocy w napisaniu pisma napisz do mnie:
  biuro@jakwyjsczdlugow.pl


  Wolność
  Tak! chcę się dowiedzieć jak skutecznie wyjść z długów
  i nareszcie cieszyć się życiem!
  47zł

  Wystawiam faktury VAT

  Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są
  za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay


  GWARANCJA SATYSFAKCJI

  Daję Ci 30dni gwarancji satysfakcji. Czyli masz 30 dni na podjęcie decyzji, jak wartościowa jest dla Ciebie ta wiedza.